Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

GameBook - nowa seria wydawnicza od CDP

25 postów w tym temacie

,,CDP.pl (były CD Projekt) wprowadza nową serię wydawniczą pod nazwą GameBook. W zestawie będzie znajdować się gra oraz książka (najprawdopodobniej na temat konkretnej, dodanej do pudełka gry). Oto lista tytułów:

- ArcaniA: Gothic 4 + ArcaniA: Fall of Setarrif)
- DiRT + DiRT 2
- Disciples III: Odrodzenie + Disciples III: Wskrzeszenie - Hordy Nieumarłych
- Operation Flashpoint: Dragon Rising + Operation Flashpoint: Red River
- Saga Gothic I-III (zawiera: Gothic, Gothic II + Noc Kruka, Gothic III + Zmierzch Bogów)
- Saints Row: The Third
- Tropico 4 + Tropico 4: Czasy Współczesne
- Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

Cena: 49,99 PLN
"
Źródło: markolf.pl

Jakby ktoś miał jakieś zdjęcia pudełek itp to wrzucajcie tu, sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry jak gry, ale te książeczki (bo na książki nie liczę) brzmią ciekawie. Zapewne będą to rozbudowane poradniki grubości typowego magazynu, ale i tak pomysł mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2012 o 00:10, Sandro napisał:

Gry jak gry, ale te książeczki (bo na książki nie liczę) brzmią ciekawie. Zapewne będą
to rozbudowane poradniki grubości typowego magazynu, ale i tak pomysł mi się podoba.


News zbyt konkretny nie jest, ale brzmi to bardziej jakby chodziło o zwykłą książkę. Zatem do Wiedzmina może być książka Wiedźmin, do Stalkera Piknik na skraju drogi itp. Wprawdzie nie wiem co by mogli dodać do Saints Row czy Tropico* ;)

*- Cejrowskiego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2012 o 00:25, Volvox napisał:

News zbyt konkretny nie jest, ale brzmi to bardziej jakby chodziło o zwykłą książkę.

Autor newsa cytowanego przez kolegę Citkowskiego pewnie użył nieodpowiedniego słowa - kto w tym kraju skusi się na takiego Wiedźmina z powodu książki? W grę zagrał już chyba każdy zainteresowany, a ci bardziej dociekliwi zapewne łyknęli cały pięcioksiąg (plus opowiadania) na fali promocji gry. Z resztą ile można zrobić zestawów gier+ książka? Pół królestwa i ręka księżniczki temu, kto skomponuje zestaw dziesięciu takich pakietów i jeszcze uda mu się to sprzedać.

Dnia 09.10.2012 o 00:25, Volvox napisał:

*- Cejrowskiego? :P

He he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi nieźle :) Czekamy na szczegóły.
A propos - z ciekawości wszedłem na cdp.pl, żeby zobaczyć co tam się pozmieniało. Z tego co widzę dodali opisy do niektórych tajemniczych ikonek. Slogany brzmią jak na razie dość "tanio" i niezachęcająco, ale ciekawe jakie konkrety się za nimi kryją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2012 o 10:12, Marcin08 napisał:

bardzo ciekawy pomysł... zastanawia mnie tylko jaką książkę dadzą do Saints Row :)


książkę kucharską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie to postawić? Na półce z grami? Jeśli to będzie ogólnie pudełko do gry z książką w środku to super, ale jeśli książka z płytą w środku to jakoś mi to nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w sadze Gothic będzie każda część osobno na płycie i gruby dvd box (bo o osobnych pudełkach dla każdej gry nawet nie mówie,to prawie nierealne) to łykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 00:48, Soccerz napisał:

Co tu robi Saints row, skoro podobno CDP straciło THQ?


Umowy na wydanie gier/reedycji zawiera się ze sporym zapasem cenowym. Skoro umowa była podpisana wcześniej to jeszcze SR3 się pojawia. A to fajna gra jest swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.3kropki.pl/szukaj.php?s=gamebook
Tu macie wygląd wszystkich gier oraz konkurencyjne ceny. Wysyłka 26.10.
Edit.
"Seria Gamebook to wydanie, zawierające wybrane tytuły w kompletnej edycji wraz z dodatkami. Każdy tytuł w serii Gamebook to książka w twardej, eleganckiej oprawie, do której dołączona jest pełna wersja gry. W każdej książce znajdują się specjalistyczne artykuły. Zawierają też kompleksowe, ilustrowane poradniki objaśniające genezę powstania gry oraz jej tajniki."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 11:14, bobobo napisał:

Czyli gra w książce? Nie podoba mi się to.


Ja bym to nazwał gra/gry z poradnikiem i ciekawostkami. To tak samo jakby dali Ci dwa pudełka w przypadku Operation Flashpoint DR/RR i wypasiony poradnik jak to kiedyś je dawano.

Swoją drogą właśnie na OF jestem wstępnie ustawiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 11:31, Muradin_07 napisał:

Ja bym to nazwał gra/gry z poradnikiem i ciekawostkami. To tak samo jakby dali Ci dwa
pudełka w przypadku Operation Flashpoint DR/RR i wypasiony poradnik jak to kiedyś je
dawano.

Swoją drogą właśnie na OF jestem wstępnie ustawiony :)


Tylko,że gra jest w tym poradniku. I mi się to bardzo nie podoba. Wolałbym osobno pudełko z grą i osobno książke. Zobacze jak to wygląda (przejde się do Empiku lub sprawdze jakiś unboxing na Jutube) i zadecyduje. Chociaż mam chrapkę na sagę Gothic,bo i tak miałem wszystkie kupić w pudełku,a tu mi wyjdzie raczej taniej no i będe miał wypasiony poradnik do każdej części (łał,to chyba będzie miało ze 300 stron O_o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie będzie wyglądać podobnie jak wyglądały różne dodatki z gazet np. mam Faraona film z taką książką. Choć tak naprawdę wolałbym żeby robili tak jak było kiedyś- w Platynowej Kolekcji jak mam NWN2 z całą masą książeczek to było to całkiem spoko. Tęsknię za takimi większymi boxami z różnymi poradnikami, klawiszologiami etc. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się czaję na Sagę Gothica i Arcanię, ale właśnie... jestem typem kolekcjonera. Jeśli to nie będzie typowe (mniej lub bardziej) pudełko do gry, tylko książka, to sorry, ale ja na półce z grami tego nie postawię. Tego najbardziej się boję.

Również poczekam na unboxingi albo przejdę się za tydzień do sklepu, by zobaczyć na własne oczy co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować