Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Otwarty świat na nowym, obszernym gameplayu z Far Cry 3

10 postów w tym temacie

No, w tym materiale zapowiada się duuuużo lepiej. Jedna uwaga, to skórowanie... nie podoba mi się! Wolałbym, żeby to zmienili, niech to nie będzie wymagane do przejścia gry w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up- jak dla mnie gorsze były odcienie brązu w dwójce ;)

Co do materiału: fajnie to wszystko się prezentuje. Pewnie nie eksplorowałbym tego wszystkiego na sto procent, ale zawsze coś innego można sobie porobić. No i ten moment z dwoma wybuchami był całkiem zabawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 12:57, Muradin_07 napisał:

@up- jak dla mnie gorsze były odcienie brązu w dwójce ;)

Co do materiału: fajnie to wszystko się prezentuje. Pewnie nie eksplorowałbym tego wszystkiego
na sto procent, ale zawsze coś innego można sobie porobić. No i ten moment z dwoma wybuchami
był całkiem zabawny.

+Strzelanie jest całkiem fajne. Wogóle może wyjść dobra gra, która przykryję te MoHy i Cody czy BFy. IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To też prawda. Chciałbym zobaczyć trochę więcej na temat modowania broni, bo pamiętam że trochę czasu w ulepszeniach spędziłem grając w FC2. Tutaj było chyba tylko pokazane, że możliwość taka jest, ale nic dokładniejszego. Albo też nie zauważyłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4:23---> "so your heeding the Call of Duty, seeing an opportunity for a Medal of Honor , so you jump right into the Battlefield to try and resolve the Crysis in Uncharted territory, and it''s kind of the Borderland between....heheheh"

Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować