Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hitman: Rozgrzeszenie włączy się do walki z najpopularniejszymi tytułami?

16 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Ostatnia z wielkich gier w tegorocznym kalendarzu wydawniczym - tak Square Enix określa debiutujące 20 listopada Hitman: Rozgrzeszenie. Wydawca liczy na wielkie zainteresowanie tym tytułem.

Przeczytaj cały tekst "Hitman: Rozgrzeszenie włączy się do walki z najpopularniejszymi tytułami?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Far Cry 3 też może trochę namieszac. Choć patrząc po wymaganiach, u mnie i tak nie ruszy. Ale dla mnie nowy Hitman to chyba najważniejsza(albo przynajmnie druga w kolei) premiera w tym roku. Mam nadzieję, że znajdzie się pod choinką ;) Jeśli nie, to trudno, zakupię go zaraz po nowym roku. No chyba że wymagania również zszokują, jak w wypadku Far Cry''a nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania nie są wygórowane, Sniper Challenge działa u mnie bardzo dobrze. Polecam sprawdzenie tego tytułu i wyrobienie sobie opinii o optymalizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na moim złomie odpalił Sniper Challenge to źle nie będzie jak i Max Payne 3 ruszył ;)

Jakby nie patrzeć to Hitman: Absolution i Max Payne 3 to są dla mnie najważniejsze premiery tego roku. Przy okazji wpadł Sleeping Dogs. Fakt, że te gry może nie mają takiej siły przebicia jak CoD (no nie oszukujmy się...) ale mogą namieszać. Do tego dochodzi właśnie Far Cry 3 o którym wspomniał kolega powyżej. Jak dla mnie ten rok jest rokiem powrotów po latach i dlatego bardziej skupię się właśnie na tych grach niż na nowym CoDzie, bo te wychodzą co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 10:50, Sad_Statue napisał:

Rzeczywiście Far Cry 3 też może trochę namieszac. Choć patrząc po wymaganiach, u mnie
i tak nie ruszy. Ale dla mnie nowy Hitman to chyba najważniejsza(albo przynajmnie druga
w kolei) premiera w tym roku. Mam nadzieję, że znajdzie się pod choinką ;) Jeśli nie,
to trudno, zakupię go zaraz po nowym roku. No chyba że wymagania również zszokują, jak
w wypadku Far Cry''a nowego...


Z ciekawości: a ta pierwsza najważniejsza tegoroczna premiera to według Ciebie...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To byłoby bardzo ciekawe.
Jak by nie patrzeć gra pochodzi z pewnej niszy, gdzie trochę cierpliwości i planowania jest potrzebne.
Jeśli poziomy trudności będą zróżnicowane i dopracowane to będzie to niezły fenomen, w dobie gier gdzie Hard i wyżej to albo więcej HP przeciwników i kosmiczna celność albo jak Skyrim - Hard to odpowiednik Normala.
Fenomen bo skoro da się zrobić grę dla każdego bez potrzeby niszczenia serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 11:02, pepsi napisał:

Z ciekawości: a ta pierwsza najważniejsza tegoroczna premiera to według Ciebie...? :)


A wiesz, trudno stwierdzić. Napisałem tak ogólnie, raczej nie zastanawiając się. Z pewnością z najważniejszych dla mnie to: Dishonored, Borderlands 2(nawet jeszcze nie kupiłem tych dwóch, popsuta karta graficzna :/) i nadchodzący Assassin''s Creed III(jdo skończenia mam także przedostatnią część, lecz z powodu wspomnianej karty na razie musiałem granie odłożyć). Ciężko mi ocenić na które z tych tytułów czekałem(czekam) bardziej, ale jeśli robiłbym ranking - nowy Hitman prawie na pewno znalazłby się na szczycie, lub właśnie drugim miejscu. Uwielbiam tego łysego kolesia. Wszysktie misje, z praktycznie wszystkich części mam skończone na Silent Assassin. Niestety, oprócz jedynki. Darzę ją ogromnym sentymentem, ale poziom trudności i niedopracowana mechanika do tej pory mnie odpychają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej trójce na ten rok (CoD, AC3, Hitman) zdecydowanie przewodzi ten ostatni. Wie ktoś może, czy będzie możliwe włączenie polskich napisów przy angielskim dubbingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 15:48, Jedimax napisał:

W mojej trójce na ten rok (CoD, AC3, Hitman) zdecydowanie przewodzi ten ostatni. Wie
ktoś może, czy będzie możliwe włączenie polskich napisów przy angielskim dubbingu?


Sądząc po Hitman: Sniper Challange to tak. Tam niby jest polski dubbing, ale na steam da się włączyć w opcjach wersję angielską, a później w grze polskie napisy. Ja też na nowego Hitmana czekam z niecierpliwością i to będzie ostatnia gra z wielkich premier jaką kupię w tym roku. Pierwszą był nowy XCOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 15:48, Jedimax napisał:

W mojej trójce na ten rok (CoD, AC3, Hitman) zdecydowanie przewodzi ten ostatni. Wie
ktoś może, czy będzie możliwe włączenie polskich napisów przy angielskim dubbingu?


Cenega podaje, że nie, jedynie full angol albo dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD, MoH, AC3 i Halo nawet nie zauważą, że wyszedł jakiś tam Hitman i dziwię się, że jest ktoś aż tak naiwny, by wierzyć, że ta gra będzie miała jakieś szanse z tegorocznymi blockbusterami w konkurencji "najlepiej sprzedająca się gra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi, że to ma być najlepiej sprzedająca się gra w tym roku, ale na pewno sporo namiesza w rankingu. Jeśli wierzyć opiniom tym, co już grali to szykuje się zacny tytuł i miejsce w top 10 tego roku ma spokojnie zapewnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować