Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2013 o 10:40, diabolo20 napisał:

czyli jak zamówie na Origin czy na gram.pl pre orger to dostane emeilem kod?
Czy da się potem w razie czego zrezygnować z pre ordera?


Wątpię , aby dawali kody , po prostu powinna pojawić Ci się w origin Beta BF4 ( jak zamawiasz przez origin ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 11:44, Bralo napisał:

> czyli jak zamówie na Origin czy na gram.pl pre orger to dostane emeilem kod?
> Czy da się potem w razie czego zrezygnować z pre ordera?

Wątpię , aby dawali kody , po prostu powinna pojawić Ci się w origin Beta BF4 ( jak zamawiasz
przez origin ).

Ale moge potem anulować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 14:29, diabolo20 napisał:

Ale moge potem anulować?


Nie mam pojęcia. Napisz do gramu , może oni coś wiedzą, bo wątpię , aby EA Ci odpisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówisz na Origin w DD, to powinni tobie dodać grę i powinieneś mieć dostęp do bety.

Jeśli zamówisz pre-order (miałem tak z BF3) na gram.pl, to tydzień przed premierą dostaniesz zapytanie, czy chcesz potwierdzić swoje zamówienie. Możesz to zrobić, lub nie.

Kod na pre-oder na pewno dostaniesz, gdy kupisz w sieciówce. Wtedy idziesz do sklepu w dniu premiery i masz grę za te 30zł mniej, a w pudełku, które dostałeś wcześniej jest kod na DLC i uczestnictwo w becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 15:10, Sigu napisał:

Jeśli zamówisz pre-order (miałem tak z BF3) na gram.pl, to tydzień przed premierą dostaniesz
zapytanie, czy chcesz potwierdzić swoje zamówienie. Możesz to zrobić, lub nie.


Czekam na betę , aby sprawdzić grę ... ale i tak czuje , że ją kupię , bo jestem strasznie nakręcony na markę Battlefield. Sam chętnie bym zamówił pre-order , ale powstrzymuje mnie myśl , że zaraz po premierze może wyjść premmium, dlatego poczekam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 15:17, Bralo napisał:

> Jeśli zamówisz pre-order (miałem tak z BF3) na gram.pl, to tydzień przed premierą
dostaniesz
> zapytanie, czy chcesz potwierdzić swoje zamówienie. Możesz to zrobić, lub nie.

Czekam na betę , aby sprawdzić grę ... ale i tak czuje , że ją kupię , bo jestem strasznie
nakręcony na markę Battlefield. Sam chętnie bym zamówił pre-order , ale powstrzymuje
mnie myśl , że zaraz po premierze może wyjść premmium, dlatego poczekam :).

Tylko aby było więcej do destrukcji na mapach bo inaczej dostaniemy BF 3 z nowymi mapami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że się nie doczekasz. Niszczenie czegoś real-time to problem. Jeszcze ok, jeśli to jest chatka z drewna. Wieżowiec to co innego. A z tego co widziałem, to BF4 ma nadal być w miastach.
Różnica zniszczeń w BF3 na PC i konsolach może nie jest znacząca, ale konsola nie mogła tego uciągnąć. Teraz nie sądzę, żeby coś się zmieniło. Nadal będą małe bydynki, które możesz zniszczyć, ale większość to nadal będą wieżowce, nietykalne wieżowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 15:21, diabolo20 napisał:

Tylko aby było więcej do destrukcji na mapach bo inaczej dostaniemy BF 3 z nowymi mapami


Na pewno nie będzie takie destrukcji , jaką sobie większość graczy wyobraża.
Po gameplaych widać tylko to , że można będzie w końcu zniszczyć betonowe murki itp ( w bf3 nie da rady ) , miejmy nadzieje , że będzie więcej podziemnych miejsc , gdzie można rozwalić filar , który zapada się wraz z drogą.
Sigu piszę z sensem. Każdy chce powrotu destrukcji z BC2 , gdzie można było zrównać mapę z ziemią , okej , ale tam były właśnie małe budyneczki ( lub drewniane z dodatku ) , a z nich zapewne zrobić destrukcję nie było problemem , do tego małe mapy. A nie wyobrażam sobie Battlefield 4 na takich mapach i z takimi budynkami.
Teraz będzie dużo różnorodności , duże mapy z wieżowcami , a żeby każdy wieżowiec zrównać z ziemią ?... nie wiem, czy to jest do zrobienia , woda , no kurczę ... mi się podoba na pierwszy rzut oka.
Jedno jest pewne : Nie ma co porównywać BC2 do BF3 i BF4 pod względem destrukcji , bo BC2 to zupełnie "inna" gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 16:24, Bralo napisał:

> Tylko aby było więcej do destrukcji na mapach bo inaczej dostaniemy BF 3 z nowymi
mapami

Na pewno nie będzie takie destrukcji , jaką sobie większość graczy wyobraża.
Po gameplaych widać tylko to , że można będzie w końcu zniszczyć betonowe murki itp
( w bf3 nie da rady ) , miejmy nadzieje , że będzie więcej podziemnych miejsc , gdzie
można rozwalić filar , który zapada się wraz z drogą.
Sigu piszę z sensem. Każdy chce powrotu destrukcji z BC2 , gdzie można było zrównać
mapę z ziemią , okej , ale tam były właśnie małe budyneczki ( lub drewniane z dodatku
) , a z nich zapewne zrobić destrukcję nie było problemem , do tego małe mapy. A nie
wyobrażam sobie Battlefield 4 na takich mapach i z takimi budynkami.
Teraz będzie dużo różnorodności , duże mapy z wieżowcami , a żeby każdy wieżowiec zrównać
z ziemią ?... nie wiem, czy to jest do zrobienia , woda , no kurczę ... mi się podoba
na pierwszy rzut oka.
Jedno jest pewne : Nie ma co porównywać BC2 do BF3 i BF4 pod względem destrukcji , bo
BC2 to zupełnie "inna" gra.

No to znowu konsole uniemożliwiają wprowadzenie rewowucyjnych zmian!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 17:42, diabolo20 napisał:

No to znowu konsole uniemożliwiają wprowadzenie rewowucyjnych zmian!


Tak i Nie.
Taki Battlefield jest robiony na każdą platformę z osobną i teoretycznie dla blaszaków, konsola nie powinna być ograniczeniem, jak jest w rzeczywistości , nie wiem.
Jeśli już konsola ma na to wpływ , to jest to do zrozumienia, dlaczego ? , dlatego , że na rynku Amerykańskim rządzą konsole , a za tym idzie większa sprzedaż egzemplarzy. W Europie natomiast przeważa PC , ale niestety na konsolach sprzedaje się znacznie więcej ... a wiadomo .. kasa w kieszeni musi się zgadzać.
Trzeba się cieszyć tym , co się ma ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 02:37, Sigu napisał:



Ahh ta EA i ich magiczne technologie z kosmosu,ciekaw jestem ile bedzie mozliwych sytuacji jak ta z pokazana na wszystkich trailerach co czolg zapada sie pod ziemie po odstrzeleniu kolumny,bo mi to wyglada na zwykly skrypt,tania sztuczka,okaze sie pozniej ile takich tandetnych sztuczek dostaniemy i czy DICE rzeczywiscie ma sie czym tam bardzo chwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli to będą oskryptowane momenty, a będą w multi, to i tak bardzo dobrze. Znowu przywołuję argument mocy obliczeniowej potrzebnej na zniszczenia real time. Jeśli jednak da się wysadzić wieżowiec na środku mapy i sprawić, że flaga z jego szczytu znajdzie się w ruinach, to już ma mało znaczenia oskryptowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 13:20, Sigu napisał:

da się wysadzić wieżowiec na środku mapy i sprawić, że flaga z jego szczytu znajdzie
się w ruinach, to już ma mało znaczenia oskryptowanie.


Ten wiezowiec mi przypomina antene z caspian border,ona sie zawalala sama automatycznie pod koniec mapy przypuszczam ze z tym wiezowcem jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 15:33, szaryczlowiek napisał:

Ten wiezowiec mi przypomina antene z caspian border,ona sie zawalala sama automatycznie
pod koniec mapy przypuszczam ze z tym wiezowcem jest tak samo.


Na filmikach a alphy wyraźnie widać , że wieżowiec można zawalić w każdej chwili i punkt(flaga) jest w ruinach , tak jak napisał Sigu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2013 o 21:08, Kraju napisał:

Tak, czyli kupno season passa. Trochę drogo, ale w przypadku BF 3 nie było dużo taniej.

Był chyba po 140zł o ile się nie mylę. Tyle przynajmniej mnie wyniosło bo kupiłem go za punkty MS, których jak wiadomo już nie będzie z kolejną aktualizacją. Sam zamierzam kupić konsolową wersję i do tego tą na PS4. Wychodzi na to, że za grę i premium zapłacę ~440zł daaaaammmnnnnn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować