Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin najlepszą grą RPG targów E3!

57 postów w tym temacie

Brawo! To rzeczywiście będzie nie tylko bardzo dobrym RPG''em, ale również super eXtra RPG''em, a może nawet RPG''em roku. Co ja gadam stulecia, wieku albo i tysiąclecia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to te targi nie przyniosły nam nic nowego. Więcej mogli się dowiedzieć Amerykanie i inni, którzy mieli dość kasy, aby się tam wybrać. A nam udostępniono jakieś (jak się nie mylę) pięć screenów z całej ekspozycji. Żadnego trailera, żadnych nowych informacji (bo obawiam się, że już i tak wyłożono wszystkie karty na stół).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lampak - niedługo zacznie się nowy Tydzień z Wiedźminem i wtedy zostaną nam zaprezentowane materiały z targów. Także cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no więc padają już przed wami na kolana ... hmm GRATULACJE!

Ale nie pozwólcie uderzyć wodzie sodowej do głowy. To jeszcze nie koniec - a czas zweryfikuje wszystko. Ja trzymam kciuki, bo teraz jak zawiedziecie- to nie tylko fanów Sapkowskiego, RPG, graczy z Polski, tylko o wiele większą rzeszę ludzi z całego świata, którzy właśnie rozpoczęli dokładnie was obzerwować.

Strzeżcie się - bo Jennefer zamieni waszą ekipę w wóz bydła :D
A geralt straci głos refleks.

PS: Właśnie nie widziałem nigdzie screenów naszej wspaniałej posiadaczki zdolności magicznych. Wiecie - jej dobra kreacja mogłaby zagrozić ozycji Lary Croft.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no CDP RED Wielkie gratulacje dla was... Najlepsza Gra RPG na E3... nie spodziewałem się tego, gdyż jacyś kolesie z uciekinierów Blizzarda też robią grę RPG. ALE!! tak jak muwił "Martimat" nie pozwólcie uderzyć wodzie sodowej do głowy :P Dokańczajcie spokojnie tę grę bo wierze, że ona będzie wielkim HITEM i właśnie dzięki tej grze polska zasłynie na świecie :P(od czasów rozbiorów polski :P) ŻART ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Płacze ze szczescia, liczy dni do premiery>
Moge napisac tylko jedno CDP nigdy mnie nie zawiódł i tak pozostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy może ktoś rzucić we mnie listą RPGów, z jakimi Wiedźmin rywalizował? Znaczy się... tych z PC, oczywiście :) !
Gratuluję sukcesu, od siebie mogę zapewnić: grę kupię, podobnie jak i pięciu moich znajomych :D ! Więc nakład minimalna liczba sprzedanych egzemplarzy=6 ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaki sukces medialny. Jednak można łatwo przecenic to. Mam nadzieję, że nie będzie tak, że przesadzimy z oczekiwaniami wobec niej gdyż może byc tak, że wszyscy myśleli, że to będzie przełom itp. i jej nie docenimy, a to będzie bardzo dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 17:34, MonkOfWar napisał:

A czy może ktoś rzucić we mnie listą RPGów, z jakimi Wiedźmin rywalizował? Znaczy się... tych
z PC, oczywiście :) !

Nowłaśnie, móglby ktoś podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować