Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gameplay Need for Speed: Most Wanted: Lista najbardziej poszukiwanych kierowców

15 postów w tym temacie

Jedyne co łączy tego NFS i starego to tylko tytuł. Brakuje mi bullet tima, i ten model jazdy ani troche mi się nie podoba, wole grać w starego MW, pewnie i tak ma więcej klimatu niż ten Burnout który stara się naśladować NFS... Szkoda bo myślałem na powrót do starej formuły mocno wyeksploatowanej ale za to sprawdzonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się z kolei bardzo podoba. Auta prezentują się pięknie, Aventador jest piękny sam w sobie ;) Niepotrzebne mu żadne oszpecające body-kity. Owszem, gra niewiele nawiązuje do wzorca z 2005 r., ale to REMAKE a nie SEQUEL.
Ten kto zna się na filamch, to wie o co chodzi. Ale nie przypadły mi do gustu samopompujące się opony. Ale pierwszy MW też nie był realistyczny. Dlaczego można było niszczyć radiowozy bez liku, a Twój samochód zostaje nienaruszony, ba, wygląda jakby wyjechał z salonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 11:56, naked_snake_27 napisał:

Jedyne co łączy tego NFS i starego to tylko tytuł. Brakuje mi bullet tima, i ten model
jazdy ani troche mi się nie podoba, wole grać w starego MW, pewnie i tak ma więcej klimatu
niż ten Burnout który stara się naśladować NFS... Szkoda bo myślałem na powrót do starej
formuły mocno wyeksploatowanej ale za to sprawdzonej

Wyjdź stąd.
Gra wygląda nieźle, będzie jak drugi Hot Pursuit- kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemnie się to oglądało, ale każdy element gry podkreślany przez twórców komentowałem krótko: "znowu?". Mnie ta gra zaczęła nudzić jeszcze przed końcem tego filmiku więc jakoś nie wydaje mi się aby była drugim NfS-em w historii, w którego zagram od początku do końca. Tak jak dałem sobie spokój z serią Call of Duty, tak dziękuję już Need for Speed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 19:36, Riddl3r napisał:

> Jedyne co łączy tego NFS i starego to tylko tytuł. Brakuje mi bullet tima, i ten
model
> jazdy ani troche mi się nie podoba, wole grać w starego MW, pewnie i tak ma więcej
klimatu
> niż ten Burnout który stara się naśladować NFS... Szkoda bo myślałem na powrót do
starej
> formuły mocno wyeksploatowanej ale za to sprawdzonej
Wyjdź stąd.
Gra wygląda nieźle, będzie jak drugi Hot Pursuit- kupuję.


Może dla Ciebie, ja zostaje przy starym MW, który miał w sobie dużą dawkę grywalności i przy tym uczucie że było się tym najbardziej poszukiwanym kierowcą w Rockport. Przejrzyj na oczy to jest Burnout z innym tytułem, wchodzenie w poślizgi jak w masło przy takiej prędkości? Skoki jak ten na trailerze? Jako następca NFS MW to po tych zwiastuanch to kiepski tytuł... Jako Burnout jest nieźle ale tylko tyle, po prostu nie gra dla mnie. Licze że kiedyś doczekam się prawdziwej kontynuacji oryginalnego NFS MW, a nie łatwym skokiem na tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować