Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie instalujcie Doom 3: BFG na Xboksie 360

21 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2012 o 08:59, Damianuss1 napisał:

Bez instalacji dysk strasznie głośno pracuje, a tak w ogóle to wtf?!


Nie dysk, a napęd DVD.

A gdzie zapowiedź pacha? Pomijając zmiejszenie komfortu, o którym wspomniał Damianuss1, wysyłają do ludzi sygnał, że im nie zależy. Trochę nie fer i trochę nierozsądnie. Ja wszystko instaluję, bo inaczej dostać można cholery przy tym chałasie. Pierwsze chińskie ostrzeżenie Bethesda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 11:24, AnthorLord napisał:

> Bez instalacji dysk strasznie głośno pracuje, a tak w ogóle to wtf?!

Nie dysk, a napęd DVD.


Dysk optyczny w napędzie DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 11:24, AnthorLord napisał:

A gdzie zapowiedź pacha? Pomijając zmiejszenie komfortu, o którym wspomniał Damianuss1,
wysyłają do ludzi sygnał, że im nie zależy.


Cała ta edycja BFG to jeden wielki sygnał że im zależy ale na $$$ bo wydawanie czegośtakiego za taką kwotę to komedia. Wystarczy zobaczyć np na Vikinga którego właśnie wydają na PC po kilku latach za 30 zł... i to jeszcze po polsku (napisy) da się ?

Jak dla mnie to ID Software pokazuje że po pierwsze nie potrafią zrobić żadnej innej gry niż FPP a po drugie nawet te FPP to już przestali robić dobre i przestło im zależeć. Bo jeśli by się tak przyjżeć wo prawie wszystkie ich poczynania po Quake 1 to staczanie się w przepaść. I nawet ostatnie Rage pomimo że jako gra było niezłe to brakło w nim pomysłu jak wykorzystać taki wielki potencjał. Jeśli kolejna gra pana Carmacka nie będzie dla rynku tym czym był Doom lub Quake to myślę że ID można spisać na straty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To najbardziej idiotyczne tłumaczenie jakie kiedykolwiek słyszałem. Spierniczyli kolejną reedycję na którą liczyłem.

Instaluję każdą grę bo mogę. Dzięki temu oszczędzam płytę, nie katuję napędu a konsola działa ciszej. A tu przychodzi i wciska kit, że gra działa równie dobrze z płyty jak z HDD. Tja, jasne... Szkoda, że jest za późno na anulowanie zamówienia :/

20121018130946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozbawił też motyw z apteczkami w nowszej wersji Dooma (tak, pojawił się patch do tych gier). Usunęli z nich czerwony krzyżyk, podobno z powodu nieporozumienia z Czerwonym Krzyżem.

20121018162745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 21:22, Cygi napisał:

1. Takie przewinienie samo w sobie jest niedopuszczalne.
2. Dlaczego o tym poinformowali po premierze...?


Wiedzieli o tym dużo wcześniej, bo w instrukcji jest odpowiednie info. Mogli poinformować dużo wcześniej, ale gdyby to zrobili gracze rezygnowali by z zamówień lub domagali się poprawienia tego błędu(?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować