Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Divinity: Original Sin - wrażenia z pokazu

12 postów w tym temacie

No i pozostaje mi się tylko do tych życzeń przyłączyć. Nie mogę się tej gry doczekać. W ogóle, ostatnio takich tytułów coś się namnożyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Aquma
Na razie namnożyło się zapowiedzi:) Mam nadzieję, że chociaż część z nich doczeka się realizacji. Również czekam na Original Sin, podobnie jak na Eternity od Obsidianu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Larianów w ogóle sporą sympatię mam bo nie boją się tworzyć dziwacznych tytułów (Dragon Commander), a ich gierki mają taki sympatyczny, swojskosmaczny posmak (Ego Draconis). A że zabrali się za produkcję staroszkolnego RPGa to pozostaje mi tylko czekać - i szczerze mówiąc, to wydaje mi się, że w najgorszym razie jeśli chodzi o popularność to uzyskamy coś w stylu Gothica, gra zdobędzie grupę wiernych fanów nawet jeśli nie osiągnie spektakularnego sukcesu i żyć będzie milionem produktów swego community.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 21:02, Legendarny_ziom napisał:

dziwne z tego co wiem w Baldur''s Gate można była grać na multi w 6 osób i każdy kontrolował
swojego bohatera, nie wiem czemu autor pisze tutaj ze brakowało tego w Baldurze...


No tak, ale w dialogach uczestniczyła już tylko jedna osoba, która odpowiadała za wszystkich jeśli się nie mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 22:42, Zdenio napisał:

Oby tylko gra w pojedynkę nie była gorsza - AI towarzysza musi być dobre.


W tym trybie będziesz miał kontrolę nad obiema postaciami. Na pewno w trybie taktycznym. Tak przynajmniej mówili chłopaki na gamescomie.

Swoją drogą, czekam i jaram się, jak sterta chrustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, jest czym :] Ta produkcja, Wasteland 2, później Project Eternity... Ponad rok temu bym nie pomyślał, że na tyle erpegów w "starym dobrym" stylu będę jeszcze czekał z zapartym tchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 23:35, Zdenio napisał:

Ano, jest czym :] Ta produkcja, Wasteland 2, później Project Eternity... Ponad rok temu
bym nie pomyślał, że na tyle erpegów w "starym dobrym" stylu będę jeszcze czekał z zapartym
tchem.


Jeszcze Age of Decadence :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować