Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs WCG 2012: Zgarnij dysk SSD firmy Samsung!

32 postów w tym temacie

gram.pl

Z okazji polskiego finału WCG 2012, podczas którego najlepsi gracze z całej Polski rywalizowali o wyjazd do Chin, wspólnie z firmą Samsung zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie zgarnąć diabelnie szybkie dyski SSD!

Przeczytaj cały tekst "Konkurs WCG 2012: Zgarnij dysk SSD firmy Samsung! " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ci pro gamerzy nie maja zadnych obaw przed wyjazdem do chin ? przeciez tam sie rozne dziwne rzeczy dzieja. ja bym sie bal, ze w ogole nie wroce z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 17:53, MiguPro napisał:

Nawet jeśli z jednego konta nie da się wysłać więcej niż jednej, to można przesłać 1
zdjęcie z kilkoma wersjami i pytanie czy można tak zrobić?


Dobre pytanie. Też mam kilka pomysłów na dymki do tego komiksu i nie wiem czy mógłbym przesłać je wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 16:41, Laid_back napisał:

Jutro będą wyniki, dużo tych zgłoszeń i w oczach nam się już te komiksy troją...

ja mam tylko radę na (daleką) przyszłość, coś co odfiltruje konta z tego samego ip, co by szanse wyrównać, bo niektórzy są tylko po konkursy, niby jest wolność, ale i tak powinny być pewne ograniczenia, a to ograniczyłoby jury wybieranie prac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, tyle że zapominasz o ludziach korzystających z szybkich sieci lokalnych - jedno / dwa zewnętrzne IP przydzielone na często kilkadziesiąt osób.

Zabronisz im korzystania z konkursów "bo tak" ? Bo wg Ciebie każdy jest oszustem ? Ja jestem przykładem osoby korzystającej z takiej sieci, w obrębie której działa ponad 230 użytkowników. Jeśli choć jeden weźmie udział w tym samym konkursie, to z automatu jesteśmy traktowani jako jedna osoba i potencjalny oszust...?

Ogarnij problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować