Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chernobyl 2 na ostatniej prostej. Gra jednak nie będzie free-to-play

22 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

[Zaktualizowano #2] Udało nam się zdobyć świeże informacje na temat polskiej strzelanki Chernobyl 2. Zobacz garść screenów z gry, której premiera – jak się właśnie okazuje – jest tuż za rogiem.

Przeczytaj cały tekst "Chernobyl 2 na ostatniej prostej. Gra jednak nie będzie free-to-play" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 20:41, kotlecik5 napisał:

Przecież pierwsza część to był jakiś chory żart, a oni dwójkę jeszcze planują? O_o


Podobno u Rusków się sprzedała genialnie...

Widać mają małe wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 22:01, Hulk131 napisał:

Pierwsza część to była kompletna porażka, ale skoro sprzedała się nieźle, to czemu nie
zaserwować sequela?

Z tego samego względu, dla którego ja nie śpiewam w żadnym zespole. Wypromowano dziesiątki ludzi, którzy kompletnie nie mają głosu, ale ja kocham muzykę i nie mógłbym jej kaleczyć robiąc ją źle. Ta samo ludzie, którzy lubią robić gry nie powinni robić beznadziejnych gier tylko dla kasy. A ci którzy nie lubią, niech robią co innego, bo po co marnować życie, na pracę, której się nie lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jakie to modne napisać "grafika to nie wszystko, dzieci". Oczywiście, ale teoria ta idzie do piachu, gdy gra wygląda gorzej niż tytuły sprzed dziesięciu lat, nie nadrabiając przy tym stylistyką. A tu grafika leży i kwiczy technologicznie i artystycznie. Do tego założę się o pełny magazynek, że ta gra będzie słaba pod każdym względem jak jej poprzedniczka. Budżetówka z najniższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest modne bo mam to w dupie. Ja nigdy na grafikę nie patrze, do dzisiaj gram w takie gry jak Freespace czy Might & Magic, interesuje mnie tylko czy gra jest dobra. Jeśli dla Ciebie nie narzekanie na grafikę to jakaś moda to nie wiem na jakim świecie żyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe info na temat nadwiślańskiego wydania, które uzyskaliśmy od PlayWay: będzie pełna polska wersja językowa, premiera najprawdopodobniej pod koniec grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Niestety żyję w tym samym świecie co ty i niektórzy ludzie myślą, iż narzekanie, że grafika to nie wszystko jest fajne. Ja patrzę na grafikę, ale głównie w kontekście artystycznym. Wymienione przez Ciebie tytuły może nie miażdżą technologicznie, ale ich styl graficzny się starzeje, przez to właśnie te gry są takie dobre. A Chernobyl Proszę Cię, przecież na to patrzeć nie można i grać pewnie też się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mówię że ta gra będzie dobra, tylko że każdy tutaj narzeka na grafikę, jakby to była jedyna wada tej gry, to mnie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Bo na screenach widać tylko grafikę, za dużo nie można mówić o samym gameplay''u - o tym można wysnuć hipotezy na podstawie poprzedniej części. Ale dla chcącego nic trudnego, bo pomijając paskudną grafikę, na obrazkach widać wiele błędów, marną konstrukcję poziomów, prawdopodobnie zerowa fizyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować