Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy zwiastun Call of Duty: Black Ops II jest futurystyczny i wybuchowy do kwadratu

26 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Treyarch nie ustaje w staraniach, żeby podgrzać atmosferę wokół Call of Duty: Black Ops II. Jak się to udaje oceńcie sami oglądając najnowszy trailer tej produkcji, który miał mieć swoją premierę w trakcie przerwy w meczu naszych orłów z Anglikami.

Przeczytaj cały tekst "Premierowy zwiastun Call of Duty: Black Ops II jest futurystyczny i wybuchowy do kwadratu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znudziło mi się call of duty już po MW2, ale zdanie "the most ambitious call of duty ever" nawet zwróciło moją uwagę... zastanawia mnie tylko, czy zawsze tak piszą, czy faktycznie coś w tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2012 o 22:42, Mozgotrzep napisał:

znudziło mi się call of duty już po MW2, ale zdanie "the most ambitious call of duty
ever" nawet zwróciło moją uwagę... zastanawia mnie tylko, czy zawsze tak piszą, czy faktycznie
coś w tym jest?


No co roku wymyślają różne hasełka, teraz padło na "ambitne" bo gra niby ma być nieliniowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem wygląda ładnie, a czasem jak jakiś totalny syf. Wole przejść kolejny raz CoD2 i popykać w BF3 boto co pokazali na tym trailerze to jakaś kupa,w której są jakieś pro elo niewidzialne ziomki, jakieś roboty, jakieś wspinanie po dachu i murzyni z prowincji. Masa śmiechu i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie już napewno nie wezmą tymi dennymi hasłami typu "Będzie, to najlepszy cod!!!Kup teraz, a dostaniesz mapę Nuketown, a do tego będziesz miał odpłatny dostęp do naszych super DLC(jedyne 20 ojro)!!!".Bobby już zaciera ręce i tylko czeka, aż fanboye wpadną w kolejną jego pułapkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze i najdziwniejsze jest to, że ten syf znów pobije rekord sprzedarzy... ale jak pokazują wcześniejsze CoDy, sukces ten jest dzięki konsolowcom bo około 90% sprzedanych kopii gry to wersje na ps3 i xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No muzyka fajna... A sama gra, uh pewnie będzie to kolejny odgrzewany kotlet. Do tego jak już ktoś zauważył miejscami wygląda znośnie, a miejscami jakoś tak se. No i można się spodziewać dużej porcji DLC. Ostatnio wchodzę do sklepu i tylko widzę MW3 i chyba z 4, czy 5 DLC, każde po 60zł, żeby nie było półka dalej i to samo tylko z BF3, pack wszystkich dodatków chyba 179zł, bez samej gry! Srsly, czy ktoś to kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 00:01, CatInABag napisał:

Ostatnio wchodzę do sklepu i tylko widzę MW3 i chyba z 4, czy 5 DLC, każde po
60zł, żeby nie było półka dalej i to samo tylko z BF3, pack wszystkich dodatków chyba 179zł,
bez samej gry! Srsly, czy ktoś to kupuje?

Kupuje, kupuje. Ale cześciej w takich miejscach jak Keye.pl czy Gamecodes.pl, a nawet na Ultima.pl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem serii od I części Call OF Duty... ambitny shooter w realiach II WŚ... to było to... dodatek United Offensive... gry klanowe w multi... złote czasy... potem wyszła 2 część ale już w E-gamingu jakoś nie przyjeła się tak dobrze jak wspomniana wczesniej czesc I + dodatek UO :) potem przyszedł czas posuchy bo kolejna część wyszła tylko na konsole ( przeszłem ją z czystej ciekawośco na swojej PS3 jakieś rok temu :D )... potem wielkie tupnięcie i odsłona Modern Warfare :] gra która szturmem wdarła sie na rynek :) zajefajna fabuła no i to multi :D, po niej ostatnia odsłona War at Worlds w realiach II Wojny Swiatowej i od tego czasu zaczela sie rownia pochyla... kolejny Modern Warfare, juz nie tak dobry jak wspomniana rewolucyjna 1 czesc... po nim Black Ops a wraz z nim problemy z silnikiem i optymalizacja :D tony patchy i placzu graczy w zamian w sumie dosc ciekawa rozgrywka... przyciagla mnie na dluzej niz MW II... nastepnie kolejny MW, a juz niedlugo BO II... niestety dla mnie ta seria sie juz chyba skonczyla... jak przeskok z realiów II WS na czasy wspolczesne o dziwo przyjalem bez problemów tak ta papke jaka chca zaserwowac tym razem z Future soldier i klimatami Crysis :D:D:D niewidzialne pancerze, roboty i inne zabawki ala James Bond juz chyba nie strawie... tak z sentymentu :D juz chyba mam zainstalowane wszystkie czesci :) i z radoscia wracam nawet do poczciwej 1 gdzie do dzisiaj po tylu latach nadal mozna zagrac sobie w multi. i na tym chyba juz podziekuje znanej marce :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś każda część tej gry była świetna! Sceny z gry na długo pozostawały w pamieci. Obecnie wszystkie wychodzące tytuły z tej serii to jedynie kalki poprzedniczek. Grałem we wszystkie cześci i jak by nie patrzyć gra się wypaliła, nie ma co liczyć, że Black Ops 2 coś zmieni. CoD jest dla fanów tej gry bo tylko im nie przeszkadza wtórność tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Undertaker, ale pamiętaj, że to tylko trailer, a każdy wie jak to z tym jest

Szkoda, że wszystkie pokazane akcje ostatecznie będą skryptami, jak to w CoD bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 09:06, Henrar napisał:

Lepiej kupić nowego MoHa, bo GROM, c''nie? :D


Moim skromnym zdaniem, lepiej w ogóle nie kupować ani jednego ani drugiego. Równa strata kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować