Zaloguj się, aby obserwować  
Jedimax

Assassin''s Creed III

23 postów w tym temacie

Do premiery, jak i do końcowego wyjaśnienia wszystkich niejasności fabularnych, zostało 11 dni. Planujecie grać na konsolach czy czekacie na wersje PC? Co z nowych elementów w serii wam się podoba najbardziej? Na co najbardziej liczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 21:29, Jedimax napisał:

Planujecie grać na konsolach czy czekacie na wersje PC?

Zdecydowanie na PC - taniej (chociaż i tak Freedom biorę ;), jakieś ULC będą pewnie i Unlockery, sandboksy wolę na PC i sporo znajomych z ZAC planuje mieć na tę platformę grę.

Dnia 20.10.2012 o 21:29, Jedimax napisał:

Co z nowych elementów w serii wam się podoba najbardziej?

Bieg w mieszkaniach, możliwość zwrócenia się do straży, by dać się zaaresztować, polowanie na zwierzęta, umiejscowienie gry.

Dnia 20.10.2012 o 21:29, Jedimax napisał:

Na co najbardziej liczycie?

Na pewno na poprawiony system wyszukiwania rozgrywek wieloosobowych, skok jakościowy jak w AC II i wciągającą, sensownie prowadzoną fabułę z powrotem do braku rozgraniczenia jednoznacznego dobra i zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też planuję grać na PC i również zamówiłem edycję Freedom ;)
najbardziej podoba mi się możliwość zwiedzania terenów zewnętrznych, chodzenie po drzewach, nowe bronie, tomahawk, łuk, itp. toczenie wielkich bitew
nie podoba mi się natomiast polowanie na zwierzęta i mam nadzieje, że nie będzie to wymagane do ukończenia gry a wzbogacać się będę inaczej - zresztą, wcześniej kasa jakoś mi się szczególnie nie przydawała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 21:29, Jedimax napisał:

Do premiery, jak i do końcowego wyjaśnienia wszystkich niejasności fabularnych, zostało
11 dni. Planujecie grać na konsolach czy czekacie na wersje PC? Co z nowych elementów
w serii wam się podoba najbardziej? Na co najbardziej liczycie?


Ja kupuję na xboxa, bo na PC już mi nie odpali, a jak odpali to na minimum bez gwarancji płynnośći. Szkoda trochę, bo AC1,AC2,AC:Brotherhood i Revelations mam na PC. Taki a propo: myślałem, że temat o AC3 istnieje, ale cóż :D.

Mi osobiście najbardziej się podoba wszystko co nowe: Skakanie po drzewach, nowe kombosy, walka bronią palną, tomahawk, nowe umiejętności asasynów, Connor Kenway jako postać wydaję się ciekawa, łuk, nowy system wspinaczki, zwierzęta = tryb polowania, QTE i wszystko ogl co nowe. Czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 21:29, Jedimax napisał:

Do premiery, jak i do końcowego wyjaśnienia wszystkich niejasności fabularnych, zostało
11 dni. Planujecie grać na konsolach czy czekacie na wersje PC?

PS3. Głównie ze względu na ekskluzywne DLC. Później podejrzewam, że kupię wersję na WiiU, by się przekonać, jak ta gra wygląda na tej platformie i sprawdzić sterowanie.

Dnia 20.10.2012 o 21:29, Jedimax napisał:

Co z nowych elementów
w serii wam się podoba najbardziej?

Drzewa :)

Dnia 20.10.2012 o 21:29, Jedimax napisał:

Na co najbardziej liczycie?

Na dobry singiel z zaskakującą fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 23:28, Henrar napisał:

> Co z nowych elementów
> w serii wam się podoba najbardziej?
Drzewa :)


Choć jest to prawdopodobnie jedyny nowy element w poruszaniu się w grze, to zrewolucjonizuje je na pewno. Jestem ciekaw czy będzie można wspinać się jeszcze wyżej, niż pokazano na dotychczasowych gameplayach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 16:22, Smooqu napisał:

Wspinaczki po klifach również nie było wcześniej.


Tylko że wspinaczka po klifach wygląda jak normalna wspinaczka po ścianach, tylko że znacznie ulepszona (na gameplayu frontier widać dużo większość płynność we wspinaniu Connora niż Ezia). Ja wspominałem o nowych elementach, tego co wspomniałeś tak nie traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystam sobie ten wątek. Otóż sprawdzałem możliwości mojego komputera w stosunku do wymagać AC III na stronie "can you run it". Wyszło, że procesor zbyt słaby. Przyznaję nie znam się, GHz niby mniejsze, ale numerek przy "E" już większy. Rozwieje ktoś moje wątpliwości czy będzie można w ogóle odpalić?
2GB RAM, Intel Core 2 Duo E7200 2.53GHz, Nvidia GT 240.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 17:18, Radekl2 napisał:

Wykorzystam sobie ten wątek. Otóż sprawdzałem możliwości mojego komputera w stosunku
do wymagać AC III na stronie "can you run it".

Ta strona nie sprawdza się.

Dnia 21.10.2012 o 17:18, Radekl2 napisał:

Wyszło, że procesor zbyt słaby. Przyznaję
nie znam się, GHz niby mniejsze, ale numerek przy "E" już większy. Rozwieje ktoś moje
wątpliwości czy będzie można w ogóle odpalić?
2GB RAM, Intel Core 2 Duo E7200 2.53GHz, Nvidia GT 240.
Z góry dzięki.

Podepnę się. Mam i3-380M 2.53 GHz, reszta pasuje. Pójdzie, a raczej - powinno pójść? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta strona bardzo słabo ocenia procesor. Tak naprawdę 2,5Ghz dwurdzeniowiec starczy do każdej nowej gry. Pamiętaj, że one wychodzą na konsole i pod tym względem są optymalizowane, więc musi pójść na każdym kompie, który jeszcze w 2007 roku mógłby uchodzić za taki ze średio-wyższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim podobają się drzewa, krzaczki, niedźwiedzie i kaczki...
A ja tego AC kupuje dla epoki w jakiej został umiejscowiony. Każdego AC kupowałem conajmniej pół roku po premierze, ale tego muszę mieć od razu...
Poza tym to... walka, jeżeli będzie dość trudna, w swej płynności jaką dotychczas widziałem na zwiastunach będzie dość epicka by zaspokoić mój głód na zajebistość do Halo 4 ;)
A multi pewnie znowu nie ogarnę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 18:31, Sipso2008 napisał:

A multi pewnie znowu nie ogarnę xD


Oj myślę, że nie tylko ty. Już od 2 lat wydają AC z multi, a ja dalej nie ogarniam, jak dobrze grać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm... Ja tam dość często sprawdzam jakie są szanse na odpalenie, bo nie mam innej alternatywy. Chyba, że macie jakąś inną stronę? Sam się nie znam, więc mogę patrzyć tylko na cyferki, która większa :)
Najlepsze jest właśnie zapytanie na forum, ale tak sępić pod każdym tematem trochę głupio :D AC jest moim priorytetem na ten rok, dlatego zapytałem.
Czyli ruszy? Na 99 lub 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć że nie jestem sam... Nie tylko nie ogarniam tego multi ale widzę jak jest niezbalansowane. Sorry, ale jakie mam szanse na pierwszych levelach przeciwko typowi z super wizją który widzi mnie nawet gdy wejdę przechodniowi pod majtki... Może w trójce będzie lepiej. Z multi to tylko coop mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do multi - wizja nie jest dużą pomocą, bo osoba, która ją uaktywniła jest widoczna z poświatą. Czyli jest to sygnał dla graczy - to nie jest NPC i na niego należy uważać.
A jak wysokie wyniki bić: koncentrować się na celu (czekać aż okrąg się wypełni), stosować różne techniki zabójstw - z ukrycia, z wysoka (chociaż zdecydowanie odradzam bieganie po dachach), trucie, korzystanie z perku x2.
Multi jest proste, ale bardzo satysfakcjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować