Zaloguj się, aby obserwować  
Arthas97

Need for Speed: Most Wanted

28 postów w tym temacie

Jak ta gra działa na sprzęcie podobnym do mojego? ( I5-2500K, GTX 570, 8 GB RAM W 7 64 bit ), wczoraj pograłem w demo na PS3 i gra bardzo mi się spodobała ale ponoć na PC są problemy z optymalizacją nawet na I7 i GTX 680, czy to prawda?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 13:29, Szw3dzik napisał:

Mam pytanie na CDP.pl jest promka i NFS można wychaczyć za 30 zł jak jest z multi gra
ktoś w to wgl czy jest już martwe ?


Robią promocję bo nikt tego nie kupuje :) moim zdaniem ta gra to straszny badziew. Fabuły żadnej, wszystkie samochoduy dostepne praktycznie od ręki czyli zero wyzwań. A wyścigi w skrócie głupie. Optymalizacja też słabiutka. Jeżeli ktoś lubi bezmyślnie jezdzic w kółko to w sam raz.
Pierwszemu MW do felg nie dorasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest Burnout wydany pod szyldem Need for Speed.

Co do samochodów... O to Criterionowi chodziło. Ich zamierzeniem była możliwość wejścia do ulubionego samochodu od możliwie wczesnego etapu gry. Do Most Wanted 2012 brakuje mi jeszcze ukończonych 4 Need for Speedów, ale chętnie bym go włączył i po godzince wsiadł do Gallardo albo Aventadora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że do Burnouta: Paradise ta gra też nie ma startu. Wyszła z tego marna mieszanka i po prostu średnia gra. O ile NFS: Hot Pursuit od Criteriona był dla mnie genialny, o tyle Most Wanted jest przeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2013 o 16:47, Sigu napisał:

Co do samochodów... O to Criterionowi chodziło. Ich zamierzeniem była możliwość wejścia
do ulubionego samochodu od możliwie wczesnego etapu gry


Dla mnie silą napędową tego typu ścigałek była chęć zdobycia nowszego/lepszego samochodu. Jeżeli daja mi wszystko od ręki, to jaki sens ma gra ?
Może twórcy wychodzą z założenia że tępe gry się lepiej sprzedają... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Mam głupie pytanie - chciałbym zacząć karierę od nowa. Niestety nigdzie w grze nie widzę czegokolwiek co pozwoliłoby na zresetowanie dotychczasowych "osiągnięć". Wie ktoś może gdzie mogę to zrobić? (oczywiście chodzi mi o Most Wanted z 2012 r. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda obecnie optymalizacja tej gry? Czy dość nowa, mocna maszyna może mieć jakieś problemy? (GTX 780) I czy w grze znów jest blokada 30 klatek czy można grać w 60?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować