Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Call of Duty: Black Ops 2 - pierwsze wrażenia

10 postów w tym temacie

Tylko zeby wersja PC byla jednak troche bardziej dopieszczona niz ostatnia... bo przeraza mnie fakt ze gra z taka grafika miala wieksze problemy niz Battlefield 3. (Uwielbiam obie serie, prosze nie ''hejtowac'') ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 17:55, byverter napisał:

Chciałbym się jarać i czekać na tę grę, ale nie potrafię...

I właściwie nie musisz. Wybitne gry z serii to dla mnie właściwie tylko CoD 1 (czyli zamierzchła przeszłość) i pierwszy Modern Warfare, gdzie reszta jest po prostu "fajna". Sam wiesz jak jest - kiedy bijesz się pieniędzmi po twarzy dla czystej rozrywki, bo masz ich zbyt wiele i chcesz zagrać w coś, co jest po prostu "dobre", można śmiało brać CoDa - tak to działało, działa i prawdopodobnie działać będzie dalej. Wciąż ciężko mi przewidzieć, jaki dokładnie będzie Black Ops 2, bo tak, jak pisałem - usprawnień jest dużo, ale i tak interesuje mnie kampania, co do której mam wyjątkowo mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde chyba pomału już wyrastam z bezmógich strzelanek pokroju COD, kiedyś jarałem się CODem ale dziś, jakoś w ogóle nie czuje tych ciar jakie towarzyszyły mi przy MW, czy MW2. Przy tych 2 częsciach miałem przegrane ponad 1,5k godzin, ale im dalej tym gorzej i bez emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 20:53, Liptox napisał:

Kurde chyba pomału już wyrastam z bezmógich strzelanek pokroju COD, kiedyś jarałem się
CODem ale dziś, jakoś w ogóle nie czuje tych ciar jakie towarzyszyły mi przy MW, czy
MW2. Przy tych 2 częsciach miałem przegrane ponad 1,5k godzin, ale im dalej tym gorzej
i bez emocji.

Zamiast tego przesiadłeś się na jakże wymagającego Battlefielda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2012 o 21:09, Henrar napisał:

> Kurde chyba pomału już wyrastam z bezmógich strzelanek pokroju COD, kiedyś jarałem
się
> CODem ale dziś, jakoś w ogóle nie czuje tych ciar jakie towarzyszyły mi przy MW,
czy
> MW2. Przy tych 2 częsciach miałem przegrane ponad 1,5k godzin, ale im dalej tym
gorzej
> i bez emocji.
Zamiast tego przesiadłeś się na jakże wymagającego Battlefielda....


Nie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2012 o 10:42, napierniczak napisał:

Autobusem można kierować?

Nope - jeśli dobrze zrozumiałem, to będzie po prostu kursował po całej mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym, żeby było jak kiedyś. Instalujesz gre, na którą namówił cie znajomy, chociaż nie chciałeś i stawiałeś opór.. i tą grą jest baldurs gate 2 po czym zajebiście cię wciąga i grasz jak w transie a gry końca nie widać!

nie czekam już na gry serii COD... ostatnimi wydaniami byłem rozczarowany i żal mi było wydanych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować