Zaloguj się, aby obserwować  
Trileptal

Ekspres do kawy

13 postów w tym temacie

Witam ja z takim jednym pytankiem!

Chciałem kupić taki ekspres do kawy (zaznaczam że mam 400 zól do wydania) [m] jest malutki i robi dobra kawę ale jak potem sprawdziłem minusy są drogie kapsułki na allegro chyba nawet do 3 zł wiec nie wiem czy inwestowac mniej w ekspres bo 300 zł i potem ładowac w kapsułóki czy kupić zwykły ciśnieniowy? tylko jaki bo się nie znam. możecie mi jakiś polecic i powiedziec co robic? Bedę wdzięczny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry chciałbym przeprosić, że nie na temat, ale skoro na tym forum są tematy o ptaniszkach czy czipsach, to czemu by nie można też o ekspresach kawy? Zresztą, niech to osądzi moderator, a nie my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 00:53, Buhahahahaha napisał:

niech to osądzi moderator, a nie my.

Teoretycznie jesteś na forum dla graczy, nie o grach. A czymże byłyby nasze zarwane noce z grami gdyby nie kawa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zostaje bo być może ktoś będzie w stanie udzielić odpowiedzi która pomoże Ci w podjęciu decyzji, link do konkretnego produktu usuwam jednak jako reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 03:59, Karharot napisał:

Pytanie zostaje bo być może ktoś będzie w stanie udzielić odpowiedzi która
pomoże Ci w podjęciu decyzji, link do konkretnego produktu usuwam jednak jako reklamę.

Oj bez przesady. A ile tutaj takich linków było publikowanych - nikt ich nie traktował jako reklamy, tylko jako obiektywną informację. Nie przesadzaj, proszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 04:18, Janek_Izdebski napisał:

Oj bez przesady. A ile tutaj takich linków było publikowanych - nikt ich nie traktował
jako reklamy, tylko jako obiektywną informację. Nie przesadzaj, proszę. :)

Wszystkie możliwe pytania z linkami na przestrzeni 4 lat zawierają adres jednego i tego samego sklepu internetowego. Przypadek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 04:43, Olamagato napisał:

Wszystkie możliwe pytania z linkami na przestrzeni 4 lat zawierają adres
jednego i tego samego sklepu internetowego. Przypadek? :)

Jeśli to była ściema i kryptoreklama, to zwracam honor. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że pyta o ekspres do kawy a nie dopalacze ;-) żeby grac. Bez kawy byś nie żył. Mogę ci powiedzieć że mam ale http://proline.pl/?n=znakomite-nowoczesne-ekspresy-na-kapsulki-bosch-tassimo-najnizszych-cenach-polsce. Kawa wychodzi super o różnych smakach. jedynym minusem sa ceny kapsułek. bo tak wychodzi ok2 zł za kapsulkę i opłaca się kupować na allegro i jeszcze na spółkę z kimś bo taniej i więcej. ale jako ekspres na kapsułki i ciśnieniowy to zachęcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o ekspresach Dolce Gusto? W sklepach mnóstwo kaw w kapsułkach do nich, niekóre smaki mnie kuszą, np kawa z czekoladą i inne z mlekiem. Ma ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram użytkownika Koralion. Równiez jestem posiadaczem wspomnianego ekspresu i bardzo go sobie chwalę, kawa (i inne trunki) świetna, prosta obsługa, cena za kapsułki jak w każdym innym ekspresie tego typu. Koledze JackXPPL niestety nie pomogę.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować