Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapisy do eliminacji Mistrzostw Polski Starcrafta i Warcrafta!

39 postów w tym temacie

ale ten orkus strasznyyy ... ;) naprawde wygląda fajnie ale tak troszke przypomina moje taty dziadka synowej brata tesciowej :P ... czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli wyjaśnienia:
to nie jest zadna inicjatywa CDP, tylko graczy
przejscie do nastepnej fazy rozgrywek jest raczej po za zasiegiem zwyklych ladderowcow/graczy grających po lanie z kumplami, ale probowac mozna :P
DoTA - Defend of The Ancients - wobec czego DoT-y a nie DoT''y :P

tak, czepiam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Vh - to wedlug ciebie do finalu sa w stanie przejsc osoby tylko grajace na swiatowej arenie?? Wiesz ile jest takich osob w polsce... ja znam 2-3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zle sam bym wziol udzial ale ja w porownaniu do nie ktorych to byl bym piakiem :P. A tak wogle slyszalem ze chinczycy czy japonczycy (teraz dokladnie nie pamietam) sa mistrzami w star crafta ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow ... ależ się Domek dobrze przebrał ... nie do poznania :D

Mam nadzieję, że udostępnicie repy z finału. Dla amatorów byłoby bardzo pouczające podpatrzec jak grają najlepsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajna sprawa taki turniej:D Pomyśle czy się nie zapisać na WarCrafta, ciągle w to gram i ciągle mnie mama musi od kompa odganiać:) Jeszcze mi się nie znudziło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w WarCrafta...a tym bardziej w gry 1v1...ale może spróbuje :D A nóż się jakoś uda xD ale na 16-18 czerwca przybęde pewnie jako fan ;) (P.S. Przydał by się jakiś turniej RPG :D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@GeoT - ci co chcą sie nauczyc grac w w3 zapraszam na replays.pl! Prosze tylko nie spamowac!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@qWo

Jesli chodzi o Warcrafta, to na swiatowym poziomie jest kilku graczy, ale jest jeszcze sporo niezlych osob z czolowki polskich klanow. Jesli chodzi o StarCrafta to osoby, ktore nie znaja www.netwars.pl i nie sa w czolowce, raczej szans nie maja - Ot moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 15:31, TheNeddy napisał:

@qWo

Jesli chodzi o Warcrafta, to na swiatowym poziomie jest kilku graczy, ale jest jeszcze sporo
niezlych osob z czolowki polskich klanow. Jesli chodzi o StarCrafta to osoby, ktore nie znaja
www.netwars.pl i nie sa w czolowce, raczej szans nie maja - Ot moja opinia



Oj, ale pobawić się chyba można, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktos gra od niedawna(1-2 lata) w Warcrafta to moze szczescia popróbować, ale w Starcrafta odradzam :D no chyba ze chcecie na zywo zobaczyc jak graja mutanty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować