Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs WCG 2012: Zgarnij dysk SSD firmy Samsung!

32 postów w tym temacie

Na stronie konkursowej są wyniki, zwycięzcy otrzymają maila z prośbą o podanie danych - serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zgłoszenia wszystkim uczestnikom (niestety ma możliwości, by wrzucić kilkaset prac) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 16:41, Salat00 napisał:

Praca aniaWie zawiera błąd merytoryczny. Transfer w drużynach reprezentacji??


Wiesz, taki Polanski był juniorskim reprezentantem Niemiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2012 o 15:36, Ave20 napisał:

Zabronisz im korzystania z konkursów "bo tak" ? Bo wg Ciebie każdy jest oszustem ? Ja
jestem przykładem osoby korzystającej z takiej sieci, w obrębie której działa ponad 230
użytkowników. Jeśli choć jeden weźmie udział w tym samym konkursie, to z automatu jesteśmy
traktowani jako jedna osoba i potencjalny oszust...?

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 16:51, kindziukxxx napisał:

tak


Potrzebny ci jeszcze patent na tych ze zmiennym IP. Może razem z pracą trzeba będzie wysłać skan dowodu osobistego, albo chociaż podać PESEL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 16:56, rob006 napisał:

> tak

Potrzebny ci jeszcze patent na tych ze zmiennym IP. Może razem z pracą trzeba będzie
wysłać skan dowodu osobistego, albo chociaż podać PESEL...

ogólnie przydałoby się coś aby ograniczyć multi i noname, w grach przeglądarkach "jakoś" te systemy działają, a i dla normalnych użytkowników nie byłoby krzywdy.
Fakt komiks wygranej jest dobry, ale kim ta osoba jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 17:02, kindziukxxx napisał:

ogólnie przydałoby się coś aby ograniczyć multi i noname, w grach przeglądarkach "jakoś"
te systemy działają


Jeszcze nie widziałem gry przeglądarkowej, w której taki system faktycznie by działał, a nie tylko symulował działanie.
Nie wiem o co się tak spinasz. Przecież to nie losowanie, wysłanie dodatkowych 100 prac nie przybliży nikogo do wygranej, jeśli te pracę będą kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 17:27, rob006 napisał:

> ogólnie przydałoby się coś aby ograniczyć multi i noname, w grach przeglądarkach
"jakoś"
> te systemy działają

Jeszcze nie widziałem gry przeglądarkowej, w której taki system faktycznie by działał,
a nie tylko symulował działanie.
Nie wiem o co się tak spinasz. Przecież to nie losowanie, wysłanie dodatkowych 100 prac
nie przybliży nikogo do wygranej, jeśli te pracę będą kiepskie.

w sumie ja to do narzekania nie powinienem mieć wiele bo samemu już wygrywałem na gramie, ale po prostu trochę denerwujące jest jak wygrywają osoby z "zewnątrz" a zawsze przyjemniej jest zobaczyć jak wygrywa ktoś kogo się kojarzy, albo wie że nie wpadł tutaj tylko po konkurs i pożegnał się do następnego.

a co do systemu to w Ogame działa on całkiem sprawnie do 24h wykrywa działania z tego samego ip, i wiele osób leci za naginanie reguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 17:35, kindziukxxx napisał:

w sumie ja to do narzekania nie powinienem mieć wiele bo samemu już wygrywałem na gramie,
ale po prostu trochę denerwujące jest jak wygrywają osoby z "zewnątrz" a zawsze przyjemniej
jest zobaczyć jak wygrywa ktoś kogo się kojarzy, albo wie że nie wpadł tutaj tylko po
konkurs i pożegnał się do następnego.


Gram.pl to przede wszystkim serwis i sklep, nie możesz zobaczyć czy ktoś czyta newsy albo kupuje w sklepie, więc skąd wiesz kto jest z zewnątrz a kto nie? Za bardzo utożsamiasz ten portal z forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2012 o 17:48, rob006 napisał:

Gram.pl to przede wszystkim serwis i sklep, nie możesz zobaczyć czy ktoś czyta newsy
albo kupuje w sklepie, więc skąd wiesz kto jest z zewnątrz a kto nie? Za bardzo utożsamiasz
ten portal z forum...

fakt może trochę przesadzam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 16:50, pobite_gary napisał:

> Praca aniaWie zawiera błąd merytoryczny. Transfer w drużynach reprezentacji??

Wiesz, taki Polanski był juniorskim reprezentantem Niemiec :)


Fakt ;)

Komiks jest bardzo fajny. Nie umniejszam, bo pomysł bardzo fajny.
Jednak zmiana narodowości to nie transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować