Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2013 o 11:56, vincent16 napisał:

Siemanko jak ktoś by chciał to też moge pograć bardziej zespołowo. Nick - icekeju


Poszło zapro. Będziemy grać, to napiszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam tablet z androidem i chciałbym go wykorzystać jako mapkę w graniu w BF4. Ale czy jest inny sposób poprzez origin prócz robienia skanu kodu QR?

I jak mogę otworzyć Battlepacki oprócz podczas gry w MP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 14:37, BartexooN napisał:

I jak mogę otworzyć Battlepacki oprócz podczas gry w MP?


Na battlelogu masz na głównej stronie " pakiety bojowe". Po wejściu w nie, będzie mógł otworzyć battlepack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowną społeczność.
Pytanie mam, odnośnie działania i płynności gry - powiedzcie mi proszę czy też się z tym spotkaliście.

Bywa tak, że pogram sobie chwilę na ustawieniach wysokich i gra śmiga mi płynnie (chodzi przede wszystkim o multi - singla nie tykam) po czasie gra zaczyna się po prostu dławić i dostaje zadyszki, czy to wina tego, że mam słaby sprzęt czy raczej tego, że ta gra takowa niedorobiona.

Moja specyfikacja jest taka:
AMD PHENOM II X4 955
4gb Ramu
Geforce GTX 660 TI
WIN 7

Zastanawiam się nad tym - skoro gra mi się dusi (podobne problemy miałem z BF3 z tym, że tam mi się gra notorycznie wieszała - czy aby nie zacząć powoli myśleć nad zmianą sprzętu. Karta powinna coś wytrzymać za to bebechy typu procesor i dołożenie ramu zapewne by pomogły, dziwi mnie tylko to, że ta gra tak się dusi, inne gry ciągnie na max a tutaj taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 00:46, Malcollm napisał:

Zastanawiam się nad tym - skoro gra mi się dusi (podobne problemy miałem z BF3 z tym,
że tam mi się gra notorycznie wieszała - czy aby nie zacząć powoli myśleć nad zmianą
sprzętu. Karta powinna coś wytrzymać za to bebechy typu procesor i dołożenie ramu zapewne
by pomogły, dziwi mnie tylko to, że ta gra tak się dusi, inne gry ciągnie na max a tutaj
taka niespodzianka.


To wina oprogramowania, a nie sprzętu. Rzuć okiem na mój gs, mam tam dwa kompy i ich specyfikacje. Na lepszym (z gtx 660 ti) chodzi wyśmienicie (wszystko ultra), na starszym (gtx 470) mam ciąg problemów od BFBC2 przez BF3 po BF4. I tylko tutaj. Jedynie co pomaga to grzebanie w ustaweniach sterów. Artefaktów co prawda nie eliminuje, ale przynajmniej gra chodzi płynnie, bez żadnych skoków. Bawi mnie tylko, że muszę mieć detale nie niższe jak wysokie, bo inaczej gra zaczyna wyglądaj jak jakiś badtrip (znikające tekstury, fioletowe ramki latające po ekranie, itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 15:17, ChrisBgnr napisał:

Przeglądarka jak przy BF3, czy wrócili do klasycznego menu w grze?


Przeglądarka. Za dużo pieniędzy utopili w tym ''innowacyjnym'' projekcie żeby go nagle skasować. Tragedia, ale co tam to przecież EA ;F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 15:26, Shinigami napisał:

Przeglądarka. Za dużo pieniędzy utopili w tym ''innowacyjnym'' projekcie żeby go nagle
skasować. Tragedia, ale co tam to przecież EA ;F


Akurat w przypadku BF4 najmniej problemów jest właśnie z Battlelogiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 20:44, pawbuk napisał:

Akurat w przypadku BF4 najmniej problemów jest właśnie z Battlelogiem :)


Cieszy mnie to niezmiernie. Przynajmniej gracze mają co robić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 02:12, Mephistopheles92 napisał:

Czy tylko ja mam wrażenie, że ten patch kompletnie nic nie zmienił?


Nie, nie tylko ty. Przynajmniej w kwestii crashy. Przez które zmian nie zobaczę do kolejnego patcha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 02:12, Mephistopheles92 napisał:

Czy tylko ja mam wrażenie, że ten patch kompletnie nic nie zmienił?


Jak to nie zmienił? teraz zamiast wywalać klientów to co chwila całe serwery padają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 11:29, Wszystkozajete napisał:

Wam też mapy wczytują się tak na oko 3 razy dłużej niż w trójce?


Niektóre mapy się bardzo długo mi wczytują, inne stosunkowo krótko :) Najwięcej na temat wczytywania map może powiedzieć Bralo - u niego trwa to naprawdę ekstremalnie długo :D W każdym razie muszę porównać czas wczytywania w BF3 i w BF4 podobnych map :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Najwięcej na temat wczytywania map może powiedzieć Bralo - u niego trwa to naprawdę ekstremalnie długo >:D

Cóż, trudno się z Tobą nie zgodzić :D. Wy dawno jesteście na serwerze, a ja jeszcze mogę iść sobie herbatkę zaparzyć :D.
Zmierzyłem teraz(jeden raz). Od momentu kliknięcia "dołącz" (operacja blokada) wszedłem na serwer po 220 sek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 11:46, pawbuk napisał:

Niektóre mapy się bardzo długo mi wczytują, inne stosunkowo krótko :) Najwięcej na temat
wczytywania map może powiedzieć Bralo - u niego trwa to naprawdę ekstremalnie
długo :D W każdym razie muszę porównać czas wczytywania w BF3 i w BF4 podobnych map :)


U mnie też można powiedzieć, że o wiele za długo ( jakoś ponad 2 minuty), ale gram głownie na dużych mapach, więc może przez to, chociaż w trójce nawet największe mapy wczytywały się o wiele krócej.

Btw. Wchodzę na serwer - po 2-3 minutach crash, wchodzę na drugi - jedną mapę udało się skończyć o dziwo bez problemów, ale na drugiej mapie wywaliło cały serwer. Nie ma to jak naprawiające wszystko patche od EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 12:05, Wszystkozajete napisał:

Btw. Wchodzę na serwer - po 2-3 minutach crash, wchodzę na drugi - jedną mapę udało się
skończyć o dziwo bez problemów, ale na drugiej mapie wywaliło cały serwer. Nie ma to
jak naprawiające wszystko patche od EA.


Ten patch był chyba dla picu, bo kompletnie nic nie naprawił.
Kolejny ma być (8GB) wraz z premiera Chińskiej Nawałnicy, czyli za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować