Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

XCOM: Enemy Unknown na X360 i PS3 - premiera w Polsce przesunięta

83 postów w tym temacie

Adam Berlik

[Zaktualizowano] Nie mamy dobrych wieści dla polskich graczy, którzy czekają na premierę konsolowych, polskich wersji XCOM: Enemy Unknown. Ukażą się one w naszym kraju ze sporym opóźnieniem.

Przeczytaj cały tekst "XCOM: Enemy Unknown na X360 i PS3 - premiera polskiej wersji przesunięta" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega XD.

Może od razu kilka miesięcy przed premierą danej gry napiszecie co na pewno będzie w niej przez Was zrypane? Bo nie da się ukryć, że praktycznie nie ma tytułu bez jakiejś rażącej wpadki. Co czeka nowego Hitmana, może konieczność słuchania Małaszyńskiego w roli Agenta 47, bo nie będziecie w stanie przenieść pełnego angola w dniu premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, na dwa dni przed premierą posiadacze konsol dowiadują się, że premiera została przesunięta bez żadnego powodu. Ja na szczęście poluję na wersję PC. Chociaż kto wie czy jutro Cenega znowu nie zaktualizuje swojego planu wydawniczego i nie okaże się, że wersja na PC zsotanie wydana w październiku 2015 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preorder skasowany, zamowilem wersje z amazon.co.uk za 38 funciakow (187 pln) na x360 z darmowa przesylka, bede mial chwile pozniej, ale bede mial... a cenega dostaje karnego %#$#67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informuję, iż przesunięcie dotyczy jedynie POLSKIEJ wersji gry. Wersja ANGIELSKA nie będzie miała opóźnienia. Dodatkowo wszyscy którzy zdecydują sie na zakup polskiej wersji językowej będą mogli kupić ją taniej o 50zl. Wszyscy zaś, którzy zakupią grę w przedsprzedaży, uzyskają dostęp do zestawu Elite Soldier Pack, oferującego opcje personalizacji żołnierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi czy jest podwójna wersja językowa na PC bo zagralem w demo po PL i ENG i powiem jedno poziom filmu avengers czyli dno totalne mam na DVD więc wiem co mówię(nawet rodzinka co ogląda woli wersję angielską niż ten nasz bełkot)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 15:27, Lika0n napisał:

Informuję, iż przesunięcie dotyczy jedynie POLSKIEJ wersji gry. Wersja
ANGIELSKA nie będzie miała opóźnienia. Dodatkowo wszyscy którzy zdecydują sie na
zakup polskiej wersji językowej będą mogli kupić ją taniej o 50zl. Wszyscy zaś, którzy
zakupią grę w przedsprzedaży, uzyskają dostęp do zestawu Elite Soldier Pack, oferującego
opcje personalizacji żołnierzy.

To oficjalny komunikat? Obywatel LikaOn jest oficjalnym przedstawicielem Cenegi na tym forum? Prośba o potwierdzenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 15:34, Janek_Izdebski napisał:

To oficjalny komunikat? Obywatel LikaOn jest oficjalnym przedstawicielem Cenegi
na tym forum? Prośba o potwierdzenie. :)


Może.. ale czy przedstawiciele wydawców czy developerów nie dostają na tym forum statusu konsula ? Normalnie aż zdziwienie mnie bierze w zapewnienie takimi słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 15:39, RazzedEdge napisał:

Lika0n swietnie... ale co z tego jak w Polsce musisz kupic wersje PL, bo eng nikt nie
ma... czyli listopad - czyli wtopa ;)

A kto powiedział że musi w Polsce kupić, amazon istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować