Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin najlepszą grą RPG targów E3!

57 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2006 o 17:34, MonkOfWar napisał:

A czy może ktoś rzucić we mnie listą RPGów, z jakimi Wiedźmin rywalizował? Znaczy się... tych z PC, oczywiście :) !


IGN:
Runner(s)-Up: Gothic III (Aspyr), Neverwinter Nights 2 (Atari)
Other Nominees: Elveon (10Tacle), Hellgate: London (Namco)

Just RPG:
HONORABLE MENTION: Neverwinter Nights II (Obsidian)

[wystarczy poczytać :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HELL YES!! :D niahaha w koncu Polska zaczyna sie lizcyc na rynku zagranicznym ;] tak swoja droga ciekawi mnie czy bedzie wydanie kolekcjonerskie wiedzmina :D moze z jakim kuflem i naszyjnikiem z emlbemem wiedźminow [vide wilczy leb]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczere gratulacje.Wielkie osiągnięcie szczególnie jeśli za konkurentów ma sie Nevewinter Nights 2 i Gothic 3.Naprawdę czapki z głów przed twórcami naszego Wiedźmina.Gratulacje i życzę aby twórcy gry jak najszybciej udowodnili nam, że nie bez powowdu zebrali tak presiżową nagrodę jak nagroda najlepszego eRPeGa największych targów gier.Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja była ostra, ale chłopaki z Red-a dali z siebie wszystko. I jak przystało na porządny i ambitny projekt, poparty solidną i ciekawą fabułą ... wymietli konlurencję :D
Mam nadzieję, że Wiedzmin zrobi równie mocne wrażenie na graczach i stanie się pozycją kultową...
A może by zrobić MP oparty na podobnych zasadach co Battlenetowy Diablo ? Pomysł zdaje mi się ciekawy ... i mogący zagwarantować grze na długi czas "nieśmiertelność".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nagrody jak najbardziej zasłużone. Mam nadzieję tylko, że CDP nie spocznie na laurach i dalej będą ciężko pracować nad tą grą i powstanie z tego taki majstersztyk jakiego świat nie widział. :) Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super :D Tylko pogratulowac i zyczyc dalszych sukcesow ! CDP Red teraz pokaze swiatu, ze Polacy maja swoja gre i to nie byle jaka. Po Painkillerze kolejnym hitem bedzie Wiedzmin !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla CdProjektu!! Dzięki nim powstanie kolejna gra którą uznają na zachodzie (pisząc kolejna mam na myśli np. Painkillera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje! Juz mozecie sie spodziewac sukcesu na skale swiatowa! :) Wystarczy zobaczyc co bylo z innymi grami, ktore zdobywaly ten tytul. :) A teraz dajcie nam pograc! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super!! gratuluje CDP RED, ale co do screenu Geralt biegnie prosto cien pada na lewo ciało jest oświetlone z prawej strony i to by się zgadzało ale patrząc na niebo wynika że słońce znajduje się po lewej stronie i tu jest cos nie tak. ale ogulnie super pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te nagrody to bardzo dobra "zapłata" do osób które przy niej pracują. Nic tylko gratulować i szybkiego oddania gry do zniecierpliwionych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh
planowałem zmodernizować kompa w wakacje na obliviona, ale chyba poczekam na wiedźmina ;]

zobaczymy jak to wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> wolvi:
w sumie tez bym ją kupił; a potem byśmy na ulicach się poznawali, jako z jednego bractwa (po naszyjniku oczywiscie:)

-> buras: nie wydaje mi się, żeby teraz mp w wiedzminie to był dobry pomysł; jeśli będzie dobry w singlu to i tak zostanie legendą; do takich gier wraca się przez długi czas

A do chłopaków z CDP: wiecie - nie martwcie się tym wszystki, presja mozę zgładzić każdego; nawet jeśli będzie to gra "tylko" 7,5/10 to bedzie wypas (no ale bedzie pewnie 9/10)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować