Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wesoła kompania rusza w bój - multiplayerowy trailer premierowy Medal of Honor: Warfighter

20 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Jednym z najważniejszych aspektów debiutującego w przyszłym tygodniu Medal of Honor: Warfigter będzie tryb multiplayer. I właśnie na nim skupia się trailer premierowy gry.

Przeczytaj cały tekst "Wesoła kompania rusza w bój - multiplayerowy trailer premierowy Medal of Honor: Warfighter" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 17:54, Samnitar napisał:

Black Ops 2 może się schować, MoH: Warfighter to połączenie najlepszych elementów dwóch
wielkich, FPS''owych marek.

Phi. CoD samą marką sprzeda 2 razy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 18:02, R-14 napisał:

Może i się sprzeda (xD) lepiej, ale MOH będzie lepszy.

Ciekaw jestem w czym, bo beta pokazuje coś zupełnie odwrotnego.

@Dared00:

Dnia 18.10.2012 o 18:02, R-14 napisał:

Phi. CoD samą marką sprzeda 2 razy więcej.

W Polsce to MoH sprzeda się 10x lepiej od CoDa, bo Frostbite i GROM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 18:15, Henrar napisał:

> Może i się sprzeda (xD) lepiej, ale MOH będzie lepszy.
Ciekaw jestem w czym, bo beta pokazuje coś zupełnie odwrotnego.


Odwrotnego do czego? Taktyka, współpraca, dynamika - jest. CoD - dynamika
Bf - ...też dynamika ;d I troszkiu współpracy. Ale przecież co kto woli. Mnie beta MoH''a urzekła.

Dnia 18.10.2012 o 18:15, Henrar napisał:

W Polsce to MoH sprzeda się 10x lepiej od CoDa, bo Frostbite i GROM.


Ależ oczywiście, GROM jest super. Frostbite...no może byc, bo nie ma tam wielkiej destrykcji, ale jednak można ten murek rozpupipczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 18:28, Henrar napisał:

Kajmala.


A coś ci, to w tym przeszkadza?Owszem.Trochę, to na mnie podziałało, że będą Polacy, bo zawsze chciałem zagrać swoimi rodakami, a sama gra, to zobaczymy jak wyjdzie w praniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 17:56, Dared00 napisał:

> Black Ops 2 może się schować, MoH: Warfighter to połączenie najlepszych elementów
dwóch
> wielkich, FPS''owych marek.
Phi. CoD samą marką sprzeda 2 razy więcej.


Trzy lata temu potwierdziłbym twoje słowa, teraz mogę co najwyżej się śmiać z samej marki CoD, która stoi w miejscu - oni nie mają pomysłów na grę, wcielają do nich coś, co było głównym aspektem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesująca historia milordzie.
Patrząc na takie tytuły jak Crysis 2, Killzone 3 czy nowe MoHy (Warfighter i ten z 2010 roku) ewidentnie widać, kto od kogo ściąga pomysły. I podpowiedź: to nie twórcy CoDa to robią.

Anyway, ciekaw jestem, co niby nowego jest w Warfighterze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2012 o 22:44, Henrar napisał:

Anyway, ciekaw jestem, co niby nowego jest w Warfighterze...

Łorfajter to przeca taki nowy Crap Company 2, growy odpowiednik filmów z serii "Transformers". Betonowy gameplay (ach, te karabiny na wodę!) przykryty masą Mega Efektownych Wybuchów, Walących Po Oczach Filtrów i oczywiście fascynującej oprawy audio, czyli "co z tego, że cyganie ukradli komendy głosowe, skoro zapętlone teksty żołnierzy w stylu "MOTYLA NOGA FRANKIE IS DOWN" są takie bombastyczno-batalistyczne" (+ klasyczne dźwięki znudzonej babki z centrali "Roger that, 10-4, 66-6, copy that"). No i dorzućmy do tego tragiczny single player, bo przecież gra jest nastawiona na multi, więc singiel musi być specjalnie słaby.
P.S. - Muszę przyznać, że wzruszyłem się i płaczę rzewnymi łzami do wiadra po zobaczeniu tego przejmującego tworu http://www.youtube.com/watch?v=05DbmOZwWfs&feature=relmfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 01:01, gogiell napisał:


> Anyway, ciekaw jestem, co niby nowego jest w Warfighterze...
Łorfajter to przeca taki nowy Crap Company 2, growy odpowiednik filmów z serii "Transformers".
Betonowy gameplay (ach, te karabiny na wodę!) przykryty masą Mega Efektownych Wybuchów,
Walących Po Oczach Filtrów i oczywiście fascynującej oprawy audio, czyli "co z tego,
że cyganie ukradli komendy głosowe, skoro zapętlone teksty żołnierzy w stylu "MOTYLA
NOGA FRANKIE IS DOWN" są takie bombastyczno-batalistyczne" (+ klasyczne dźwięki znudzonej
babki z centrali "Roger that, 10-4, 66-6, copy that"). No i dorzućmy do tego tragiczny
single player, bo przecież gra jest nastawiona na multi, więc singiel musi być specjalnie
słaby.
P.S. - Muszę przyznać, że wzruszyłem się i płaczę rzewnymi łzami do wiadra po zobaczeniu
tego przejmującego tworu http://www.youtube.com/watch?v=05DbmOZwWfs&feature=relmfu


Jasne, to wracaj do CoD''a i graj niewiem, który raz już w to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 08:13, oxygar napisał:

Jasne, to wracaj do CoD''a i graj niewiem, który raz już w to samo.

Wydaje mi się, że w miarę rozgarnięci ludzie widząc, że nic się nie zmienia, nie kupują ani CoDa ani nowych gier na F2. To takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD to relikt. MW3 było cienkie, a BO żałuję, że kupiłem. 2ki nawet za darmo nie chcę.
Czekam na opinię graczy, ale na pierwszy rzut oka Warfighter wydaje się tym co lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 11:29, gogiell napisał:

> Jasne, to wracaj do CoD''a i graj niewiem, który raz już w to samo.
Wydaje mi się, że w miarę rozgarnięci ludzie widząc, że nic się nie zmienia, nie kupują
ani CoDa ani nowych gier na F2. To takie trudne?


Trudne. Bo denerwuje mnie, jeżeli ktoś psioczy na MoH''a dlatego, że Bf3 mu się nie podoba.
Najpierw prosze zagrac, potem ocenic. Nowy MoH oferuje bardzo wiele, chyba, że z kogoś taki cwaniak i potrafi to samo znaleśc w Bfie czy CoD. O ile przy nowym Battlefieldzie EA strasznie mnie rozczarowało, to przy MoHu tego nie zrobi. Chyba, że przyjdzie Medal Of Honor Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować