Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

No to wczoraj sobie siadłem i przeszedłem kampanię za jednym podejściem (ok. 5 godzin nie spiesząc się)... i nie rozumiem po co oni w ogólę tę kampanie robili. Fabularnie tyłka nie rwie, absurdów sporo i w dodatku ta fabuła jest podana w mało strawny sposób. Graficznie ładnie, strzelało się też nieźle ale i tak wyszło to wszystko strasznie średnio i chyba nawet gorzej niż w trójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak z kwestią gry na multiplayer, grywalności, lagów i bugów? Czy to jest znowu gra na której trzeba czekać miesiącami na łatkę podczas gdy przyjdzie do nas nowa część tej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie na jakich zasadach odbywa się zaliczenie assysty jako zabicia?

PS

Ten engine to jednak słaby jest. Fakt, bardzo dobrze zoptymalizowany (3 letni komp dźwiga grę na wysokich detalach), ale strasznie gryzie się ze sterami. Cóż, przesiadłem się znów na gorszego kompa, pierdylion glichtów, problemów ze sterami, w końcu po wielu kombinacjach ustawień - gra zaczęła chodzić tak jak działał mi bf3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać specyfikacje Twojego komputera? Ja mam pieca kupionego niecały rok temu i battlefield 4 tnie mi niemiłosiernie nawet na średnich detalach (nie da się po prostu grać). Oprócz krótkiego intra na początku kampanii które odbywa się w samochodzie pod woda, dalsza cześć misji jest unplayable :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 13:02, Paweuu napisał:

Mógłbyś podać specyfikacje Twojego komputera? Ja mam pieca kupionego niecały rok temu
i battlefield 4 tnie mi niemiłosiernie nawet na średnich detalach (nie da się po prostu
grać). Oprócz krótkiego intra na początku kampanii które odbywa się w samochodzie pod
woda, dalsza cześć misji jest unplayable :(



Dokładnie tak samo miałem. Na początku kampani (intro w samochodzie) chodziło super, a potem już porażka.
Dodam, że na moim GTX 570 w trojkę grałem na ultra, a teraz na średnich muszę grać i też czasami przytnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 08:32, zerohunter napisał:

Da się wybrać czy ma się uruchamiać wersja 64 bitowa albo 32?


Tak. W opcjach gry na origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zreinstalwałem system, wskazałem folder z poprzednią instalacją jako ten, gdzie ma być "pobrany" BF4, myślałem że origin się skapnie i mi dociągnie ewentualne pliki, ale zamiast tego to gó**o mi usunęło cały folder, teraz mam znów przez 2 dni i 2 noce pobierać grę? Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak byście mogli mi pomóc mianowicie brałem bfa na odbiór osobisty w sferisie w środę czyli wczoraj ściągnąłem folijke i chciałem zainstalować i grac jakoś na singlu przy minimalnym korzystaniu z neta bo z telefonu... ponieważ nie mam jeszcze internetu na mieszkaniu bo są z tym problemy ciężko mi z telefonu znaleźć odpowiedni temat czy coś w tym stylu gdzie gram.pl rozwiąże mój problem jakim jest brak cd keya w pudelku z gra... bo o 3 x disc 1 to coś tam już słyszałem. Byłem dzisiaj w sferisie i powiedzieli mi że muszę to z gram.pl załatwiać. Taka sytuacja przydarzyła mi się pierwszy raz w życiu i szkoda że z gram.pl bo zawsze było wszystko w porządku. Liczę na pomoc z waszej strony gdzie mogę coś zdziałać

Druga sprawa czy ten złoty pakiet jest do bf 3 czy 4 bo jakbgo chciałem aktywować to mi do bf 3 chciał dodać. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 13:35, wilqu94 napisał:

Chłopaki jak byście mogli mi pomóc mianowicie brałem bfa na odbiór osobisty w sferisie
w środę czyli wczoraj ściągnąłem folijke i chciałem zainstalować i grac jakoś na singlu
przy minimalnym korzystaniu z neta bo z telefonu... ponieważ nie mam jeszcze internetu
na mieszkaniu bo są z tym problemy ciężko mi z telefonu znaleźć odpowiedni temat czy
coś w tym stylu gdzie gram.pl rozwiąże mój problem jakim jest brak cd keya w pudelku
z gra... bo o 3 x disc 1 to coś tam już słyszałem. Byłem dzisiaj w sferisie i powiedzieli
mi że muszę to z gram.pl załatwiać. Taka sytuacja przydarzyła mi się pierwszy raz w życiu
i szkoda że z gram.pl bo zawsze było wszystko w porządku. Liczę na pomoc z waszej strony
gdzie mogę coś zdziałać

Druga sprawa czy ten złoty pakiet jest do bf 3 czy 4 bo jakbgo chciałem aktywować to
mi do bf 3 chciał dodać. ..



Ad1 : Uderzaj do GRAM.pl albo/lub EA Polska podaj im skan dowodu zakupu plus fotki np płyt z numerami seryjnymi .
Ad2 : Złoty Pakiet to do BF4 tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 03:16, Phenomenalny napisał:

Bardzo dobra i rzetelna recenzja BFa 4 :)


Dzięki i miło mi, że komuś podoba się moja praca, bo trochę czasu spędziłem przy niej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W battlelogu mam odblokowaną misję w górach, w którą zresztą grałem aż do momentu gdy mnie kickło, ale gdy włączam grę to mam do wyboru max signapur, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 15:53, zerohunter napisał:

W battlelogu mam odblokowaną misję w górach, w którą zresztą grałem aż do momentu gdy
mnie kickło, ale gdy włączam grę to mam do wyboru max signapur, co robić?


Przejść jeszcze raz? Kampania to jakieś 5h na medium, do tego znając misje jeszcze szybciej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować