Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

League of Legends popularne jak Starcraft w Korei

19 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2012 o 14:22, ShingoPL24 napisał:

" 85 proc. graczy jest w wielu 16-30 lat"

Ciekawe jak to sprawdzili?


Chyba datę urodzin musiałeś podawać przy zakładaniu konta, ale założę się, że 14% to dzieci poniżej 16 lat, ~1% to ludzie po trzydziestce, a w tych 85% jest jeszcze spora liczba dzieci, które zawyżyły swój wiek przy rejestracji :P

Mnie zastanawia, czemu porównują to do Xbox Live''a zamiast do Steama, WoWa czy jakichś innych gier na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 14:33, kotlecik5 napisał:

Mnie zastanawia, czemu porównują to do Xbox Live''a zamiast do Steama, WoWa czy jakichś
innych gier na PC?


Bo wiedzą, że jak porównają do gier na PC, to im włosy opadną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 14:33, kotlecik5 napisał:

Mnie zastanawia, czemu porównują to do Xbox Live''a zamiast do Steama, WoWa czy jakichś
innych gier na PC?



Ależ porównują! Sprawdź ikonografikę, porównali do każdej tej wymienionej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 14:49, Redspirit napisał:

> Mnie zastanawia, czemu porównują to do Xbox Live''a zamiast do Steama, WoWa czy
jakichś
> innych gier na PC?


Ależ porównują! Sprawdź ikonografikę, porównali do każdej tej wymienionej rzeczy.


Ah, tak, masz rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że tyle zarejestrowanych. Już kiedyś to napisałem - mam 5 kont a żadnego nie używam i nie zamierzam. Chwalenie się ilościami kont w darmowych grach jest kompletnie bez sensu. Już widzę, jak miesięcznie gra 32mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 15:19, TobiAlex napisał:

I co z tego, że tyle zarejestrowanych. Już kiedyś to napisałem - mam 5 kont a żadnego
nie używam i nie zamierzam. Chwalenie się ilościami kont w darmowych grach jest kompletnie
bez sensu. Już widzę, jak miesięcznie gra 32mln.


Ilosc kont moze znaczenia nie ma, ale liczba grajacych jest imponujaca, jak na gre tak ''nowa''. (w porownaniu do innych ktore sa kontynuacjami znanych serii.)

A tak swoja droga, po co ci tyle kont? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 15:19, TobiAlex napisał:

I co z tego, że tyle zarejestrowanych. Już kiedyś to napisałem - mam 5 kont a żadnego
nie używam i nie zamierzam. Chwalenie się ilościami kont w darmowych grach jest kompletnie
bez sensu. Już widzę, jak miesięcznie gra 32mln.

Miliard godzin miesięcznie jest tutaj najważniejszą statystyką, oznacza to że średnio w każdej chwili gra 1,2 mln. osób. Dla porównania, wg statystyk steamowych w CSa gra na raz nie więcej niż 100 tysięcy. Auć.

EmperorKaligula

Ilość osób które zagrały w sc 2 na ladderze w ciągu ostatniego miesiąca to około 500k wg sc2ranks, prawdopodobnie dużo ludzi gra jeszcze w arcade, ale i tak miliona raczej nie przebije. W starcrafta zostało zagrane jakieś 20 milionów gier, czyli około 5 milinów godzin. Boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 17:33, StNimrod napisał:

A tak swoja droga, po co ci tyle kont? -.-


Niektórzy idą na łatwiznę przy nabijaniu referali, albo smurfują, żeby trollować, czy też podbić sobie elo. Albo mają bana na głównym i czekają aż przejdzie. Albo mają konta na różnych serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2012 o 10:56, Budo napisał:

Masz napisane też ile indywidualnych graczy gra i ile gra jednocześnie/średnio na dzień.

Te dane jednocześnie na dzień to jakiś kit, miliard godzin w miesiącu/720 godzin w miesiącu nijak nie wyjdzie 3 miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2012 o 11:01, Steelshadow napisał:

> Masz napisane też ile indywidualnych graczy gra i ile gra jednocześnie/średnio na
dzień.
Te dane jednocześnie na dzień to jakiś kit, miliard godzin w miesiącu/720 godzin w miesiącu
nijak nie wyjdzie 3 miliony.

Średnia to tylko średnia, a jeśli to nie jest mediana, to tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 15:19, TobiAlex napisał:

I co z tego, że tyle zarejestrowanych. Już kiedyś to napisałem - mam 5 kont a żadnego
nie używam i nie zamierzam. Chwalenie się ilościami kont w darmowych grach jest kompletnie
bez sensu. Już widzę, jak miesięcznie gra 32mln.


Ale zarejestrowanych kont jest 70MLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2012 o 10:46, Steelshadow napisał:

EmperorKaligula

Ilość osób które zagrały w sc 2 na ladderze w ciągu ostatniego miesiąca to około 500k
wg sc2ranks, prawdopodobnie dużo ludzi gra jeszcze w arcade, ale i tak miliona raczej
nie przebije. W starcrafta zostało zagrane jakieś 20 milionów gier, czyli około 5 milinów
godzin. Boli.


Ale mu raczej chodziło o to że tytuł newsa nie ma nic wspólnego z jego treścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować