Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Uprising44 pracują nad zupełnie nową grą

10 postów w tym temacie

Adam Berlik

Drop for Aid, tak brzmi tytuł nowej gry studia DMD Enterprise, które ma na swoim koncie miks strzelanki i RTS-a o nazwie Uprising44. Jak na razie nie znamy szczegółów na temat tego projektu, ale dysponujemy szczątkowymi informacjami.

Przeczytaj cały tekst "Twórcy Uprising44 pracują nad zupełnie nową grą " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może mi wyjaśnić, co oznacza ten tytuł? Bo sensu w języku angielskim nie ma to żadnego, poza dosłownym tłumaczeniem, które brzmi mniej więcej tak: "padnij by otrzymać pomoc" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 14:12, Ring5 napisał:

A czy ktoś może mi wyjaśnić, co oznacza ten tytuł? Bo sensu w języku angielskim nie ma
to żadnego, poza dosłownym tłumaczeniem, które brzmi mniej więcej tak: "padnij by otrzymać
pomoc" :)

"Drop" w tym kontekście chyba raczej oznacza rzeczownik "zrzut".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 14:55, MacJak napisał:

"Drop" w tym kontekście chyba raczej oznacza rzeczownik "zrzut".


Thank you, Captain Obvious ;) Zauważ, co napisałem na temat dosłownego tłumaczenia

Tak, wiem, co w tym kontekście oznacza słowo "drop", problem w tym, że słowo to, w połączeniu z "for aid" nie ma najmniejszego sensu. Jeżeli chodzi o zrzucanie "pomocy", to poprawniejszym sformułowaniem byłoby "Dropping Aid". Jeżeli chodzi o "zrzucanie, by pomóc", to lepiej brzmiałoby "Drop to aid". "Drop for aid" jest zlepkiem przypadkowych słów, pozbawionym jakiegokolwiek znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować