Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision blokuje tymczasowo mapę Favela w Modern Warfare 2

19 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Malowidło na ścianie łazienki w Modern Warfare 2 zdenerwowało muzułmanów, gdyż na jego ramie znalazł się napis „Allach jest piękny i kocha piękno”. W islamie umieszczanie świętych tekstów w toaletach jest niedopuszczalne.

Przeczytaj cały tekst "Activision blokuje tymczasowo mapę Favela w Modern Warfare 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Islamie nic nie jest dopuszczalne... Szkoda, że dopuszcza zabijanie i mordowanie innych ludzi. W tym nie widzą nic złego. A przepraszam, Bóg im to nakazuje heh. Wiem, że skrajni fanatycy tej religii tego się dopuszczają, ale mam wrażenie, ze takie rozumowanie obejmuje cały świat Islamski. Można by chociaż popatrzeć, jak palą amerykańskie flagi. Lub jak się wypowiadają o prezydencie USA i innych obywatelach Stanów Zjednoczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo chrześcijaństwo czy judaizm to kultura zachodu, która oparta jest trochę na tych religiach, ale jednak bardziej na oświeceniowych myślicielach i XX-letnim kapitaliźmie. Z kolei islam to religia i kultura w jednym - stąd to przenikanie do każdego aspektu ludzkiego życia, kary śmierci dla apostatów etc. W takiej sytuacji mamy znacznie skrajniejsze i zarazem liczniejsze przypadki fanatyzmu religijnego. Islam to poważny problem, który w ciągu kilku dekad dotknie osłabioną Europę z ogromną siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 16:18, RitzierComic napisał:

Paranoja. Jakby tam był teks obrażający uczucia katolików albo Żydów to kogoś kto by
na to zwracał uwagę od razu nazwano by przewrażliwionym dewotem.

Bo nieprawdą jest twierdzenie, że przemoc problemów nie rozwiązuje. Przywal komuś z dyni w nos i rozkwaś na miazgę za to, że nie zapłacił "społecznym ochroniarzom" aby wejść do swojego bloku, gdzie mieszka. Jest duże prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że następnym razem zapłaci. Oczywiście weź na celownik takiego z wyglądu frajera, co to widać, że nie odda (prawdziwy "gość" zaczepia tylko słabszych lub głupich uważających miłe słowo za wystarczający środek obrony).

Tak wszyscy zachodni politycy zachowują się w stosunku do muzułmanów - tych radykalnych, może należy dodać. Ale musi być ich sporo, bo katolików rozwalających ambasady i mordujących ambasadorów znacznie rzadziej się spotyka i o nich słyszy, a przecież powodów dostarcza byle pryszczers na byle forum, co to ledwo od cycka mamy go/ją odstawili.

Chrześcijanin w 99,9% odda sprawę do sądu o urażenie uczuć religijnych. O ile w ogóle się na jakiekolwiek działanie zdecyduje. Urażony muzułmanin odgryzie bluźniercy głowę, a jeden przykład wystarczy, żeby zabrakło naśladowców. Zespołów pokroju Behemota jest wiele, ale ile z nich ma odwagę śpiewać w podobnym stylu o islamie? Za małe mają jajka, żeby zajrzeć śmierci w oczy, bo to już żarty nie są, kiedy diabli (nomen omen) wiedzą kto i od kiedy na Ciebie poluje.

Szeroko pojęty zachód w końcu się obudzi, lecz z ręką w nocniku, kiedy bandy rozwrzeszczanych dzikusów załomocą do drzwi i postrzelają z rdzewiejących kałachów wcale nie na wiwat. Ta rozsądniejsza część wyznawców islamu chyba jednak powinna też się w końcu ogarnąć, bo nikt nie mówi, że i do nich strzelać nie będą (tłuką się przecież również między sobą aż miło). Milcząc dają przyzwolenie na robienie kiepskiego PR swojej religii i sobie samym.

Póki co ekstremiści to blokersi, a Zachód cienki frajer, który daje się kroić (niestety dosłownie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że w ogóle coś takiego się w grze znalazło. Nie dziwi mnie jednak jakoś specjalnie że mapę usunęli i przywrócą dopiero za jakiś czas - jeszcze by się jakiś kretyn w imię ichniego bożka wysadził pod Infinity Ward. Inna sprawa że paranoją jest, że wszyscy dają się byle dziczy (a że nią są, pokazali ostatnio) rozstawiać po kątach. Tyczy się to co prawda innych dziedzin niż gry ale jak widać i tutaj się przebija islamski skowyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 17:05, Reffanov napisał:

Dziwi mnie że w ogóle coś takiego się w grze znalazło. Nie dziwi mnie jednak jakoś specjalnie
że mapę usunęli i przywrócą dopiero za jakiś czas - jeszcze by się jakiś kretyn w imię
ichniego bożka wysadził pod Infinity Ward. Inna sprawa że paranoją jest, że wszyscy dają
się byle dziczy (a że nią są, pokazali ostatnio) rozstawiać po kątach. Tyczy się to co
prawda innych dziedzin niż gry ale jak widać i tutaj się przebija islamski skowyt.


Stany Zjednoczone nie chcą wojny z bliskim wschodem i cała kulturą & religią Islamską. USA cały czas prowadzi w tamtych rejonach wojny i naprawdę nie jest im to na rękę. Dlaczego ? USA przede wszystkim biję się o tamtejsze złoża ropy. Nie mogą sobie pozwolić na skandale tak jak ten ostatni z filmem o Mahomecie. Tylko dlatego Stany Zjednoczone interweniują w każdą wojnę jaka się natrafi. Chcą mieć korzyści i tylko korzyści. Nic ich nie obchodzą przekonania religijne innych krajów. Ale też tolerować terroryzmu nie zamierzają. Islam to problem i jeśli świat sobie z nim nie poradzi to będzie nie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 18:02, Revan91 napisał:

Hmm nie ma jak kryptoreaklama serii CoD, bo że to wypłynęło ot tak po 3 latach to nie
wierzę

Po co by im była kryptoreklama? Każdy gracz i jego krewni wiedzą, czym jest CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 18:32, Dared00 napisał:

> Hmm nie ma jak kryptoreaklama serii CoD, bo że to wypłynęło ot tak po 3 latach to
nie
> wierzę
Po co by im była kryptoreklama? Każdy gracz i jego krewni wiedzą, czym jest CoD.


Nie ważne co mówią byle mówili. A do BO2 tuż tuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Islam to plaga dzisiejszego świata, którą w ramach tzw. "politycznej poprawności" każą nam szanować i tolerować, idiotyzm... Nie mam nic do cywilizowanych wyznawców islamu, takich, którzy wiedzą, że to TYLKO religia, a wersy o mordowanie niewiernych w ramach dżihadu zapisane w jakiejś starej księdze należy traktować jako wybryki historyczne. Ale te prymitywne parszywe dzikusy podpalające ambasady, porywające i zabijające ludzi to dla mnie podludzie, na wpół zdziczali idioci, którzy nie powinni wychylać nosa poza Bliski Wschód i wytłuc się tam wzajemnie.
Sporo osób przede mną dobrze pisze - co bardziej wykształceni muzułmanie mydlą nam oczy pierdołami o "religii pokoju" itp., ale jednocześnie coraz bardziej zapuszczają korzenie na naszej ziemi - nawet w Warszawie buduje się już drugi meczet. Zachód w końcu obudzi się ze swojego ignorowania islamu, ale będzie to już wtedy, gdy ta hołota będzie się przetaczać przez europejskie i amerykańskie miasta i niszczyć wszystko na swojej drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 19:07, xDeuSx napisał:

Islam to plaga dzisiejszego świata, którą w ramach tzw. "politycznej poprawności" każą
nam szanować i tolerować, idiotyzm...


nikt nam nic nie każe. sami się na to zgadzamy. to nie islam jest problemem tylko podejście ludzi rządzących "na zachodzie" do niego.

nie ma meczetów w szwajcarii i co ? wojna była ? zamieszki ? jihad ? trzeba czasem powiedzieć nie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast robić porządek z poprawnością polityczną/religijną w grach powinni się zająć robieniem porządku z własnym społeczeństwem, a konkretnie z tymi którzy ich stawiają w tak złym świetle w oczach całego świata. Ja osobiście nic do nich nie mam, wiem że opinie psują im wybryki natury i popaprańcy, jakich pełno na całym świecie, ale z drugiej strony jak u nas stawia się meczet wbrew woli społeczeństwa to jest ok, ale już postawić u nich kościół to jest ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować