Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: World of Tanks - patch 8.0 - pierwsze wrażenia

11 postów w tym temacie

gram.pl

World of Tanks, to - jak mówią statystyki - jedna z najpopularniejszych darmowych produkcji MMO w naszym kraju. Niedawno doczekała się wprowadzającego rewolucyjne zmiany patcha 8.0. Jaki on jest? Oddajmy głos specjaliście.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: World of Tanks - patch 8.0 - pierwsze wrażenia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do medali : wypadało by wspomnieć, że plutonowe odznaczenia dodano dwa, drugie to : Crucial Contribution ( gram na cliencie ENG więc nie znam polskiego tłumaczenia ) otrzymywane w momencie gdy cały pluton zrobi 12 lub więcej fragów.
Druga sprawa to wzmianka o wyłączeniu przyznawania medalu Boeltera, a raczej jej brak. Ten medal był swego rodzaju ikoną w tej grze, więc zasługuje na chociaż linijkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już podczas pierwszego dnia pojawił się problem, gdyż po załadowaniu którejś z kolei mapy okazało się, że nie mam po czym jeździć

Od premiery nowego patcha zagrałem kilkadziesiąt bitwe i czegoś takiego nie miałem więc jet to raczej błąd z twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to zniknęła jedna opcja: Poprzednio po najechaniu na jakąś część w drzewku dostawałem info, ile mi jeszcze brakuje doświadczenia / kasy, żeby to kupić. Teraz tego nie ma, czy ja po prostu ślepy jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 11:20, jakubcjusz napisał:

Za to zniknęła jedna opcja: Poprzednio po najechaniu na jakąś część w drzewku dostawałem
info, ile mi jeszcze brakuje doświadczenia / kasy, żeby to kupić. Teraz tego nie ma,
czy ja po prostu ślepy jestem?


Dokładnie - głupio, że nie widać ile tam jeszcze kasy/doświadczenia potrzeba do odblokowania pojazdu/modułu. Może przywrócą to w kolejnej aktualizacji?

Mi czasami gra przycina już na starcie - zapewne to wina niedoczytania shadera. Ale znalazłem na to sposób (jakby ktoś też miał taki problemik): przełączyć grę ALT+TAB na pulpit i znów do gry - pomaga w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2012 o 11:03, Ciekawski94 napisał:

Od premiery nowego patcha zagrałem kilkadziesiąt bitwe i czegoś takiego nie miałem więc
jet to raczej błąd z twojej strony.


mam to samo, 2 do 1, teoria leży. Zresztą, tak na marginesie, tekstury podłoża znikają gdy minimalizuje się grę podczas wczytywania mapy, więc ciężko to nazwać ''zepsuciem przez gracza''.

PS. to była łatka 0.8.0 (starczy spojrzeć na wersję gry lub portal rosyjski, tylko na serwerze EU i US jest taka dziwna nomenklatura, ze po 0.6 pojawiło się nagle 7.0), a nowe drzewka ssą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2012 o 11:03, Ciekawski94 napisał:

Już podczas pierwszego dnia pojawił się problem, gdyż po załadowaniu którejś z kolei mapy okazało się, że nie mam po czym jeździć

Dnia 06.10.2012 o 11:03, Ciekawski94 napisał:

Od premiery nowego patcha zagrałem kilkadziesiąt bitwe i czegoś takiego nie miałem więc jet to raczej błąd z twojej strony.


Tak to jest ze zdaniami wyrwanymi z kontekstu. Błąd ten nie występuje od tak sobie. Dokładnie opisałem okoliczności, w których się pojawia. Dla przypomnienia: w momencie, gdy zminimalizuję grę w trakcie ładowania mapy. Jeśli nie minimalizujesz gry to nie dziw się, że nic takiego się nie zdarzyło. Poza tym bardzo duża część graczy z mojej "friend listy" (a jest ona dość długa), również doświadczyła tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja 0.8 jest bardzo dobra mimo wszystko, u mnie błędów nie ma więc się cieszę zwłaszcza że mam masę skinów do większości czołgów które sam dobierałem starannie :) musiałem wywalić przez to te kamuflaże nowe - które uważam i tak za niezłe wyłudzanie kasy... Skiny robione przez społeczność są o niebo lepiej wykonane i są za darmo! A 5% camo sobie mogą wsadzić przy takiej losowości gry... Świetne są podsumowania - tego brakowało mi od dwóch lat... Frajda jest z fizyką - jechałem T2LT około 70 na godzine i trafiłem na Renault UE57 znane ze swojej małej masy - 2.3 T zostało zmiażdżone i przepchane przez jakiej 20 metrów :) Bardzo dobrze że można wyrzucić tryb szturmu z obiegu randomów - niestety przy plutonie już to nie działa (wtf). Grafika lepiej się prezentuje i mogąc ustawiając wyższe detale działa tak samo jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z błędów jakie dodano, to mi się rzuciło brak info w helpie o poleceniach F2-F7, których zwyczajnie ciężko było mi zapamiętać, a także latające czołgi wystrzeliwane przez otworzy strzelnicze bunkrów na Linii Zygfryda.
Ten klawisz Z, to już w ogóle przepuściłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować