Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Soundtrack z Assassin`s Creed III: posłuchaj fragmentów utworów!

13 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Muzykę do trzech pierwszych części Assassin’s Creed skomponował Jesper Kyd, ale wszystkie utwory z Assassin’s Creed III należą Lorne Balfe – słynnego kompozytora, który pracował również nad soundtrackiem AC Revelations.

Przeczytaj cały tekst "Soundtrack z Assassin's Creed III: posłuchaj fragmentów utworów!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to już wiem, co mi się w AC3 najbardziej nie podoba - soundtrack.
To to do rzyci jest, ten szajs przy Jesperze to jak Justin Bieber przy Michaelu Jacksonie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 22:23, Miko19 napisał:

No, to już wiem, co mi się w AC3 najbardziej nie podoba - soundtrack.
To to do rzyci jest, ten szajs przy Jesperze to jak Justin Bieber przy Michaelu Jacksonie
:|



Balfe nie jest aż taki zły.. fakt raczej nie zrobi utworu na miarę Ezio''s Family czy Earth od Jespera Kyda. Ale na te utwory jak przesłuchałem narzekać nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 22:23, Miko19 napisał:

No, to już wiem, co mi się w AC3 najbardziej nie podoba - soundtrack.
To to do rzyci jest, ten szajs przy Jesperze to jak Justin Bieber przy Michaelu Jacksonie
:|

Pierwszy utwór to padaka ale dalej jest już lepiej
Balfe skomponował całkiem niezłą muzykę do filmu " Ironclad ", choć do ACIII wolałbym muzykę w stylu " Patrioty " Johna Williamsa + indiańskie klimaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Dlaczego zrezygnowali z Kyd-a? :( Zgadzam się z Miko19 niestety, szkoda że kolejna pełnoprawna część nie doczekała się pełnoprawnego znakomitego soundtracka jak w poprzednich częściach, a szczególnie dwójce. Nie mówię, że jest źle, faktycznie narzekać specjalnie nie ma co, ale jednak szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany napiszę, że mi się podoba. Zwłaszcza główny motyw - IMO lepszy od wszystkiego, co Kyd skomponował dla AC poza Flight through Jerusalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba. W dodatku dobrze kojarzy z OST Modern Warfare''a 2. :)
Myślę, że nie ma też co porównywać Jaspera i Lorne. Mają odmienne style, a że do AC3 został wybrany jeden a nie drugi to już sprawa Ubisoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 01:14, Obi-Wan napisał:

Do assasyna bardziej pasowałaby muzyka w stylu Ostatniego Mohikanina. Zarąbisty film
właśnie w czasach Connora...;] Polecam i soundtrack i film;]


+1 za Mohikanina

Balfe dał radę, nie dał za to całkowicie rady moim zdaniem Clint Massel w Mass Effect 3 ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 08:03, Koski napisał:

> Do assasyna bardziej pasowałaby muzyka w stylu Ostatniego Mohikanina. Zarąbisty
film
> właśnie w czasach Connora...;] Polecam i soundtrack i film;]

+1 za Mohikanina

Balfe dał radę, nie dał za to całkowicie rady moim zdaniem Clint Massel w Mass Effect
3 ;|


w ME3 ktos tworzyl soundtrack? Wiem ze BW wykonalo zasade kopiuj wklej od ,,Two Steps From Hell" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komuś też sie nie odtwarza? Bo tylko AC3 i Liberation nie działają, Revelations jest ok. A co do Mansela w ME3 to własnie jego utwory najmniej mi sie podobały. Sztampowe jak diabli, nie umywają się do utworów Jacka Walla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować