Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin najlepszą grą RPG targów E3!

57 postów w tym temacie

Gratuluję, powiem szczerze, że w Was wątpiłem na samym początku rodacy. Nie wątpię juz wcale, zbierajcie nagrody, podbijcie zachód najlepszym erpegiem jaki ludkowie widzieli. I niech Mistrz AS będzie z Wami. Jeśli naprawdę sięgnęliście do trzonu, serca, esencji gatunku RPG to jesteście więksi niż można sobie wyobrazić. I co najważniejsze, nie splamiliście wizerunku najlepszej polskiej fantastyki. Jeszcze raz gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dużej chmury będzie mały deszcz?! Czy z tej mąki będzie chleb?! ... Zresztą poczekamy zobaczymy. Żadna nagroda nie będzie miała znaczenia przy zadowoleniu graczy i ilości sprzedanych egzemplarzy a to będzie możliwe tylko dzięki grywalności, klimatowi i fabule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować całemu zespołowi CDProjekt RED. W tej grze drzemie ogromny potencjał, co zostało jak widać zauważone na arenie ogólnoświatowej. Jeżeli wszytko pójdzie dobrze, to The Witcher może okazać się pierwszoligową grą pokroju Oblivion itp. tym samym RED Studio, a co za tym idzie Polska zaistnieje na rynku gier, jako prawdziwy profesjonalny twórca gier.

C-O-N-G-R-A-T-Z!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile jeszcze rok-poltora temu wyglad gry robil duze wrazenie, dzisiaj gra staje sie pod tym wzgledem przecietniakiem, a w momencie premiery, gdy na rynku beda juz NWN2 i Gothic 3, moze wrecz odstawac od sredniej. Pozostaje liczyc na to, ze to rozgrywka bedzie tym co bedzie stanowic o wartosci programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hegemon Nie wiem czy porównywałeś screeny Gothic 3 i Obliviona. Tak na prawdę to Gothic 3 jak na moje oko wygląda bardzo przeciętnie. Przynajmniej w kwestii roślin. Trawa i drzewa nadal wyglądają jak "sprite''y" i jakieś takie sztuczne są. Oblivion pod tym względem prezentuje się o wiele lepiej. Ciekaw jestem co pod tym względem zaprezentuje Elveon.
A Wiedźmin powinien wyjść w EK z medalionem i wisielcem takim jak na E3. Chętnie bym sobie takiego w domciu zapodał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ Przynajmniej w kwestii roślin. Trawa i drzewa nadal

Dnia 26.05.2006 o 11:03, Waaazuuup napisał:

wyglądają jak "sprite''y" i jakieś takie sztuczne są.


Bardzo dziwne, że tak uważasz. Oblivion i Gothic 3 używają tego samego enginu do generowania realistycznej roślinności - SpeedTree.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 10:47, bartek2005 napisał:

I TAK DALEJ! Polska produkuje coraz lepsze gry!


nie bez powodu mówi sie dobre bo polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować