Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Producent Medal of Honor: Warfighter: strzelaniny muszą mieć świetną kampanię i świetny multiplayer

25 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Zdaniem Luke'a Thaia z Danger Close twórcy gier nie mogą skupiać się wyłącznie na jednym trybie gry. Zapewnia, że Medal of Honor: Warfighter będzie wartościowy zarówno w singlu, jak i w multi.

Przeczytaj cały tekst "Producent Medal of Honor: Warfighter: strzelaniny muszą mieć świetną kampanię i świetny multiplayer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

False. BioShock i Half-Life 2 - bodajże najlepiej oceniane shootery w historii - nie miały multiplayera w ogóle, a nie przeszkodziło to im się sprzedać w całkiem sporej liczbie egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że nie rzucają słów na wiatr. Ostatnio z ciekawości zagrałem w MoH z 2010 roku... te kilka strzelanin wyrwanych z kontekstu bez początku i końca nie można było nazwać świetnym singleplayerem.

Od czasu CoD4 (dla mnie single z CoD4 to Helikopter w Ogniu gier komputerowych) nie widziałem wojennego shootera z choćby dobrym single playerem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że będzie dobry i Multi i Singiel. Uwielbiam jeden i drugi tryb. W singlu możemy poczuć sie jak prawdziwy żołnierz i wypełniamy fabularne misja a w mulit staramy się grac zespołowy z innymi ludźmi. Czekam z niecierpliwością na ta Warfighter i mam nadzieję że będę się świetnie bawił;)

[ogłoszenie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khym, khym... Co jak co, ale póki co żadna gra nie pozwala poczuć się jak prawdziwy żołnierz. Nawet ARMA 2, choć ta jest temu najbardziej bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej już jest jak gra ma świetny singleplayer bez multipalyer (dobre oceny gry) niż ma mieć świetny singleplayer z nędznym multiplayerem (średnie oceny gier). O dziwo jak jest dobry multi z nędznym singlem to gra i tak zdobywa dobre oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejże, tak samo DICE mówiło przed Battlefieldem 3. Też takie teksty w stylu "singleplayer ma być integralną częścią gry" i te legendarne 10 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry EA i single-player to żart ? Buheh. Nawet nie mogą dorównać występującej w Call of Duty akcji a co mówić o super extra fabule w kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 16:13, matthew87 napisał:

Od czasu CoD4 (dla mnie single z CoD4 to Helikopter w Ogniu gier komputerowych) nie widziałem
wojennego shootera z choćby dobrym single playerem. :(


I w tym się z Kolegą całkowicie zgadzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 20:01, vegost napisał:

Gry EA i single-player to żart ? Buheh. Nawet nie mogą dorównać występującej w Call of
Duty akcji a co mówić o super extra fabule w kampanii.


A mi się tam podobał single player z BF''a. Poza tym, EA odpowiada za fabułę?
Zresztą nowy MoH ma przedstawiac bardziej taktyczne i autentyczne podchodzenie do operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 20:01, vegost napisał:

Gry EA i single-player to żart ? Buheh. Nawet nie mogą dorównać występującej w Call of
Duty akcji a co mówić o super extra fabule w kampanii.


To się uśmiałem.A gdzie zamiast w BO fabuła byłą tak super?Może w MW2?No chyba nie!Tam fabuły nie było.I taka jest prawda, że ogólnie w tych fps-ach typu:COD, MOH i BF można szukać dobrej fabuły z lupą, gdzie i tak się jej nie znajdzie.A gry nie kupuje, żeby tylko naparzać w pojawiające się boty w singlu.Jedynie BO miał zajebistą fabułę tak się wyrażę, bo inaczej tego nie można ująć.MOH 2010 też mi się podobał, ponieważ był przyjemny, a koniec jak dla mnie naprawdę był fajny tzn:zapadający w pamięć, ale jak by nie patrzeć, to tutaj też nie było zbyt ambitnej fabuły.A jeśli chodzi o multi, to sorry, ale jednak wolę gry od EA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 17:51, Henrar napisał:

> te legendarne 10 godzin.
12 godzin, potem zeszli do 10.

A jak było w grze wszyscy wiemy :D


COOL STORY: Kiedyś większość gier też była krótka, ale było to w czasach bez steamów i xfire`ów więc nikt nie liczył dokładnie czasu gry tylko podawał 10-12 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 22:50, oxygar napisał:

A mi się tam podobał single player z BF''a. Poza tym, EA odpowiada za fabułę?
Zresztą nowy MoH ma przedstawiac bardziej taktyczne i autentyczne podchodzenie do operacji.


Podobały cię się nudne flaczki ? :) Dobrze wiesz, że w BF3 nie liczył się ani multi ani singiel, tylko frostshit 2 :) No cóż.. BF i MoH to są gry EA. Oni mówią co ma być i jak to wydać. Tak samo jest z BioWare i ich grami. Oni mówią i tak ma być To oni wykładają kasę. To, że robi to inne studio, imo ich zewnętrzne nie ma nic do rzeczy.

@Kajmal ja mówiłem o jakości kampanii a nie, jaka ona jest u konkurencji. Pod względem akcji, to gry EA ssają tak bardo, że aż zęby bolą. Oni chcą oprawą wizualną zatuszować marnej jakości singiel. Nie udaje im się. Zamiast promować singla to niech się zajmą multikiem tylko. Z roku na rok, to jest co raz gorsze. I jeszcze u nas, taka podnieta jest GROMEM. Haha.. Oh Really ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 02:15, vegost napisał:

> A mi się tam podobał single player z BF''a. Poza tym, EA odpowiada za fabułę?
> Zresztą nowy MoH ma przedstawiac bardziej taktyczne i autentyczne podchodzenie do
operacji.

Podobały cię się nudne flaczki ? :) Dobrze wiesz, że w BF3 nie liczył się ani multi ani
singiel, tylko frostshit 2 :) No cóż.. BF i MoH to są gry EA. Oni mówią co ma być i
jak to wydać. Tak samo jest z BioWare i ich grami. Oni mówią i tak ma być To oni wykładają
kasę. To, że robi to inne studio, imo ich zewnętrzne nie ma nic do rzeczy.


Dla Ciebie to flaczki, dla mnie kampania w BF3 była świetna. Multi też mi się podobał, ale z czasem zaczął denerwowac, więc teraz już nie gram. I nie, nie uważam, że liczył się tam tylko Frosbite 2.0 bo on był już w BC i BC2 (przedstawiony lepiej). Akurat mi się wydaje, że do BFA poprostu się nie przyłożyli. Do MoH''a już jednak tak. Nie wyobrażałem sobie takiej wpsółpracy z jednostkami specjalnymi przy produkcji tej gry.

Dnia 21.10.2012 o 02:15, vegost napisał:

Pod względem akcji, to gry EA ssają tak bardo, że aż zęby bolą.


No niewiem...gdy przechodziłem BF3 to było tam dużo akcji, nawet bym nie powiedział, że mniej niż w CoD''zie. Czasy CoD''a jako króla single playera się już skończyły, odkąd zaczęli w nim stawiac na multi (tak samo w BFie tylko, że na odwrót).

Dnia 21.10.2012 o 02:15, vegost napisał:

I jeszcze u nas, taka podnieta jest GROMEM. Haha.. Oh Really ? :D


Really. Nie jara mnie granie poraz tysięczny Sealsami czy Marinesami. Za to już GROM owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 09:51, oxygar napisał:

Do MoH''a już jednak tak. Nie wyobrażałem
sobie takiej wpsółpracy z jednostkami specjalnymi przy produkcji tej gry.

Jak dla mnie to PR, a nie "wpółpraca". Podobne akcje były wcześniej np. przy Airborne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować