Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3: Aftermath - znamy datę premiery, jest też trailer

25 postów w tym temacie

Adam Berlik

Właśnie poznaliśmy termin wydania czwartego, czyli przedostatniego dodatku do Battlefield 3. Aftermath (Dogrywka) pojawi się najpierw na PS3, a niedługo później trafi na X360 i PC. W pierwszej kolejności w DLC zagrają subskrybenci usługi Premium.

Przeczytaj cały tekst "Battlefield 3: Aftermath - znamy datę premiery, jest też trailer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 13:15, SpawNiaK napisał:

No i chyba najlepszy dodatek jaki będzie. Fajnie jak się ma wielkie P.....

Na Keye.pl lub Gamecodes.pl "Batllefield 3 Premium Edition" (podstawka + Premium + kilkanaście odblokowanych broni do multika) kosztuje ok. 169 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 13:18, Janek_Izdebski napisał:

> No i chyba najlepszy dodatek jaki będzie. Fajnie jak się ma wielkie P.....
Na Keye.pl lub Gamecodes.pl "Batllefield 3 Premium Edition"
(podstawka + Premium + kilkanaście odblokowanych broni do multika) kosztuje ok. 169
. :)

No rzeczywiście zamierzam dodać do konta Origin, na którym mam już kilka tytułów dodać klucz pochodzący nie wiadomo skąd i nie wiadomo od kogo. Seems legit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wybacz, ale keye.pl to akurat jedna z najlepszych stron z kluczami. Od gamecodes kupowałem poprzez allegro. Oba sklepy są warte polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 14:17, Lemonardo napisał:

> > No i chyba najlepszy dodatek jaki będzie. Fajnie jak się ma wielkie P.....

> Na Keye.pl lub Gamecodes.pl "Batllefield 3 Premium Edition"

> (podstawka + Premium + kilkanaście odblokowanych broni do multika) kosztuje ok.
169
> zł
. :)
>
No rzeczywiście zamierzam dodać do konta Origin, na którym mam już kilka tytułów dodać
klucz pochodzący nie wiadomo skąd i nie wiadomo od kogo. Seems legit.


O i tu muszę się odezwać, jeśli chodzi o keye.pl to nie wiem ale z gamecodes mam pare tytułów i wszystko działa bezproblemowo i na Steam i na Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 15:08, doctorwho napisał:

I to jest trailer jakieś gostki wyżynają się nawzajem ktoś strzela z kuszy nie wiadomo
o co chodzi :)


No bez kitu wzieli jakieś losowo wybrane postaci, wrzucili do zrujnowanej miejscówki, wszyscy zaczeli napieprzać do siebie (oczywiście wybuch i lot przez samochód w slo-mo included), na końcu widzimy 3 sekundy rzeczywistego gameplay''u.

Słabiutki ten zwiastun, w porównaniu do poprzednich zwiastunów DLC nawet nie wiadomo o co chodzi. Tzn co będzie walka w zrujnowanym mieście z kuszami czy jak? Black Ops jak sie patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 14:17, Lemonardo napisał:

> > No i chyba najlepszy dodatek jaki będzie. Fajnie jak się ma wielkie P.....

> Na Keye.pl lub Gamecodes.pl "Batllefield 3 Premium Edition"

> (podstawka + Premium + kilkanaście odblokowanych broni do multika) kosztuje ok.
169
> zł
. :)
>
No rzeczywiście zamierzam dodać do konta Origin, na którym mam już kilka tytułów dodać
klucz pochodzący nie wiadomo skąd i nie wiadomo od kogo. Seems legit.


Również popieram przedmówców - keye.pl to jak najbardziej godna polecenia strona. A jeśli idzie o tytuły na Origin, kupiłem na keye klucz do Syndicate. Dodałem go do konta, na którym mam już mały zbiór gier i śmiga to to bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować