Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideowywiad: O Cyberpunk 2077 z szefem projektu, Mateuszem Kanikiem

18 postów w tym temacie

Najpierw Wiedźmin, potem Bulletstorm a potem jeszcze Wiedźmin 2;) Nie ma co, Cyberpunk także będzie super i nie ma co nawet mówić "nie";)

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam na mój kanał YouTube, na którym nagrywam filmy Let''s Play. Aktualnie seria z Wiedźmina i Battlefield: Bad Company 2. [ogłoszenie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 22:20, MrPrepovedano napisał:

Najpierw Wiedźmin, potem Bulletstorm a potem jeszcze Wiedźmin 2;) Nie ma co, Cyberpunk
także będzie super i nie ma co nawet mówić "nie";)

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam na mój kanał YouTube, na którym nagrywam
filmy Let''s Play. Aktualnie seria z Wiedźmina i Battlefield: Bad Company 2. http://www.youtube.com/user/MrPrepovedano


Proszę Cię, nie mieszaj w tak dobre gry ja W1 i W2, takiego ... jakim jest Bullet... (tu odpowiedni człon nazwy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 23:28, TobiAlex napisał:

Proszę Cię, nie mieszaj w tak dobre gry ja W1 i W2, takiego ... jakim jest Bullet...
(tu odpowiedni człon nazwy).


Jak Ci się Bulletstorm nie podoba to twoje zdanie. Jednak prawda jest taka, że jest to dopracowana w szczegółach i bardzo dobra gra co potwierdza choćby średnia ocen. Reprezentuje ona też całkowicie inny gatunek niźli oba Wiedźminy, więc w ogóle nie ma co tych gier porównywać. Więc daruj sobie takie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 00:58, Chapka napisał:

> Proszę Cię, nie mieszaj w tak dobre gry ja W1 i W2, takiego ... jakim jest Bullet...

> (tu odpowiedni człon nazwy).

Jak Ci się Bulletstorm nie podoba to twoje zdanie. Jednak prawda jest taka, że jest to
dopracowana w szczegółach i bardzo dobra gra co potwierdza choćby średnia ocen. Reprezentuje
ona też całkowicie inny gatunek niźli oba Wiedźminy, więc w ogóle nie ma co tych gier
porównywać. Więc daruj sobie takie komentarze.


Dopracowana w szczegółach i bardzo dobra gra? Sam sobie daruj takie opinie. Średnia ocen 7.3 to wcale nie taka genialna średnia (na ocenę recenzentów nie będę nawet zwracał uwagi). Skoro to taka dobra gra to czemu się tak marnie sprzedała, że EPIC nic na niej nie zarobił? Przereklamowana gra na 6h bez multi (tego co tam było nie można nazwać multi). Do tego jeszcze ta hipokryzyjna mini gra nabijająca się z CoDa... tyle, że równie dobrze można tam podpiąć Bullet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chapka, TobiAlex:

Panowie, tak na prawdę to obaj sobie darujcie takie posty. Obaj mówicie, jakbyście głosili prawdę objawioną, a to kwestia gustu, co się komu podoba. Mnie Bulletstorm zanudził na śmierć, ale z drugiej strony, jeśli się komuś podobał, to ma prawo do takiej opinii, podobnie jak ja do swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 06:12, Tenebrael napisał:

Chapka, TobiAlex:

Panowie, tak na prawdę to obaj sobie darujcie takie posty. Obaj mówicie, jakbyście głosili
prawdę objawioną, a to kwestia gustu, co się komu podoba. Mnie Bulletstorm zanudził na
śmierć, ale z drugiej strony, jeśli się komuś podobał, to ma prawo do takiej opinii,
podobnie jak ja do swojej.


Tak, masz rację, ale... no właśnie, jak zawsze jest ale. Jeżeli pewien pan zachwala grę, którą robi, wypuszcza jakiś shit nabijający się z innej gry a potem to samo robi w swojej grze (hipokryzja pełną gębą), do tego "wielkie" oskryptowane skillpointy (jakie to one miały być cudowne, a wystarczyło tylko wymyślić jakieś fajne combo i dostawałeś 10 pkt, bo gra tak czegoś nie przewidywała tzn. nie było takiego skryptu (patrz wyżej shit nabijający się z innej gry m.in skryptów) to coś jest tu nie halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na YT jest komentarz amerykanina - gram, potraficie dodać napisy, co nie ? Skoro ludzie z innych krajów zainteresowali się Cyberpunkiem, przetłumaczony wywiad będzie dla nich świetnym prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 00:58, Chapka napisał:

> Proszę Cię, nie mieszaj w tak dobre gry ja W1 i W2, takiego ... jakim jest Bullet...

> (tu odpowiedni człon nazwy).

Jak Ci się Bulletstorm nie podoba to twoje zdanie. Jednak prawda jest taka, że jest to
dopracowana w szczegółach i bardzo dobra gra co potwierdza choćby średnia ocen. Reprezentuje
ona też całkowicie inny gatunek niźli oba Wiedźminy, więc w ogóle nie ma co tych gier
porównywać. Więc daruj sobie takie komentarze.


Dopracowana w szczegółach? Chyba nie graliśmy w tą samą grę. Na każdym kroku spotykałem niedociągnięcia(a jestem świeżo po ukończeniu) i różne dziwne akcje. Jak już ktoś wyżej powiedział, najpierw A.Chmielarz się wielce naśmiewał z innych gier, wychwalał Bulletstorm a zrobił dokładnie to samo, tylko że w innej oprawie. Bulletstorm było co najwyżej grą dobrą i do tych tytułów, z których PCF się naśmiewał strasznie mu daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować