Zaloguj się, aby obserwować  
seroero

Dead or Alive 5 - temat ogólny

7 postów w tym temacie

Witam, założyłem temat, ponieważ o dziwo nikt o tej grze tematu jeszcze nie założył i mam kilka pytań.
Otóż czy gra ma coś do zaoferowania oprócz ładnie wyglądających dziewczyn...
... chodzi mi o mechanike gry, zaprojektowanie poziomów.itp i czy warto tą gre kupować czy lepiej zainwestować w jakiegos tekkena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pare lat temu kupilem xboxa 360 zeby pobawic sie w doa4 i swietnie sie bawilem z dziewczyna kumplami w te gierke dla porownania gralismy w tekkena nie pamietam ktorego w doa4 gralo sie duzo lepiej glownie dlatego ze kombinacje jakie mozna bylo wykonywac byly ogromne. Teraz smialo co moge powiedziec to to ze zaluje ze kupilem ostatniego tekkena bo po kupieniu doa5 mluce nontoper ta gra przynajmniej dlamnie nigdy sie nie znudzi ogrom kombinacji jaka ma kazda postac a nie jest ich specialnie duzo sprawia ze chce taki tekken to namiastka bijatyki ale to jest MOJE ZDANIE jestem wielkim fanem doa od ps1i zawsze ta seria bedzie lepsza. single jak zwykle w doa jest slabe w 5 zjechali na multi cos i czasem jest wkurzajace opoznienie trzeba poczekac na patcha jakiegos ale ze znajomymi gra sie zaje.....scie polecam naprawde bardziej niz tekkena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 09:33, Bhaal87 napisał:

Pare lat temu kupilem xboxa 360 zeby pobawic sie w doa4 i swietnie sie bawilem z dziewczyna
kumplami w te gierke dla porownania gralismy w tekkena nie pamietam ktorego w doa4 gralo
sie duzo lepiej glownie dlatego ze kombinacje jakie mozna bylo wykonywac byly ogromne.
Teraz smialo co moge powiedziec to to ze zaluje ze kupilem ostatniego tekkena bo po kupieniu
doa5 mluce nontoper ta gra przynajmniej dlamnie nigdy sie nie znudzi ogrom kombinacji
jaka ma kazda postac a nie jest ich specialnie duzo sprawia ze chce taki tekken to namiastka
bijatyki ale to jest MOJE ZDANIE jestem wielkim fanem doa od ps1i zawsze ta seria bedzie
lepsza. single jak zwykle w doa jest slabe w 5 zjechali na multi cos i czasem jest wkurzajace
opoznienie trzeba poczekac na patcha jakiegos ale ze znajomymi gra sie zaje.....scie
polecam naprawde bardziej niz tekkena

Dzieki... ja na szczęscie nie gram w multi, tylko ze znajomymi w bijatyki, bo:
- po pierwsze z kimś kto siedzi obok na kanapie gra sie lepiej,
- po drugie w multi sa lagi itp.
- po trzecie mam zbyt wolny internet zeby wogóle pomazyc o graniu przez internet :)
A znasz może jakąś strone z listą combosów czy lista combosów jest gdzieś w grze gdzieś ?
Zapewne kupie DoA 5, lecz dopiero po kupnie słuchawek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Listę ciosów do kazdej postaci masz w treningu mozesz nawet wybrać nauke ciosów co pozwoli ci wykonac je wszystkie z wskazanymi przyciskami np. X + RB czy tam nie wiem X+ B + A itd itp. z elementem pokazywanym jak dany cios / combo ma wygladać . W towarzystie sie w to najlepiej zdecydowanie gra ;] przy 0,7 wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 13:28, Bhaal87 napisał:

Listę ciosów do kazdej postaci masz w treningu mozesz nawet wybrać nauke ciosów co pozwoli
ci wykonac je wszystkie z wskazanymi przyciskami np. X + RB czy tam nie wiem X+ B + A
itd itp. z elementem pokazywanym jak dany cios / combo ma wygladać . W towarzystie sie
w to najlepiej zdecydowanie gra ;] przy 0,7 wiadomo o co chodzi.


Jeszce legalnie nie moge sprawdzić efektu z jakim sie gra po 0.7 :) Ale zabawa musi być przednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Takie szybkie pytanie czy wersja Dead or Alive 5 Ultimate zawiera wszystkie skiny postaci jakie wyszły do tej gry? Czy być może trzeba będzie jeszcze coś dokupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 23:40, Noma napisał:

Witam.
Takie szybkie pytanie czy wersja Dead or Alive 5 Ultimate zawiera wszystkie skiny postaci
jakie wyszły do tej gry? Czy być może trzeba będzie jeszcze coś dokupić?

Szukam i szukam a nadal nie ma jasnej odpowiedzi.. ma ktoś tą wersję lub po prostu się zna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować