Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Troche szybko wyskoczyłeś z tym tematem...
... ale to dobrze jak zaczną publikować jakieś screeny
lub jak będą jakieś nowe informacje to ten temat się rozkręci...
... Na razie pozostaje tylko czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra dopiero powstaje. Nie można mówić o wersji alpha, a co dopiero beta. Posiadacze nowego MoHa będą mogli jako pierwsi zagrać w betę BF4, ale dopiero jak wystartuje, a nie już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 16:35, Kraju napisał:

Gra dopiero powstaje. Nie można mówić o wersji alpha, a co dopiero beta. Posiadacze nowego
MoHa będą mogli jako pierwsi zagrać w betę BF4, ale dopiero jak wystartuje, a nie już
teraz.

Aaa... To wyskoczyłem. Dzięki za powiadomienie, moderator jak chcę to może zamknąć bo przyszłości w tym nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA to taśma produkcyjna nie gorsza od Activision. Bad Company 2 miał krótkie życie, to i BF3 nie będzie miało o wiele dłuższego. Tak samo jak CoD-y. Rok życia i nowa kasa spływa na konto Acti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 16:48, Kraju napisał:

Bad Company 2 miał krótkie życie

Trochę zbyt mocne słowa, w BC2 jaki i w CoD4 na przykład wciąż ludzie grają (i to całkiem sporo wbrew pozorom).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W BF2 i CoD 2 też nadal grają ludzie. Nawet w Unreal 2004 czy Quake 3. Co nie zmienia faktu, że gry te nie mają już żadnego wsparcia od producenta, a sama scena e-sportowa gry nie istnieje. Więc zostaje gra dla czystego funu. Co oznacza że populacja będzie maleć, bo żaden nowy gracz nie dołączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 16:36, Riddl3r napisał:

> Gra dopiero powstaje. Nie można mówić o wersji alpha, a co dopiero beta. Posiadacze
nowego
> MoHa będą mogli jako pierwsi zagrać w betę BF4, ale dopiero jak wystartuje, a nie
już
> teraz.
Aaa... To wyskoczyłem. Dzięki za powiadomienie, moderator jak chcę to może zamknąć bo
przyszłości w tym nie widzę.

Po co juz tak od razu zamykać temat. Zobaczysz zaczną sie beta-testy, pierwsze informacje, oczekiwanie na premiere i tak jak już wcześniej pisałem temat się rozkręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2012 o 17:58, seroero napisał:

Ta zgadzam się z Lisunem w BC2 gra nadal wiele osób.
A co do BF4 to chciałbym żeby bardziej postawili na
tryb single, ale to pewnie nie możliwe...


Nieee! BF przecież jest przeznaczony tylko do multi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z twittera Medal of Honor: Warfighter - "You''re Welcome! All the news we have so far is the Exclusive Battlefield 4 Beta will be available Fall of 2013! #MoH"
Czyli beta na jesień - nowy BF wiosną 2014?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2012 o 12:44, Sigu napisał:

Nie. Moim zdaniem późny 2014. Sądzę, że to może być sprawa pod "nowe konsole".

Jakby mieli robić bf4 na nowe konsole to by nie testowali na starych. Ja nowego bf spodziewam się już w następnym roku. Do 2014 za dużo kasy by stracili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 08:07, Damianuss1 napisał:


Mam nadzieję, że będzie to BF4, choć jakaś myśl mi przez głowę przeszła, że może to być nowy NFS...
Nie mam pomysłu, co będzie innowacyjną zmianą w nowym BF, myślę, że DICE pozytywnie mnie zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 09:34, Arthas97 napisał:

Nie mam pomysłu, co będzie innowacyjną zmianą w nowym BF

Jeszcze więcej wszystkiego. Większe tereny, tym samym więcej graczy aby mapy nie świeciły pustkami po bokach bo akcja kumuluje się tylko w jednym punkcie. Mniej Call of Duty, a więcej tego Battlefielda, większa destrukcja otoczenia aby dało się zniszczyć jeszcze więcej. Mam nadzieję, że dadzą sobie spokój z kampanią dla pojedynczego gracza i naprawdę przywiążą uwagę do multi i tylko multi. Ja powiem szczerze, że od czasu premiery BF3 jeszcze ani razu nie włączyłem singla. Nie wiem, jakieś nowe możliwości ruchowe dzięki nowym kontrolerom. Mówię to wszystko oczywiście z perspektywy konsolowego gracza. I co ciekawego jeszcze przyszło mi do głowy to powrót do IIWW. Za dużo ostatnio tych współczesnych fpsów, ostatni CoD w przyszłości. To już męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei z perspektywy gracza grającego w BF na PC, uważam, że 64 graczy to już całkiem sporo, a większe tereny wcale nie muszą być konieczne, gdyż ciężko będzie wtedy czasem dotrzeć nawet z jednego końca mapy na drugi...
Zdecydowanie przychylam się do większej destrukcji otoczenia, która jest gorsza w BF3 niż w BF:BC2.
Mnie akurat singiel nawet się podobał, mogliby zrobić to jak miało to miejsce w przypadku MoH z 2010r., kiedy inne studio robiło singla, a inne multi
Myślę, że powrót do II WŚ jest mało realny, dopóki jakiś większy gracz na rynku nie zaryzykuje i nie odniesie sukcesu w powrocie do II WŚ, to szanse są nikłe, aby wielkie marki powróciły do przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się rysuje coś w rodzaju uczestniczenia na mapie na kilku frontach gdzie gracze byliby rozdzielani na konkretny obszar. Coś jak respawnowanie się w punktach A B C czy D tyle, że graczy byłoby sporo więcej i wyglądałoby to jakby zaczynali normalną grę jak w BF3. Battlefield ma w pewnym sensie obrazować wojnę, radą na szerokie tereny byłby oczywiście transport w postaci różnych pojazdów, które musiałyby być używane bo inaczej nie dałoby rady przemieszczać się z buta bo trwałoby to za długo. Przy okazji marzą mi się też warunki pogodowe, deszcz, śnieg :P, to by było coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować