Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Old Republic - znamy ograniczenia wynikające z przesiadki na F2P

33 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2012 o 14:27, Mercuror napisał:

To ja podziękuję, przepiękny strzał w stopę, a potem będzie jęk, że graczy nie ma nowych
:)


to Twoje pierwsze mmo ? filolet na x lvlej jest to samo do dobry co niebieski na x+2. wielka roznica w grze pve. A endgame, gdzie sie licza topowe itemki, dla darmowego gracza nie istnieje (limity na rajdy, warzony).

warto też doczytać jak odblokować te itemki. wyglada na to ze jednorazowa oplata za prawdziwe pieniadze rozwiaze problem.

ja chetnie pogram jak w singlowke, na pvp trzeba miec fulla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 14:45, EmperorKaligula napisał:

ja chetnie pogram jak w singlowke, na pvp trzeba miec fulla.


Raczej "na multi trzeba mieć fulla". I to jest właśnie największy strzał w stopę ze strony Bioware. Praktycznie cały content wymagający interakcji z innymi graczami jest płatny, a to właśnie on motywuje do długotrwałej gry. Wątek fabularny można ukończyć i odłożyć grę na półkę.

Drugim samobójem jest wypięcie się Bio na fanów, którzy grali wcześniej. Nie sądzę, żeby gracz który wraca po kilku miesiącach przerwy, ucieszył się, że jest dokładnie tak samo ograniczony jak nowicjusze, a za fatygę dostał garść "cartel coins". Chyba że będzie to wystarczająca ilość waluty, żeby sobie najważniejsze funkcje odblokować. Turbine graczom którzy płacili za DDO dało np. konto premium i 2000 turbine points do wykorzystania w item shopie.

Mogli by podać termin przejścia na free to play, bo mam wrażenie, że przeciągają ogłoszenie go, żeby sprzedać jeszcze parę kopii gry. Mam ambitny plan kupić z item shopu maskę Darth Nihilusa i podróżować po galaktyce, zawodząć "Why did you retconned me Gaider ? I was a wound in the force ! I was a powerfull sith." Swoją drogą sprzedawanie takowego itemu to imo niesmaczny żart ze strony Bioware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobno jak ktos juz miał postaci kilka i nie będzie płacił abonamentu (przejdzie na F2P) to mu je zabiorą, będzie mógł mieć tylko 2 i jak ktoś mógł używać przedmiotów fioletowych, to juz przestanie móc.

Paranoja, ja czułbym się mega oszukany. Nie mogliby za zakup pudełkowej wersji odblokować co będzie zablokowane? Nie bo nie, nie bo EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DC Universe Online też ma ograniczenia, a na PS3 katuję tą grę jak mało którą, mimo że MMO zbytnio nie lubię. SW sprawdzę na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 15:19, Crask napisał:

Raczej "na multi trzeba mieć fulla". I to jest właśnie największy strzał w stopę ze strony
Bioware. Praktycznie cały content wymagający interakcji z innymi graczami jest płatny,
a to właśnie on motywuje do długotrwałej gry. Wątek fabularny można ukończyć i odłożyć
grę na półkę.


podchodze do tej gry jak rasowa pijawka :) nic nie zaplace, a zobacze cale (ponoć niezłe) story :) dla mnie plus. ale doskonale rozumiem ze nie zwiekszy to liczby osob na warzonach czy strefach open pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 19:00, EmperorKaligula napisał:

podchodze do tej gry jak rasowa pijawka :) nic nie zaplace, a zobacze cale (ponoć niezłe)
story :)


To zależy, jaką postacią grasz, ale spodziewaj się masowego zrzynania motywów z Gwiezdnych wojen oraz innych gier BioWare. Dialogi tutaj niestety są przeciętne, postacie sztampowe niesamowicie i często wkurzające, a opowieść na tej swojej WoW-owatej formule dodatkowo zresztą cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 15:19, Crask napisał:

> ja chetnie pogram jak w singlowke, na pvp trzeba miec fulla.

Raczej "na multi trzeba mieć fulla". I to jest właśnie największy strzał w stopę ze strony
Bioware. Praktycznie cały content wymagający interakcji z innymi graczami jest płatny,
a to właśnie on motywuje do długotrwałej gry. Wątek fabularny można ukończyć i odłożyć
grę na półkę.

Drugim samobójem jest wypięcie się Bio na fanów, którzy grali wcześniej. Nie sądzę, żeby
gracz który wraca po kilku miesiącach przerwy, ucieszył się, że jest dokładnie tak samo
ograniczony jak nowicjusze, a za fatygę dostał garść "cartel coins". Chyba że będzie
to wystarczająca ilość waluty, żeby sobie najważniejsze funkcje odblokować. Turbine graczom
którzy płacili za DDO dało np. konto premium i 2000 turbine points do
wykorzystania w item shopie.

Mogli by podać termin przejścia na free to play, bo mam wrażenie, że przeciągają ogłoszenie
go, żeby sprzedać jeszcze parę kopii gry. Mam ambitny plan kupić z item shopu maskę Darth
Nihilusa i podróżować po galaktyce, zawodząć "Why did you retconned me Gaider ? I was
a wound in the force ! I was a powerfull sith." Swoją drogą sprzedawanie takowego itemu
to imo niesmaczny żart ze strony Bioware.

Gaider cokolwiek pisał przy TORze? Pierwsze słyszę, o. Zresztą i tak najbardziej skopał Drew i/lub goście którzy wymyślili zarys kontynuacji wątku z K2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, nie wiem czy Gaider pisał. Głównym winnym jest tu moim zdaniem Lucas, któremu KOTOR 2 ponoć tak się nie spodobał, że zabronił nawet Obsidianowi dokończyć grę po premierze. Drugi do odstrzału jest Drew, odpowiedzialny za Meetrę Surik, niestety on już w Bioware nie pracuje. Gaidera każdy kojarzy, więc jest idealnym kozłem ofiarnym, ale bezpośrednio go za fabułę TOR''a nie winię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 02:37, Crask napisał:

Prawdę mówiąc, nie wiem czy Gaider pisał. Głównym winnym jest tu moim zdaniem Lucas,
któremu KOTOR 2 ponoć tak się nie spodobał, że zabronił nawet Obsidianowi dokończyć grę
po premierze. Drugi do odstrzału jest Drew, odpowiedzialny za Meetrę Surik, niestety
on już w Bioware nie pracuje. Gaidera każdy kojarzy, więc jest idealnym kozłem ofiarnym,
ale bezpośrednio go za fabułę TOR''a nie winię.

No właśnie ponoć, ja nie jestem przekonany, czy Luca$ wie w ogóle, o co w tym chodziło (bo, że istnieje to chyba wie, ktoś mógł mu przez przypadek o tym wspomnieć;p). Na liście grzechów Drew imo jest nie tylko Meetra, ale też Revan i Kreia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować