Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sfabrykowane gameplaye GTA V - chciałbyś, żeby tak wyglądała nowa gra Rockstara?

25 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Po sieci krążą fałszywe nagrania rozgrywki w GTA V. Kilka krótkich filmików skupia się na ukazaniu jazdy różnymi modelami samochodów z dala od terenów zurbanizowanych. Co Wy na to?

Przeczytaj cały tekst "Sfabrykowane gameplaye GTA V - chciałbyś, żeby tak wyglądała nowa gra Rockstara?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy oryginalne gta 5 bedzie na takim poziomie :P niezły byłby strzał w stope jakby sie potem okazało że stary fanmade jest lepszy od super nowej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 14:57, Citkowsky napisał:

Gta czy nie GTA to gameplaye prezentują coś fajnego, mi się ten twór podoba.

Pytanie co prezentuje... Może niedługo się dowiemy, któż to może wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolory jakieś takie za bardzo nasycone czy jaskrawe. W dodatku na trzecim filmiku nie podoba mi się metaliczna karoseria samochodu i helikoptera. Za bardzo daje po oczach. Ale za to podwozie wygląda na stabilniejsze niż w GTA4, co byłoby wielkim plusem.

A swoją drogą, to już rok minął od premiery trailera?! Przysiągłbym, że nie więcej niż 5-6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktokolwiek zrobił te filmiki, zrobił naprawdę sprytną rzecz. Ten ktoś tak naprawdę postawił bardzo wysoko poprzeczkę Rockstar''owi. Zwłaszcza jeżeli chodzi o trzeci, ostatni film. Graficznie prezentuje się niewiarygodnie, pomijając model postaci, która wyskoczyła z samochodu. Teraz gdy Rockstar wyjedzie z GTA V, które będzie wyglądało gorzej od zaprezentowanych filmików, to fani zniszczą R* z racji tego, że byle jakiś nerd siedząc w piwnicy mógł stworzyć coś lepszego od nich. Jak dla mnie to te klipy są czymś na wzór rządania do RockStar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ogarnijcie sie, to zwykłe mody a wy sie spuszczacie jakby to było nie wiadomo co. Jak dobrze poszukacie po stronach z modami to pewnie wasze GTAIV też będzie tak wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 19:43, Ifym napisał:

Ludzie, ogarnijcie sie, to zwykłe mody a wy sie spuszczacie jakby to było nie wiadomo
co. Jak dobrze poszukacie po stronach z modami to pewnie wasze GTAIV też będzie tak wyglądać.

Zwykłe mody powiadasz?? To proszę znajdż mi z czego to jest mod jak taki kozak jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2012 o 20:03, TuRaSs napisał:

Zwykłe mody powiadasz?? To proszę znajdż mi z czego to jest mod jak taki kozak jesteś

Napisałem: ''jak dobrze poszukacie''. Do dzieła, szukaj jeśli jesteś ciekaw, co to może być jeśli nie mod... Do GTA VC też robili takie totalne przeróbki, do GTA IV widocznie ktoś zrobił to samo. I nie wiem co ma bycie kozakiem do szukania modów, hahahaha. ;)

Odejdź od komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, ale ta grafika, te tekstury i te odbicia są jakie są, bo to chyba są nagrania z testowania gry, co nie?

Chyba, że wy tam widzicie prawdziwe nagranie z prawdziwego "gejmpleju" z gry, która jest gotowa na wypuszczenie do sprzedaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować