Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: Wygraj kartę graficzną MSI GTX 670 Power Edition OC, gry Borderlands 2 i gadżety od NVIDIA

34 postów w tym temacie

@Mysurek

Oglądaj gameplay''e, pytaj, zrób ogólne rozeznanie. Nie jesteś chyba taką sierotą, co? Jestem pewien, że poradzisz sobie. Co to za zabawa, gdy jest zbyt łatwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 16:42, Mysurek napisał:

A więc tak: aby wygrać grę+ kartę muszę napisać o grze którą mogę wygrać? gdzie sens
gdzie logika?


Nie musisz posiadać gry, żeby o niej napisać - jest wystarczająca ilość gameplay'ów i wideo-recenzji, w treści też zamieszczamy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 16:42, Mysurek napisał:

A więc tak: aby wygrać grę+ kartę muszę napisać o grze którą mogę wygrać? gdzie sens
gdzie logika?


Zgadzam się w 100%. To jak reklamować piwo którego się nigdy nie piło i opierać się na opiniach innych co pili. Pewnie że się da i nie jest to trudne ale jak się nad tym zastanowić to jest to strasznie głupie. Przynajmniej nie jest to jeden z tych konkursów gdzie pytania dotyczą samej fabuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 16:48, Laid_back napisał:

Nie musisz posiadać gry, żeby o niej napisać - jest wystarczająca ilość gameplay''ów i
wideo-recenzji, w treści też zamieszczamy dwa.


Daj spokój. Efekty fizyczne najlepiej opisać jeżeli się je "odczuwa" samemu. Patrząc na gameplaye to mocno naciągane, w dodatku nie wiadomo czy to skrypt, czy fizyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 17:01, beziko napisał:

Daj spokój. Efekty fizyczne najlepiej opisać jeżeli się je "odczuwa" samemu. Patrząc
na gameplaye to mocno naciągane, w dodatku nie wiadomo czy to skrypt, czy fizyka.


Cóż, trzeba sobie radzić - można zagrać u kolegi/sąsiada/szwagra i sprawdzić na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To coś jak konkursy fotograficzne (na zdjęcie o określonej tematyce) w których można wygrać aparat ;]

Mafioso_PL -> tak, cały jeden konkurs z facebookiem od hohoho ile temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 21:48, majkel666 napisał:

wykonanie zadania na podstawie gameplay''a to tak, jak pisanie o filmie 3D po obejrzeniu
trailera w 2D. Super!


Albo jak badanie zwyczajów godowych kotów mając do obserwacji jedynie okazy z gatunku psowatych, no nie?

Wroooong.

To tylko efekty fizyczne, not a f*ckin'' spaceship!

Jeśli któryś z Was, jojczących, obieca mi, że wygra ten konkurs, jeśli tylko będzie mógł sam na swoim sprzęcie przetestować grę, to dam Wam te przeklęte passy do Steama. Jeśli wygracie - przyznaję Wam rację, oddaję pokłon i zabieracie swoje nagrody. Jeśli przegracie - macie postawić sobie w pokoju kapliczkę z moją podobizną i codziennie oddawać mi cześć. I dokumentować to każdorazowo!

Czy z gameplay''i, czy z własnych doświadczeń, i tak nie będzie różnicy w tych pracach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 18:46, Daelor napisał:

To coś jak konkursy fotograficzne (na zdjęcie o określonej tematyce) w których można
wygrać aparat ;]


Ktoś kto bierze udział w konkursie foto ma pewnie aparat, ale co szkodzi zmienić go na lepszy? Tutaj sytuacja jest inna. Sytuacja jest znacznie bardziej absurdalna bo to tak jakby na portalu o książkach dać konkurs: Opisz co najbardziej podobało się w książce a wygrasz egzemplarz. Zamiast kombinować mogli by zrobić np. konkurs plastyczny albo ostateczcnie nawet losować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2012 o 22:30, Namaru napisał:

Ktoś kto bierze udział w konkursie foto ma pewnie aparat, ale co szkodzi zmienić go na
lepszy?


Albo chciałby wygrać aparat, bo nie ma. I rób tu zdjęcie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować