Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2013 o 18:55, diabolo20 napisał:

Wy dalej jedziecie z tekstem ze 8 letnia konsola pociagnie BF 4 na takim samym poziomie
jak na PC?

A gdzie ktoś coś takiego napisał? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh co ciekawe to jak zainstalowalem na piecu najnowsze stery czyli 327.x dla nvidi...to dosc kiepsko mi chodzilo...tak ociezale... ale przeinstalowalem stery an starsza wersje 320.x i odrobine lepiej gra mi chodzi... cos z tymi najnowszymi sterami jest nie tak... dla paru Fpsow mozna poprobwac ^^

gram wszystko na medium i dziala nawet plynnie nie ma mocnych skokow... phenom II x4 3.8 (965black) ,8gb i gtx460 narazie beta ale i tak niezle lazi.... oczywiscie moglbym sobie detale na wieksze przestawic ale dla fpsow jakos nie widzialem potrzeby.

> faktycznie mam to samo ale mam Phenoma II x4 955 Black ;( ale objawy identyczne
>

ja nie mialem zadnych problemow z odpaleniem... jedyny problem jaki byl to najnowsze stery jak pisalem w wersji 327.... jak je mialem na poczatku to tez mialem czarny ekran po ladowaniu i koniec... a to dlatego ze gra sie posypala w tle... zmienilem stery na nizsze ale granice sa 320.x i juz nie mam tego problemu... po starcie najlepiej ze startu zmienic ustawienia grafiki wiec przy nastepnym ladowaniu bedzie nieco szybciej

ale lepiej podaj ludowi jaki masz sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 20:31, Arthas97 napisał:

Musiałby odpowiedzieć na to pytanie ktoś, kto grał w betę na X360, bo chwilami (przez
bugi graficzne) to i na PC można zobaczyć takie widoki.

Na x360 wygląda baaardzo źle. Tekstury są kosmicznie uproszczone, czasem trzeba się domyślać,że obiekt na którym się znajdujemy to schody (tylko drobna przesada). Mapa jest pusta nawet przy komplecie graczy. Żenująco wygląda moment walącego się wieżowca (tak! wreszcie się zawalił^^) a "efekty cząsteczkowe" (haha...) są chyba zbędne bo tylko budzą politowanie. Na plus za to krajobraz bo "upadku" budynku - wyraźnie odstaje od reszty tekstur. Jeżeli wersja z półek sklepowych będzie ładniejsza (bo gra się ok, tego nie mogę zarzucić) to nie będzie to taka zła inwestycja. Mnie jednak bardziej przyciąga wersja na PC. Problem taki,że beta jakoś się z moim sprzętem nie może dogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 20:59, T3de napisał:

Na x360 wygląda baaardzo źle. Tekstury są kosmicznie uproszczone, czasem trzeba się domyślać,że
obiekt na którym się znajdujemy to schody (tylko drobna przesada). Mapa jest pusta nawet
przy komplecie graczy. Żenująco wygląda moment walącego się wieżowca (tak! wreszcie się
zawalił^^) a "efekty cząsteczkowe" (haha...) są chyba zbędne bo tylko budzą politowanie.
Na plus za to krajobraz bo "upadku" budynku - wyraźnie odstaje od reszty tekstur. Jeżeli
wersja z półek sklepowych będzie ładniejsza (bo gra się ok, tego nie mogę zarzucić) to
nie będzie to taka zła inwestycja. Mnie jednak bardziej przyciąga wersja na PC. Problem
taki,że beta jakoś się z moim sprzętem nie może dogadać...

Hmm a czego się spodziewałeś po wersji na konsole która wyszła tylko dlatego aby zarobić ? Sama konsola już w BF 3 nie dawała rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 21:05, diabolo20 napisał:

Hmm a czego się spodziewałeś po wersji na konsole która wyszła tylko dlatego aby zarobić
? Sama konsola już w BF 3 nie dawała rady


Takiego czegoś jak Killzone 3 na PS3 :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie reaguj na te prowokacje.

Okej ostatnie pytanko. W grze kupionej w Polsce (klucz) bedzie mozna zmienic jezyk na angielski? Bylo jakies info? Nie pamietam jak to bylo w trojce bo mialem "stricte dalekowschodnią" wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 21:28, Sipso napisał:

Okej ostatnie pytanko. W grze kupionej w Polsce (klucz) bedzie mozna zmienic jezyk na
angielski? Bylo jakies info? Nie pamietam jak to bylo w trojce bo mialem "stricte dalekowschodnią"
wersję.

Z tego, co da się zauważyć przy okazji instalacji nowej gry na Originie to pojawia się tam lista języków do wyboru. Nie wiem, czy w Polsce nie będzie akurat zablokowane tylko na naszym języku ale w wiele innych spolszczonych już tytułów da się wybrać, czy chcesz grać po Hiszpańsku czy Francusku więc może i Angielski będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 22:00, zerohunter napisał:

U mnie 61mb:D


Możliwe, że tak, widziałem tylko, że mniej więcej taka waga, bo za szybko to przeleciało ... ale co to było :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Patch jest ale nadal nie naprawia problemu ze wczytaniem gry. Ja mam ten problem jak i masa graczy na forum battleloga :/ Czy naprawdę DICE myśli, że wypuszczając tak zabugowaną betę pobiją rekordy sprzedaży ? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę nazwać się szczęściarzem. Beta chodzi lepiej niż BF3.
Niby mam Radeona (z nimi beta działa lepiej) ale to tylko 6570.
Najbardziej narzekają ludzie z wypasionymi kompami, którym tnie ostro, którzy ignorują prosty fakt - ten, że to tylko beta.

Swoją drogą granatnik ma ciekawą cechę - jeśli jesteśmy kolo budynku, na którym siedzą kamperzy, to możemy się pozbyć ich przez wybuchające granaty z granatnika Wsparcia. Wystrzeliwujemy je w górę a one wybuchają przy krawędzi. Dziwne ale działa.

Kupno? Owszem, po premierze gry i 2-3 DLC w promocji, minimum -60%. Tak jak zrobiłem w przypadku BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może problem z grafiką, po tym jak budynek się zawali?(PS3), mianowicie, gdy wieżowiec stoi to wszystkie tekstury otoczenia wyglądają normalnie, a gdy się zawali wszystko wygląda jak biały karton.. >_>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 23:06, B1SH0P napisał:

Ma ktoś może problem z grafiką, po tym jak budynek się zawali?(PS3), mianowicie, gdy
wieżowiec stoi to wszystkie tekstury otoczenia wyglądają normalnie, a gdy się zawali
wszystko wygląda jak biały karton.. >_>.


Tak ma każdy grający na konsolach, oraz Ci, którzy grają na PC w low ustawieniach :). Taką dali nam wersje, mogli by to zmienić ( rozumiem,że sprzęt stary), ale bez przesady :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja słaba.
Niby mam opcje na high, niby licznik wskazuje zwykle ponad 20, ale zdażające się co czas pewien spolnienia i zacięcia utrudniają grę.

A prawdę mówiąc - ja nie widzę żadnego skoku jakościowego co do grafy, fizyki, itd.
Poza tym, lekko podrasowany bf3. Żadnego zaskoczenia, ani rewolucji.

A i mapka też nie powala. Mała się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 21:35, Bralo napisał:

Co to za cudo ważące 70mb do Bf4?

nie wiem ale po tym cudzie 3 razy mi się wywalało w czasie ładowania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować