Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokemon Black 2 / White 2 w Polsce tylko po niemiecku

20 postów w tym temacie

"Mamy informację od kilku klientów, że Pokemon Black/White 2 na NDS, który otrzymaliśmy od oficjalnego przedstawiciela Nintendo na Polskę, jest w niemieckiej wersji językowej."

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Ultima dostała od polskiego przedstawiciela Nintendo niemieckie kopie gry, a nie że dostali od Przedstawiciela Nintendo niemiecką wersję na całą Polskę. Z tego co wiem problem dotyczy tylko Ultimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 01:00, Kadaj napisał:

Jakoś niemiecki niezbyt mi pasuje do klimatu Pokemonów. ;p


Problem w tym, że w Niemczech to dość popularne anime. Jest dosłownie wszystko przetłumaczone na ich język. Każda nuta piosenek i wszystko w sprzedaży. OP mają niezły w wersji niemieckiej. Pamiętam jak oglądałem kawałki na RTL2. Kiedyś jedyna stacja, gdzie można było obejrzeć jakiekolwiek anime w Polsce. Teraz nie ma żadnej w tym kraju hah. Pokłon nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu, temat newsa w ogóle nie nawiązujący do rzeczywistości, by tylko zwiększyć liczbę kliknięć.

Jak Nintendo mówiło, to dotyczy tylko Ultimy i tylko kilkunastu egzemplarzy, a nie całej partii na Polskę, więc nagłówek jest fałszywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 08:26, metalic1990 napisał:

To wygląda jakby niemiecki był czymś strasznym i nie do pomyślenia. Wystarczy się pouczyć,
bo to jest łatwy język. Angielski wydaje się być bardziej nie do zrozumienia.


No tak, a jeśli wyjdzie Stalker 2, okaże się, że w wyniku błędu gra jest po rosyjsku i tylko po rosyjsku to wtedy ja napiszę, że wystarczy się pouczyć, bo bo to jest łatwy język ;) A obecnie próbuję się uczyć japońskiego i też stwierdzam, że nie jest to aż tak trudny język jak mogłoby się wydawać, więc gry mogą być też w ten sposób wydawane, wystarczy się pouczyć ;D

Tylko trudno sobie wyobrazić żeby przeciętny gracz miał opanowany angielski, niemiecki, rosyjski, japoński xD Zwłaszcza, że wystarczy trochę posiedzieć w Internecie by stwierdzić, że często z polskim jest problem :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 06:25, Henrar napisał:

Hyper?


Hyper nie jest kanałem ogólnodostępnym na platformach kablowych (analogowych). Poza tym, tam gówno wyświetlają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 16:58, Henrar napisał:

A RTL2 był niby ogólnodostępny? L O L


Tak, ponieważ ten kanał był kiedyś dostępny w każdej kablówce. Kiedyś był podział na tematyki i akurat był w pul zagranicznych kanałów. Hyper natomiast nigdy nie był u mnie dostępny. Mówisz "da się", może tylko w niektórych miejscowościach. Ja nigdy tego nie miałem a mieszkam w Szczecinie. WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować