Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2014 o 14:23, SplitGrave napisał:

Wszedłem do tematu, żeby zapytać, czy gra jest już w miarę połatana, bo właśnie chciałem
kupić. Jednak po przeczytaniu powyższych postów już wszystko jasne :D



Stary bierz i się nie zastanawiaj. Problemy wyżej dotyczą menu w przeglądarce i konfiguracji komputera.Mam pewnie niedobory podzespołów :). W samej rozgrywce wszystko pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 06:31, zuromil napisał:

Bralo ---> Ramy nie dotarły. Niby w nast. tyg. mają być, na co bardzo liczę.


Na pieszo ktoś je dostarcza ? że tak długo :D w takim razie czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam problem z BF4, dawno nie grałem, ostatnio zaktualizowałem sobie gre (ściągnał dodatek China i patch jakis do Bfka) po czym chce wbić na jakiś server i zawsze wyskakuje mi: "You need to install or patch the game before playing." Ze strony żadnych pluginów mi nie brakuje, gre mam zaktualizowana full bo sprawdzałem przez origin. Na stronie jak włączam tą strzałeczke w dół i tam jest : " Game, Update availavle." wciskam to update i odpala origin po czym albo sie nic nie dzieje albo wyświetla że jest ok. Nie chce mi się ściągać wszystkiego od nowa bo mam wersje cyfrowa :D jakaś porada, coś? Czy jednak odinstalować i ssać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 12:37, Bralo napisał:

> Bralo ---> Ramy nie dotarły. Niby w nast. tyg. mają być, na co bardzo liczę.


Na pieszo ktoś je dostarcza ? że tak długo :D w takim razie czekamy.



Na ku**icy pojechałem dzisiaj do sklepu i zapytałem się kumpla co jest grane. Stwierdził że nadal są w drodze. Zapytałem czy może mi inne zamówić na podobnych warunkach. I na jutro mają być ;p :) Więc jak coś to walę do Ciebie jak w dym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko, ja mam taki problem po wejściu na serva byle jaki, przez 10sekund nie mam broni? latam jak obłąkany O.o.. Później odstrzał i mnie nie ma .. Eh jak ta gra jest z bukowana ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2014 o 16:15, Kubson023 napisał:

Czy tylko, ja mam taki problem po wejściu na serva byle jaki, przez 10sekund nie mam
broni? latam jak obłąkany O.o.. Później odstrzał i mnie nie ma .. Eh jak ta gra jest
z bukowana ..


Mi się zdarza przy pierwszym spawnie na serwie, ale tak raz na kilkadziesiąt wejść. Podobną przypadłość pamietam też z bf3.

Może wina serwa?
Ja np na jednym i tylko jednym, zawsze ile razy wbiję, to w pierwszej rundzie nie mam dźwięku (i sądząc po chat''ie reszta też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2014 o 16:15, Kubson023 napisał:

Czy tylko, ja mam taki problem po wejściu na serva byle jaki, przez 10sekund nie mam
broni? latam jak obłąkany O.o.. Później odstrzał i mnie nie ma .. Eh jak ta gra jest
z bukowana ..


Ja mam tak za każdym razem gdy wejdę pierwszy raz do gry. Nie ma broni, dźwięku, ale to jest chwilowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 18:44, Bralo napisał:

Wie ktoś, co wniósł dzisiejszy patch ważący 800 MB ?

Tego nawet samo DICE nie wie. A tak poważnie nie udostępnili żadnych informacji co poprawia ta aktualizacja.Na forum B4 komentarze o patchu to tylko same narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dalej macie problemy z bf4? Ja już chyba piąta partia z rzędu na podsumowaniu, się zawiesza konsola i pograne. Szłoby to przeżyć, bo samo restartowanie konsoli jest do przezycia ale krew zalewa kiedy zagraliśmy zajebistą partię i całe punkty poszły się... Czy oni coś w ogóle zamierzają z tym zrobić. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram dopiero od dwóch dni. Od wczoraj praktycznie nie da się odrodzić. Obojętnie na jaki serwer bym nie wszedł. Widzę tylko ekran do spawnu, klikając na miejsca odrodzenia nic się nie dzieje. Wcześniej pojawiały się problemy z punkbusterem, ale teraz po prostu: something went wrong. Ktoś też ma takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 14:21, Kubson023 napisał:

Czy oni w końcu zrobią coś z tym zawieszeniem się, wczoraj 4x mi się zawiesiła gra -.-.


Macie chyba pecha, bo mi gra nie zawiesiła się od dobrych kilku miesięcy. Wszystko działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 15:04, Bralo napisał:

Macie chyba pecha, bo mi gra nie zawiesiła się od dobrych kilku miesięcy. Wszystko działa
jak należy.


Czyli jednak dołożenie ramu pomogło? ;)

Ja ze dwa tygodnie nie grałem w BF4, wczoraj ponownie odpalilem i widzę, że limit poziomów został zwiększony :D Zauważylem też, że coś szwankuje kamera pokazująca kto nas zabił - mi teraz cały czas pokazuje sojuszników :D
A co do zawieszania - dawno już tego nie doświadczyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 15:04, Bralo napisał:

> Czy oni w końcu zrobią coś z tym zawieszeniem się, wczoraj 4x mi się zawiesiła gra
-.-.

Macie chyba pecha, bo mi gra nie zawiesiła się od dobrych kilku miesięcy. Wszystko działa
jak należy.

No a mi się wiesza :D i powoli przestaje to być, zabawne bo tylko pnkt idą się walić. Swoją drogą na co oni dają te łatki?. Skoro i tak gra jest bugowana :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 15:23, pawbuk napisał:

Czyli jednak dołożenie ramu pomogło? ;)

Zdecydowanie. Gra ładuje się szybciej, nie ma spadków FPS, cały czas stała liczba. Gra również się nie wyłącza.

Dnia 17.03.2014 o 15:23, pawbuk napisał:

- mi teraz cały czas pokazuje sojuszników :D

To fakt, pokazuje tego, kto miał na nas asystę ;)

@Kubson023
Wydają, bo chcą naprawić, ale im coś nie wychodzi :D ale mówię, ja takich problemów nie mam od b.dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się jakiś czas temu o sytuację więc zapytam dziś: otóż jak jest w końcu ze stabilnością i jakością gry w BF4 po tych wszystkich łatkach? Jest to poziom powiedzmy BC2 lub BF3 czy może dalej grę trawią te problemy z zanikaniem dźwięku, wywalaniem z serwerów albo crashowaniem? Pytam bowiem powoli zbieram się do zaczęcia grania w tę grę (najpierw zaliczę singla) a tymczasem nadrabiam zaległości pocinając w Battlefielda 3 a potem może zacznę Ghosts albo Titanfall jak stanieje (mam sporo sieciówek, które są nieograne ze względu na stary nie dający rady komputer, od paru miesięcy jest już w miarę si). Może jeszcze dołożę kasę i kupię Premium jak stanieje do poziomu 70zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować