Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2013 o 12:48, zerohunter napisał:

Mam nadzieję, że tym razem będą jakieś korzyści w multi za ukończenie kampanii.


... Oby nie. Mam nadzieję, że durnego odblokowywania broni przez coopa też nie będzie...

W mieszkaniu w Lodzi nie mam jeszcze internetu więc beta mi nieco umyka. Z tego co widzę opinie mocno się od siebie różnią. Ile waży klient?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 16:14, Sipso napisał:

W mieszkaniu w Lodzi nie mam jeszcze internetu więc beta mi nieco umyka. Z tego co widzę
opinie mocno się od siebie różnią. Ile waży klient?


5,5GB PC , konsola 1,5GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 16:14, Sipso napisał:

... Oby nie. Mam nadzieję, że durnego odblokowywania broni przez coopa też nie będzie...

Też mnie to wnerwiało, przechodziłem je na siłę żeby tylko zdobyć te bronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niestety bete odpaliłem jedynie do momentu wgrywania mapy. Potem jedynie jakies stęki czasem jakiś wybuch i wywala z serwera. Ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 21:22, Zand79 napisał:

no niestety bete odpaliłem jedynie do momentu wgrywania mapy. Potem jedynie jakies stęki
czasem jakiś wybuch i wywala z serwera. Ktoś pomoże?

Pewnie masz ten sam przypadek co ja i tysiące innych ludzi. Pewnie masz dwurdzeniowy procesor i na 99% Intel Core 2 Duo. Gra podobnież nie obsługuje dwurdzeniówek. Ściągnałem wczoraj bete i jedyną zmianą jaką zauważyłem to ładowanie mapy jest inne niż w trójce. Zamiast jednego statycznego obrazku są chyba ze trzy przemiennie zmieniające się. Reszty rożnic nie uświadczyłem bo tak samo jak ty i reszta ma problem z zawieszającym się ładowaniem. Niestety EA łaskawie nie poinformowało że gra nie działa z takimi procesorami chociaż już podobnież przy wersji alfa to się działo. Jak już napisali że grę uruchomimy tylko na 64 bitowym windowskie, to mogli dodać też że minimum to cztery rdzenie. Ach to kochane EA. Plus jest chociaż taki że ściagnałem sterowniki do karty graficznej w wersji beta i BF3 dostał niezłego kopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 21:46, Dante_Syn_Spardy napisał:

>
Pewnie masz ten sam przypadek co ja i tysiące innych ludzi. Pewnie masz dwurdzeniowy
procesor i na 99% Intel Core 2 Duo. Gra podobnież nie obsługuje dwurdzeniówek. Ściągnałem
wczoraj bete i jedyną zmianą jaką zauważyłem to ładowanie mapy jest inne niż w trójce.

<TNIJ!!!>
Mam ten sam problem a dałbym sobie łapę uciąć, że w minimalnych są podane procki 2 rdzeniowe... No nic, jak stanieje kupię na xboxa, bo gra się przyjemnie. Tylko mam nadzieję, że w goldzie gra nie będzie miała takich paskudnych tekstur jak z dreamcasta :> Wtedy będzie ok, to mnie usatysfakcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, na procesorach dwurdzeniowych nie działa, ale co jak ktoś ma np. Intel Core i5 (czyli ja) a i tak doświadcza niekończących się loadingów, a po jakimś czasie pojawiają się dźwięki z pola bitwy ale ekran ładowania nadal króluje loading?

O coś się pokazało! Program przestał działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 00:55, KamyK_84 napisał:

No dobra, na procesorach dwurdzeniowych nie działa, ale co jak ktoś ma np. Intel Core
i5 (czyli ja) a i tak doświadcza niekończących się loadingów, a po jakimś czasie pojawiają
się dźwięki z pola bitwy ale ekran ładowania nadal króluje loading?

O coś się pokazało! Program przestał działać.

Ja mam czasem to samo a mam i7. Procesor chyba nie ma z tym nic wspólnego. Od po prostu mocno niedorobiona beta i jest pod tym względem mocno gorzej niż w Bf3.
Ogólnie oceniając po tym krótkim demie, bo to w sumie 1 mapka i 2 tryby, jest średnio, bo mapka nie porywa, jest niewielka, a dodatkowo postać lubi się czasem zawiesić na 2 drogocenne sekundy na niektórych elementach otoczenia;) Mapka jest mała i jak dla mnie totalnie nieciekawa. Próbowano w tej jednej mapce zmieścić wszystko to co było najlepsze w bf3 i dodatkach, ostatecznie jednak to nie wyszło, bo mapka jest słaba i kiepsko zbalansowana, jak dla mnie nudna. Ciężko po tej jednaj mapie oceniać cały produkt, no ale w końcu jeśli się coś daje do dema, to z reguły są to najlepsze czym można się pochwalić, a tutaj mam wrażenie że jest to tylko kolejny dodatek do podstawki, czyli Bf3 z nieco lepszą grafiką. Jeśli już o grafie wspominam, to nie różni się ona w znacznym stopniu od tego co można było zobaczyć w Bf3. Dodano raptem wolumetryczne oświetlenie i lepszą wodę z możliwością nurkowania ( ot taki bajer dostępny wszędzie) i bardziej interaktywne otoczenie, choć tego nie jestem pewny, bo oprócz kilku wind i walącego się ( w zaprogramowany przez twórców sposób ) wieżowca innych "bajerów" nie zauważyłem.
Jak dla mnie strzelanie jest chyba bardziej realistyczne, a na pewno bardziej satysfakcjonujące, a to ważna rzecz, choć mam wrażenie że zmniejszono odrzut broni. Kolejny mały plus to większa kontrola na ogólnym polem walki poprzez nowe opcje w menu gry wraz z podglądem poszczególnych graczy. Nie bardzo mi natomiast przypadło do gustu sztywne podzielenie na drużyny, jest to mocno chybiony pomysł niepotrzebnie wydłużający proces klikania w menu ( często i gęsto bywa tak że prawie cała nasza drużyna zostaje wystrzelana i trzeba szukać nowej żeby nie podzielić losów kolegów ).
Jak dla mnie ten nowy Battlefield to tylko trochę poprawiona trójka, a to chyba troszkę za mało bo właśnie z tego powodu przestałem kupować kolejne tytuły z serii CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 10:38, T3de napisał:

W wersjach konsolowych ten budynek może się zawalić? Grałem juz z 10 rund, nie zawalił
się ani razu :<

Spróbuj go zawalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku beta jest również niegrywalna. Niezależnie od detali gra nieziemsko przycina, a wiadomo, że w przypadku gier mp płynność jest bardzo istotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 15:24, LESZ3u napisał:

W moim przypadku beta jest również niegrywalna. Niezależnie od detali gra nieziemsko
przycina, a wiadomo, że w przypadku gier mp płynność jest bardzo istotna.

u mnie na medium chodzi w 40kl/s około natomiast trójka na wysoko ultra z wygładzaniem 2x przy 40 kl/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 16:15, Damianuss1 napisał:


Przewaga peceta! PC król!

A na serio... myślaem, że beta trójki bya zniechęcająca... Dobrze, że nie mam jak grać to się nie denerwuję. Choć tbh. mam wrażenie, że to nie jest beta aktualnej wersji ale coś sprzed paru miesięcy, bo... no bo jak to tak może wyglądać i dzialać. Jedni narzekają, drudzy skaczą ze szczęścia a podczas ostatnich targów grano na niemal gotowym produkcie :P Miesiąc do premiery. Premierówki trójki i BC2 byly niemal bez zarzutu w porównaniu do ich bet. Przynajmniej ja nie doświadczylem wielikich problemow.

Wybaczcie brak polskich znaków, piszę z archaicznego laptopa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować