Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: Wygraj kartę graficzną MSI GTX 670 Power Edition OC, gry Borderlands 2 i gadżety od NVIDIA

34 postów w tym temacie

Sznurówki... dość nietypowa nagroda. Bluza jest ładna. Szkoda że nie można takiej normalnie kupić (chyba, że coś wiecie - allegro z swoimi prasowankami za 29zł nie wchodzi w grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie do konkursu wysłane, walnąłem taki esej że mógłby być na maturze z polskiego :D Mimo iż mam tą grę to nową kartą graf. nie pogardzę :P a dodatkowy egzemplarz sprzedam koledze, który właśnie planuje kupno tej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

....sz nórówki.... chyba żeby było się na czym powiesić z rozpaczy :)
Ludzie - tak nparwade chodzi tu o reklamę - jak ktoś się napatrzy na gameplayach i u sąsiada, jakie to super cudowne efekty od firmy na N i gry Borderlands 2, na tyle, że aż zdolności grafomańskie do życia powoła i stworzy wiekopomne dzieło je wychwalające, to pewnie i tak kupi grę i kartę, jak jej nawet nie wygra. Dlatego jojczenie, że konkurs bez sensu i takie tam, rozumiem ale nie widzę ich sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zgłoszenie, czemu nie. A może człowiekowi chociaż raz dopisze szczęście :P
Btw, po co wam gra na waszym sprzęcie jeśli nie będziecie w stanie włączyć PhysX? Po to jest konkurs, abyście sprawdzili filmy i napisali co wam się w tym podoba. Dlatego do wygrania jest też karta ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z opiniami, ze konkurs jest bezsensowlny. Rownie dobrze mozna dac jako nagrode Porshe 911, a jako zadanie konkursowe udokumentowane wyniki jazdy swoim Porshe 911. No i umiescic dopisek "zadanie jest trudne, ale warto sie postarac", bo nagroda wspaniala...

Nigdy nie bylem wielkim fanem NV, ale ostatnio ta firma robi sie troche zalosna. Niedawno organizowali jakis konkurs, ktory wymagal bysmy z konta z imieniem i nazwiskiem dali im "Like" na Facebooku i cos tam jeszcze zrobili. Moze jeszcze mam latac w wytatuowanym logiem NV po ulicy i dostac w nagrode karte za tysiaka? O sterownikach ostatnimi czasy nawet nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2012 o 16:42, Mysurek napisał:

A więc tak: aby wygrać grę+ kartę muszę napisać o grze którą mogę wygrać? gdzie sens
gdzie logika?

Zwykle organizatorzy takich konkursów chcą, żeby jak najwięcej ludzi zainteresowało się jakimś produktem. Rzeczywiście, kompletnie to nielogiczne... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie rozumiem was... Mówicie że bezsensowne... Ale mi na przykład przydałaby się nowa karta graficzna. A Gra dorzucana jest do karty graficznej, która jest nagrodą główną, jako bonus. Ten konkurs nie polega na " Zrób zdjęcie o aparacie a dostaniesz ten aparat", tylko "narysuj co chciałbyś sfotografować, a dostaniesz aparat".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry nie mam, zamierzam ją opisać i wystartować i przyrzekam na Boga, Ojczyznę, Rodziców, jeśli wygram kartę MSI to każdemu nudziarzowi-marudzie który w temacie jęczał że on nie opisze bo nie grał będe codziennie przez tydzień słał fotki z pudełka i samej karty, oraz screenshooty z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 20:10, Daelor napisał:


Dałbym Ci kartę graficzną za samego tego posta.

Hehe, nie obraże się :) Cóż, najpierw trzeba się pomęczyć z opisem, a później zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze to sa efekty ruchomych cieczy. Przemawia za tym fakt iz gdy napotykamy toitoia i otwieramy go w poszukiwaniu giwer ku naszemu zdziwieniu wylewa sie zeń pokazna ilosc szamba ktore w bajerancki sposob rozlewa sie po naszych buciorach i mozemy w nim sie radosnie taplac jak prosiaki i tworzyc nowe coraz to mniejsze plamy szlamu dookola dogorewajacego truchla bandziorow przyspiewujac przy tym marsylianke. Niestety bez GTX''a przy ustawieniach High mozemy tez nabawic sie epilepsji ogladajac stroboskopowy slide show podczas tego performance art.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować