Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2013 o 10:51, Mephistopheles92 napisał:

--- Battlelog: MephistophelesPL ---

Poszło

Dnia 02.11.2013 o 10:51, Mephistopheles92 napisał:

Tym razem mnie nie naciągną na premium.
Kupiłem do trójki i żałuje, bo jedynym fajnym dodatkiem był Armored Kill jak dla mnie
i Strike At Karkand.

Ja premium dostałem, ale przynajmniej wiem, że w do 4-rki nie kupię. W 3-jce właśnie armored kill i end game kompletnie nie przypadł mi do gustu, za to aftermath było świetne dla mnie, a CQ też dobre, fajna odskocznia.
1-wszy dodatek i tak już mam, bo kupiłem preorder. Bitwy Morskie z pewnością nie przypadną mi do gustu, a dodatki z Bf3 można sobie odpuścić, więc zostają 2 niewiadome dlc, które można kupić oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 10:55, Bralo napisał:

Ja premium dostałem, ale przynajmniej wiem, że w do 4-rki nie kupię. W 3-jce właśnie
armored kill i end game kompletnie nie przypadł mi do gustu, za to aftermath było świetne
dla mnie, a CQ też dobre, fajna odskocznia.
1-wszy dodatek i tak już mam, bo kupiłem preorder. Bitwy Morskie z pewnością nie przypadną
mi do gustu, a dodatki z Bf3 można sobie odpuścić, więc zostają 2 niewiadome dlc, które
można kupić oddzielnie.



Właśnie, zapomniałem o Aftermath, który też był spoko.

Jeśli chodzi o czwórkę to najlepsza IMO mapa to Sztorm na Paracelach, a najgorsza... chyba stawiam na "Fabryka 311" i ta, na której woda się podnosi (nie pamiętam nazwy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 10:34, Mephistopheles92 napisał:

Kolejki są... ale jak sobie kupisz Premium :-)


Jak zobaczyłem, że nie mogę wejść do kolejki, to sobie pomyślałem, że pewnie są tylko dla graczy Premium :D No i miałem rację...
Kupiłem sobie Premium od razu po zakupie BF3 i w sumie tylko dwa dodatki przypadły mi do gustu: CQ i End Game. Do BF4 jeden z dodatków już mam (teoretycznie), a reszta jest na razie wielką niewiadomą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 11:44, MayekM napisał:

Nie ma kolejki dla Premium w 4. Dla nikogo nie ma :/


Zapomnieli o czymś tak oczywistym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 10:28, Bralo napisał:

Zależy, jakich trybów.. bo conquest jest cała masa, ale oczywiście wszystko zajęte i
wejść na jakiś, to jest cud, a nie wiem czemu, ale kolejek na serwerach nie ma :/.
Z innymi trybami jest gorzej, bo są serwery po 3-4 (mówię o niemieckich i polskich, bo
na takich tylko gram).



No właśnie, mam nieco inne odczucia, tzn jakby sporo serwów ubyło. Aż się zacząłem zastanawiać, czy mam dobrze skonfigurowaną wyszukiwarkę.
Fakt, że poza conquest i domination reszta trybów jest martwa (co nawet mnie wiele nie dziwi, pograłem nieco w obliteration - imo niegrywalne, przynajmniej na 64 graczy; popykałem z 30 min, w tym czasie tylko jeden punkt wysadzono; gry po dziś dzień mi nie naliczyło, może jeszcze trwa? :D )

Bo serwy to albo widzę typu 63/64 (de facto full) albo puste. Sam grać nie będę.
A ponadto z niemieckich mnie nieustannie wykopuje albo żegna komunikatem: "client closed down connection". Nic nowego, z pewnym okresie zabawy w bf3, zawsze dostawałem kicka z germańskich serwów, bo "jestem z Polski" (ach ta nowoczesna, europejska, tolerancja i brak wrogości). W efekcie okazuje się, że serwów mam garstkę do wyboru (bardzo mało w stosunku do bf3), stąd się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 13:07, vonArnold napisał:

może jeszcze trwa? :D )

Z tego co wiem, Twórcy mieli wprowadzić do tego trybu czas(bodajże 20min), aby mecze nie trwały wieczność, ale pewności nie mam, bo jeszcze na tym trybie nie grałem :).

U mnie serwerów wyszukuje dość dużo i jest na czym grać, ale muszę być czujny, aby zdążyć kliknąć "dołącz", jak są 1-2 sloty wolne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 13:50, Bralo napisał:

Też macie "program bf4 przestał działać" ?. Podczas wchodzenia na serwer, a nawet podczas
grania?.



Tja, zaczęło mi się zdarzać od niedawna. Tyle tylko, że podczas grania wyłącznie, tzn. gra się wiesza, trzeba proces ubić albo poczekać na komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 14:12, Mephistopheles92 napisał:

Ja mam tak co chwile.


Ech.. z każdą godziną jest gorzej. Mam nadzieje, że pracują nad tym, bo człowieka kurwi** trafia :).
Wyczekuje slota, wchodzę zadowolony, że postrzelam, a tu klops :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i super!

Kupiłem BF, dziś dojechał kurier i co? I (_._) bo dopiero teraz sie dowiedziałem, że na SLIM nie pogram z powodu głupiej instalacji, której na pendrive nie moge wrzucić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo przeładowywania i tego czy upuszcza się amunicję w wyrzucanym magazynku czy nie to kwestia ustawień serwera. Sprawdzałem dziś rano. Nie wiem jak na HC, ale na normalu to kwestia ustawień. Szkoda tylko, że takich ustawień nie wyświetla się na ekranie ładowania bo można się zdziwić a jedyny sposób na sprawdzenie aktualnego ustawienia już po dołączeniu to samodzielne przeładowanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 15:18, Bralo napisał:

Panowie, może jakieś wspólne granie?.


Można utworzyć (o ile już taki nie istnieje) temat "Wspólne granie w BF4" :) Zawsze też można utworzyć jakiś serwer na TM, żeby sobie pogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 15:52, pawbuk napisał:

Można utworzyć (o ile już taki nie istnieje) temat "Wspólne granie w BF4" :) Zawsze też
można utworzyć jakiś serwer na TM, żeby sobie pogadać ;)


Właśnie tak by było najlepiej. Pododawać się do znajomych
(my już jesteśmy, oraz mam Mephistopheles92>grałbyś?) serwer do komunikacji mieć (na początku jak mało osób będzie, a TS nie będziemy mieć, to Skype zostaję).
Bo granie z randomowymi ludźmi, coraz bardziej mnie denerwuje, a gadać i grać wspólnie, to będzie to, czego oczekuje od gry, a niestety nie mam z kim grać.
Zakładasz temat, czy po prostu dobieramy jeszcze 3, aby był nas chociaż jeden skład > >?:). A w przyszłości może coś się rozwinie :).
Jeśli ktoś jest jeszcze chętny, to puki co pisać tutaj. Oczywiście, fajnie by było, jak by każdy był po mutacji :P.
Mam nieprzyjemne sytuacje, gdy z jakimś dzieciakiem musiałem się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeszcze jedno pytanko. Czy wydawca wspomniał już coś o dodaniu możliwości zmiany języka w PC-twej wersji kupinej w pudełkach? Czy jednak, marne szanse? Polygamia do tej pory nie dostała wiążacej odpowiedzi od EA. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra ktoś na x360? Tak pytam, bo zastanawia mnie czy instalacja (Opcjnolana ergo te 6,8gb) może trwać tak długo? Tak pytam bo juz dobre 45 minut instaluje i mam ledwie 26% plyty z Multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować