Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2014 o 00:36, Agntx napisał:

Pytałem się jakiś czas temu o sytuację więc zapytam dziś: otóż jak jest w końcu ze stabilnością
i jakością gry w BF4 po tych wszystkich łatkach? Jest to poziom powiedzmy BC2 lub BF3
czy może dalej grę trawią te problemy z zanikaniem dźwięku, wywalaniem z serwerów albo
crashowaniem? Pytam bowiem powoli zbieram się do zaczęcia grania w tę grę (najpierw zaliczę
singla) a tymczasem nadrabiam zaległości pocinając w Battlefielda 3 a potem może zacznę
Ghosts albo Titanfall jak stanieje (mam sporo sieciówek, które są nieograne ze względu
na stary nie dający rady komputer, od paru miesięcy jest już w miarę si). Może jeszcze
dołożę kasę i kupię Premium jak stanieje do poziomu 70zł?


Wiesz co, jakoś ostatnio doświadczam znacznie mniejszej liczby problemów niż wcześniej. Jeśli jakieś są, to incydentalnie, nie jest to reguła. Praktycznie nie wywala mnie z serwerów, gra się nie zawiesza, jest dobrze.
Owszem, zostały problemy z wykrywaiem kolizji obiektów i z niewidzialnymi ścianami, ale można się do tego przyzwyczaić i nawet wykorzystywać z korzyścią dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 21:08, pawbuk napisał:

Tak z ciekawości, kiedy będzie można ściągnąć i pograć w ten nowy dodatek do BF4 (jak
ma się Premium)? ;)


25 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 21:41, pawbuk napisał:

Chodzi mi raczej o godzinę :D ale i tak dzięki ;)


Z moich informacji wynika że o 11.00, ale wszystko się może zdarzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie przecenili pudełkową bądź/i cyfrową wersję Premium do Battlefielda 3?
Bardzo bym chciał mieć za stówkę możliwość grania w nowe mapki bo ponad 150zł to już dla mnie za dużo patrząc z dzisiejszego dnia (ponieważ obecnie ogrywam trójkę a w kolejce jest jeszcze u mnie Ghosts po multi). Może jak skończę z tymi starszymi grami to usługa już stanieje do wymaganego przeze mnie progu i w okolicy początku lata? Fajnie by było bowiem podoba mi się choćby mapka Operacja Metro czy Zatoka Omańska a te są odświeżone. Ponadto to nie koniec i jeszcze masa dodatków mniejszych a także bonusy i pakiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

127 zł kosztuje na allegro klucz premium. Patrząc, że cena każdego dodatku wynosi 50 zł, a jest ich 5, to jest to cena to zaakceptowania i jak najbardziej się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 22:31, Bralo napisał:

127 zł kosztuje na allegro klucz premium. Patrząc, że cena każdego dodatku wynosi 50
zł, a jest ich 5, to jest to cena to zaakceptowania i jak najbardziej się opłaca.


Masz rację. Wprawdzie mam już Nawałnicę, ale i tak się opłaca. Jeszcze się zastanowię do czasu rozpoczęcia grania w czwórkę (tak jak pisałem - w kolejce jest BF3 w którego teraz gram, Ghosts a także Warfighter, którego kupiłem parę dni temu) i wtedy rozważę zasadność zakupu. Myślę, że w okolicach czerwca oficjalna cena spadnie do powiedzmy 130zł a ta na Allegro do 100zł a wtedy na pewno kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joj, pograłem przed momentem przez 30 minut w tego BFa 4 mając w pamięci ponad 10 godzin rozgrywek z poprzednika i powiem, że strasznie się zawiodłem. Właściwie z tego co widziałem to ta gra jest jednym wielkim krokiem wstecz od poprzedniczki. Przede wszystkim BUGI!!! Nie da się tego ogarnąć, na każdym kroku przez błąd się ginie, jakieś małe murki które trzeba przeskakiwać. Snajper, który mnie zdejmuje przez dwie ściany budynku. Paczuszka z amunicją, której fizyka nie ogrania bo sobie lata na wszystkie strony po rzuceniu. Śmierć z każdej strony. Czołg rozwalił ściane to ona najpierw spadła a potem znów zawisła, tyle że w powietrzu (?). Grafika - uwaga - GORSZA, przynajmniej na tych dwóch mapach jesiennych, które testowałem. Bitmapowe drzewa sprzed dekady a nie żywe jak w BF3. Dziwny system respawnu. Utrudniające życie giga-ikonki na mapce, gdzie w ogóle na niej nic nie widać. Nie wiem, oglądałem do tej pory gameplaye Rocka i to wszystko wyglądało w porządku a w realu już nie bardzo. Oczywiście gry nie skreślam, ale coś czuję, że faktycznie na desce kreślarskiej mogła zostać jeszcze spokojnie rok, a ten szumny FROSTBITE 3 powinien się nazywać 2.1. Wprawdzie Levolution nie widziałem, ale czy to dużo zmieni? Rzecz jasna pogram jeszcze w trójkę a dopiero potem wezmę się za czwórkę, ale jakoś strasznie mnie zniechęciła. Może ktoś poleci mi jakąś dobrą mapkę na początek żeby zagrać wsparciem? Bo te defaultowe bronie u medyka są beznadziejne. A i sam wybór pukawek dużo gorzej rozwiązany niż w BF3. W ogóle po tych 30 minutach i przeczytaniu wielu recenzji oraz widzeniu gameplay''ów Rcoka mam wrażenie, że mam do czynienia z map packiem do Battlefielda 3 a nie pełnoprawną, robioną przez ponad 2 (a teraz już prawie 3, bo wciąż wychodzą patche) lata grę. Oj DICE, oj EA - zawód.
Podsumowując: o ile w BF3 mam wrażenie, że gram w wojnie totalnej, o tyle w BF4 mam jedynie namiastkę niej. A do tego jeszcze te kanonierki i sto innych żelastw... po co? ja się pytam. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zostały udostępnione odblokowania płatne różnych specjalizacji i ceny normalnie szokują. Patrzę sobie tak na podobne odblokowania ale w grze BF3 i widzę, że jest dużo taniej. Otóż czy na początku do trójeczki też były tak wysokie ceny czy po prostu EA ceni się znacznie, znacznie bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pytanie do battlefiledowych wyjadaczy: jak to jest ze stanem gry na chwilę obecną? Nie kupowałem po premierze bo wszystkie recenzje opisywały tony bugów i utrudnień ale teraz na pewno się wiele mieniło. Nie?

Z góry dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było bugów (bugi, efekt uboczny recenzji na podstawi wersji Beta...), a przynajmniej ja nie spotkałem żadnych.
W grę gra sporo ludzi, przynajmniej na Xboksie 360/One.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2014 o 09:33, zerohunter napisał:

Też tak macie, że po wejściu na serwer nie macie broni, ale możecie "niby strzelać" ?


Nie wiem dokładnie o co Ci chodzi, ale czasem zdarza mi się, że po wejściu na serwer latam z pustymi rękami :D pomaga wtedy zmiana broni na pistolet, kilkukrotna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2014 o 19:35, zerohunter napisał:

Jakiś ciekawy zamiennik dla BF4? Tylko nie chodzi mi o ten f2p, bo czwórki chyba trzeba
się pozbyć.


Counter Strike: Global Offensive :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować