Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC Hearthfire do The Elder Scrolls V: Skyrim wylądowało na Steamie

37 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2012 o 21:28, Kadaj napisał:

Chętnie bym sobie domek zbudował, ale cóż... nie to nie. ;p

Przecież na skyrimnexus jest mod który to umożliwia, nic kupować nie trzeba, nazwy nie pamiętam więc linka Ci niestety nie podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 21:29, Ifym napisał:

Przecież na skyrimnexus jest mod który to umożliwia, nic kupować nie trzeba, nazwy nie
pamiętam więc linka Ci niestety nie podam.

Nie używam dodatków, które nie pochodzą od twórców danej gry. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje, to jak GOTY wyjdzie, Cenega zezwoli na odblokowanie na polskim Steamie. Choć rozwijając czarny scenariusz, to gra się za dobrze sprzedaje i pewnie przy okazji części szóstej odblokują.... ;)

BTW.: Mody jak mody, ale to oficjalne dodatki supportują osiągnięcia (Hearthfire dodało parę nowych do gry), więc ktoś, kto chce mieć calaka (dla przykładu ja czekam, a i nie mam znajomych oraz kasy na zabawę w gifty), musi tak czy inaczej zaopatrzyć się w dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 4 dni pojawia sie w sklepach internetowych kody Steamowe do Hearthfire, tak samo jak w przypadku Dawnguard.
Jak dlamnie cenega moze sie *********, dlamnie ta firma jest martwa/nie istnieje i tak pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 21:43, Kadaj napisał:

Nie używam dodatków, które nie pochodzą od twórców danej gry. ;p

W przypadku TES-ów bym się mocno zastanowił jeszcze raz nad tym :D niektóre fanowskie mody są naprawdę genialne i znacznie poprawiają przyjemność płynącą z rozgrywki :) a, że nie ma multi, to możesz sobie robić potężnego woja bez żadnych przeszkód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 22:08, pawbuk napisał:

> Nie używam dodatków, które nie pochodzą od twórców danej gry. ;p
>
W przypadku TES-ów bym się mocno zastanowił jeszcze raz nad tym :D niektóre fanowskie
mody są naprawdę genialne i znacznie poprawiają przyjemność płynącą z rozgrywki :) a,
że nie ma multi, to możesz sobie robić potężnego woja bez żadnych przeszkód :)


Tym bardziej, że instalacja modów w Skyrymie polega na naciśnięciu przycisku Subskrybuj... i już. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 21:56, vegost napisał:

Od premiery samej podstawki, to nie ma żadnego DLC dla Polski prawda ? : )


Prawda i nie wiem na co czeka Cenega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 22:40, Isildur napisał:

Prawda i nie wiem na co czeka Cenega...


Właśnie :/ Obiecali, że "Dawnguard" wyjdzie w pudełku po polsku i od tamtej pory nic nie słychać.. Wiesz.. jak idę do sklepu i kupuje grę z logiem Cenega, to muszę mieć świadomość, że ewentualne DLC u nasz się nie pojawią.. A jak już wyjdą to po angielsku i to dopiero w wersji GOTY gry. Przykro normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie kurde pięknie.....
Wyszło już drugie DLC a my w PL nie dostaliśmy jeszcze pierwszego...już nawet przymknełabym oko na polskie napisy..chociaż to..cokolwiek! Tradycyjnie olewka.

Skoro taka jest polityka Cenegi to moja będzie taka że odpuszcze sobie kupno jakiejkolwiek kolejnej gry od nich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież nie jest wina Cenegi, jak zawsze...

Do dziś nie wiem dlaczego RAGE ma blokade regionalną, a można go kupić w Anglii czy w Rosji i napisy polskie są dostępne... No ale to wina Steama, Bethesdy, ID, chochlików, troli, wróżek zębuszek, orków itd, itp, etc. Cenega w tym udziału żadnego nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny DLC? Super!
Ale chwila.. zaraz...
Budowanie domku? Build Your Own Home 2gi najlepszy mod Czerwca..
Adoptowanie dzieci? Children Adopting Service na Workshopie..
Przenoszenie współmałżonków do innych lokacji/domków? Mod o nazwie My Home is your home..

Ja naprawdę rozumiem że ten DLC był głównie z myślą o konsolach, bo oni potrzebują odrobinkę "miłości" jeśli idzie o zawartość. Ale żeby rzucać to na Steam''a.. gdzie przecież w Workshopie mamy to WSZYSTKO za darmo? Może zaraz rozpocznie się cenzura i usuwanie modów? No ale o co my się martwimy.. żyjemy po drugiej stronie żelaznej kurtyny Steama i nie mamy możliwości kupienia DLCków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 23:36, Sungam napisał:

Ja naprawdę rozumiem że ten DLC był głównie z myślą o konsolach, bo oni potrzebują odrobinkę
"miłości" jeśli idzie o zawartość. Ale żeby rzucać to na Steam''a..

Zerknij sobie na listę bestsellerów w jakiejś zachodniej wersji Steama.

Spoiler

Hearthfire jest na podium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to czekamy, aż wpadnie Kenshin i znów wymyśli jakieś pokrętne tłumaczenie Cenegi. Co obstawiamy, by umilić sobie oczekiwanie na kolejny odcinek tej farsy? Ja ostatnio stawiałem na atak UFO, ale nie dotrwałem do wielkiego finału - olałem wątek, zanim się Kenshin zjawił :( Czyżby ktoś skorzystał z rady, by się więcej nie kompromitować?

A tak serio: no i znowu to samo. A ile było zapewnień i pięknych słówek, że Cenega wyciąga wnioski... Ta firma jest po prostu niereformowalna, niestety. Jak spadli na dno, tak się w tym bagienku taplają i raczej nie skończą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 21:43, Kadaj napisał:

Nie używam dodatków, które nie pochodzą od twórców danej gry. ;p

Wolisz wydawać pieniądze na coś, co jest kompletnie za darmo i działa na tej samej zasadzie co płatna wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować