Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DmC: Devil May Cry doczeka się dema. Nowy trailer, świeże szczegóły

10 postów w tym temacie

Mimo iż na początku byłem sceptyczny do najnowszego DmC, teraz po zobaczeniu kilku trailerów muszę powiedzieć, że szykuje nam się chyba jeden z lepszych slasherów ostatnich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 14:13, Dead-pl napisał:

chyba porażką... ale ok... grą roku 2012 napewno nie zostanie a 2013 też mocno wątpilwe
przy wychodzącym nowym Tomb Raiderze ;)

Nowy Tomb Raider ma być grą roku? Lulz. To miejsce jest już zarezerwowane przez Last of Us lub GTAV (z naciskiem na to drugie). Wiesz o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HI HEZ MAJ ATENSZYN!!

Teraz wiem już, że ta część będzie najlepszą ze wszystkich. Daaamn, na prawdę się postarali.
Świetny świat, ingerencja demonów łamiących wszelkie podstawy, na których trzyma się zdrowy rozsądek. I ta nuta obłąkańczego szaleństwa. No limits. Jestem zachwycony efektem!

Idę złożyć preorder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2012 o 16:59, Henrar napisał:

> chyba porażką... ale ok... grą roku 2012 napewno nie zostanie a 2013 też mocno wątpilwe

> przy wychodzącym nowym Tomb Raiderze ;)
Nowy Tomb Raider ma być grą roku? Lulz. To miejsce jest już zarezerwowane przez Last
of Us lub GTAV (z naciskiem na to drugie). Wiesz o tym.


GTA ?? jak będą dodawali za free do CDA to może kwadrans zagram, na tym kończy się moje zainteresowanie tą serią ;) GTA skończyło się na części 2 jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 13:22, Lfdracon napisał:

> Przecież demo jest już dawno dostępne...
(patrzy na datę newsa)

A, przepraszam, nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować