Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Praca w gram.pl: poszukiwany Product Manager Produktów Cyfrowych

21 postów w tym temacie

Oferujecie "narzędzia pracy" (niezwykłe ;) ), jak do tego doszedłem to od razu skojarzył mi sięartykuł o tym jak napisać SŁABĄ OFERTĘ PRACY
http://blog.coachingkariery.pl/kandydatom-oferujemy-cale-gowno/

Ktoś w HR się nie wykazał kreatywnością, ba nawet pracowitością ;p tylko zastosował starątechnikę KopiegoPejsta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że dzięki bogatemu doświadczeniu w branży spełniam Państwa kryteria i jestem przekonany, że świetnie bym się nadawał na to stanowisko. Niestety obawiam się, że nie możemy nawiązać współpracy - ponieważ od wczoraj latam odrzutowym dropszipem i ratuję świat przed kosmitami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 11:07, Hulk131 napisał:

Zainteresowanie branżą gier tylko "mile widziane", za to 4 lata w konkretnym zawodzie to już wymagane.

Bo większość ludzi nie lubi swojej pracy. Dlatego ktoś może pracował już 4 lata z grami, a jak jeszcze to lubił, to jest to świetny kandydat ;)

P.S. Ja też już swojej roboty nie lubię, chyba się wypaliłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 11:07, Hulk131 napisał:

Zainteresowanie branżą gier tylko "mile widziane", za to 4 lata w konkretnym zawodzie
to już wymagane.


Normalka, w mało której firmie pracują ludzie, którzy interesują się tym co robią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 11:30, Azvar napisał:

Normalka, w mało której firmie pracują ludzie, którzy interesują się tym co robią :P


A się zawsze zastanawiałem ile % ludzi lubi swoją pracę. U mnie w firmie jestem jedyną osobą która wychodzi z pracy po 8 godzinach, reszta siedzi tam jeszcze długo (ale głupio mi spytać o powód ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też siedzą dłużej, ale nie dlatego że to lubią, a dlatego mają złudną nadzieję, że więcej zarobią. A u nas w kraju to często jest przecież tak, że napracować to się napracujesz, ale więcej nie zarobisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie Menadżer Produktów Cyfrowych? I czemu w ogóle nie z małych liter? Takie byki zniechęcają do pracy, podobnie jak standardowe już i wymagane wszędzie doświadczenie. Tylko jak ja mam je kurna zdobyć, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować