Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Jak usunąć kogoś z listy przyjaciół? może głupie pytanie ale zrobił się jakiś bug i ciągle mi pokazuje co 3 sec że jeden z listy jest on-line i off-line?

Doprowadza mnie to do szału. Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam tak z poziomu zerowego. Opłaca się jeszce kupować trójkę, czy lepiej dać trochę więcej za czwórkę? Dużo osób gra w BF3, ile w BF4? Jak to wygląda?
I czy jeśli brać BFa (trójkę lub czwórkę) to brać od razu z Premium?
Z góry dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 18:57, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

To ja zapytam tak z poziomu zerowego. Opłaca się jeszce kupować trójkę, czy lepiej dać
trochę więcej za czwórkę? Dużo osób gra w BF3, ile w BF4? Jak to wygląda?
I czy jeśli brać BFa (trójkę lub czwórkę) to brać od razu z Premium?
Z góry dzięki! :)


Ja mam obie gry i napiszę Ci, jak to jest u mnie. Obecnie gram po sieci w trójkę by sobie nabić trochę leveli i poznać mapki oraz zdobyć unlocki. Jest jeszcze bardzo dużo serwerów w tej grze tak więc nie ma co się rozdrabniać tylko w tej cenie brać tę grę bo się opłaca. Kwestia premium jest taka, że ja mam dwa dodatki za free (B2K i CQ) więc nie opłaca mi się kupować pozostałych trzech i niewiele chyba stracę a całą zaoszczędzoną kasę przeznaczę na premium do BFa 4, jak tylko stanieje do poziomu około 100zł.
Co do Battlefielda 4 to tu oczywiście jest znacznie więcej grających ale na razie gra nie jest aż tak rozwinięta, jak poprzednik, bowiem nie posiada jeszcze wszystkich mapek a poza tym wciąż trapią ją błędy. Dlatego też planują w nią zacząć grać gdy tylko wspomniane premium stanieje czyli pewnie w wakacje. Na razie Battlefield 3 mi wystarcza, a szczególnie mapka Metro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 18:57, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

To ja zapytam tak z poziomu zerowego. Opłaca się jeszce kupować trójkę, czy lepiej dać
trochę więcej za czwórkę? Dużo osób gra w BF3, ile w BF4? Jak to wygląda?
I czy jeśli brać BFa (trójkę lub czwórkę) to brać od razu z Premium?
Z góry dzięki! :)


W BF3 przegrałem łącznie z 350 godzin, ale zdecydowaną większość tego tylko na 4 mapach z dodatku Close Qarters :D Teraz mam już nabite ok 170 godzin w BF4 i w "czwórkę" znacznie lepiej mi się gra.
I nie chodzi mi tu nawet o mapy, ale głównie o samo strzelanie. W BF4 "czuję" broń, "czuję" jej siłę, odrzut, wiem jak trafić przeciwnika. W BF3 było to dla mnie znacznie gorsze. Co do map - w BF4 naprawdę fajne są mapy podstawowe, z dodatków tylko jeden na razie ma ciekawe mapy (te z BF3). Warto moim zdaniem kupić nawet samą podstawkę BF4 i dokupić Premium jak stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 23:29, Agntx napisał:

Na razie Battlefield 3 mi wystarcza, a szczególnie mapka Metro.


Idealna mapa do nabijania masy punktów, dla początkujących jak znalazł :D Też ostatnio sporo czasu pograłem na tej mapie, ale w BF4. Zdarzyło mi się na niej nawet ok 250 000 punktów nabić w jednej rundzie (Double XP Event i dodatkowe premie), czyli jeden poziom poszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 00:41, pawbuk napisał:

Idealna mapa do nabijania masy punktów, dla początkujących jak znalazł :D Też ostatnio
sporo czasu pograłem na tej mapie, ale w BF4. Zdarzyło mi się na niej nawet ok 250 000
punktów nabić w jednej rundzie (Double XP Event i dodatkowe premie), czyli jeden poziom
poszedł :D


Też uważam, że można tam dużo punktów nabić - szczególnie w trybie ochrony komputerów A i B, gdzie drużyna ma aż 500 biletów życia. Ciekawe w jaki sposób została ona odświeżona w dodatku do czwórki? Bo chyba na ostrzejszych teksturach się nie skończyło? Co do Metro to ostatnio jakoś się do tej mapki zraziłem, bo natrafiłem na drużynę przeciwną, która miała seryjnie dobrego skilla, przez co mecz skończył się dla mnie ratio 2/18 zabici/zgony - nie muszę dodawać, jak bardzo mnie to sfrustrowało. Na dodatek połączyło się to z zakupem nowej myszy Razer Taipan i to ją obarczam częściowo za brak dobrego wyniku. Tak więc na razie już ze dwa tygodnie nie gram po multi po tym wydarzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 01:09, Agntx napisał:

Ciekawe w jaki sposób została ona odświeżona w dodatku do czwórki? Bo chyba na ostrzejszych teksturach się nie > skończyło?


Zmiany nie są wielkie, dodano jeden tunel i jakieś walące się stropy :D Nadal jest to mapa gdzie przez całą rundę walka toczy się o jeden punkt :D

Dnia 24.04.2014 o 01:09, Agntx napisał:

Co do Metro to ostatnio jakoś się do tej mapki zraziłem, bo natrafiłem na drużynę przeciwną, która miała seryjnie dobrego > skilla, przez co mecz skończył się dla mnie ratio 2/18 zabici/zgony - nie muszę dodawać, jak bardzo mnie to sfrustrowało.


Czasami warto sobie dać spokój na jakiś czas z BFem, człowiek odpoczywa i wraca lepszy. Ja gram tydzień, robię 2 tygodnie przerwy i po powrocie gram lepiej. Ostatnio nawet udało mi się wejść do pierwsze 10 polskiego rankingu pod względem Skilla :D Zawsze staram się mieć k/d ratio powyżej 2, choć zaczynałem od mniej więcej 1,2. Trzeba się zastanawiać co można poprawić, jak mniej ginąć, jak lepiej strzelać. Często jest to kwestia broni i jej dostosowania, co najlepiej widać w statystykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 01:42, pawbuk napisał:

Czasami warto sobie dać spokój na jakiś czas z BFem, człowiek odpoczywa i wraca lepszy.


To ja mam odwrotnie :P. Jak siadam po paru tygodniach, znowu muszę się przyzwyczaić do gałki na padzie. Jak się jest w rytmie, to jakoś automatyzmy lepiej działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie grając w single player podczas gry wyświetla mi się ikonka zapisu ciągle, mam czarny ekran, a dźwięk i gra dalej trwa. W tym jest problem, zepsuta płyta czy może coś z moim sprzętem ? Gram na ps3, grę kupiłem nówkę i jeszcze nie spotkałem się z takim problemem w jakiejkolwiek grze :) Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega dał mi passy do swojego konta bo chce sprawdzić czy na moim lapku BF 4 będzie działać, no i pobieranie to istna katorga, miałem 71% przerwało pobieranie i mam 60% nagle xD
Czy Origin wszystkie gry ma na jednym serwerze? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 12:13, pawbuk napisał:

Dziwne... Nigdy nie mialem problemow z pobieraniem czegoś z Origin, nawet podczas premiery
gry.

Idzie z prędkością 1.36 Mb/s czyli więcej niż moje łącze wyciąga i po jakichś 10 minutach pobieranie zostaje przerwane komunikatem "Pobieranie nieudane" właśnie teraz taki komunikat otrzymałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ile waży patch do BF 4?
2. Czy jak zainstaluje Chińską Nawałnice to gra wymaga patcha czy nie?

Pytam bo kolega twierdzi, że nie będzie już patchowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 16:32, Isildur napisał:

2. Czy jak zainstaluje Chińską Nawałnice to gra wymaga patcha czy nie?

I tak będziesz musiał patcha zainstalować niestety bo inaczej gra nie odpali

Dnia 31.05.2014 o 16:32, Isildur napisał:

Pytam bo kolega twierdzi, że nie będzie już patchowana...

patche do BF4 wychodzą co DLC wyjdzie zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 23:09, Numenpl napisał:

I tak będziesz musiał patcha zainstalować niestety bo inaczej gra nie odpali


Po zainstalowaniu DLC gra stwierdziła, że jest aktualna xD

Dnia 31.05.2014 o 23:09, Numenpl napisał:

patche do BF4 wychodzą co DLC wyjdzie zazwyczaj


Dzięki tego to nie wiedziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś spoko serwer, na którym gra trochę polaków na platformie PlayStation 4 ? Jeśli ma ktoś namiar na taki serwer to dajcie znać :)


Swoją drogą jeśli ktoś ma serwer, na którym gra często i uważa że jest tam naprawdę dobrze, niech taki ktoś poda swoje PSN i serwer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2014 o 23:43, Ecko09 napisał:

To w tej części w multi są te mapy, gdzie np. budynki się walą kompletnie zmieniając
mape?


Z tego co widziałem na filmach na yt to tak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie gry.
Planuję jej zakup (pudełkowa wersja PC) lecz odstrasza mnie skopany dubbing, czy kilka miesięcy po premierze gry istnieje w końcu możliwość wybrania angielskich głosów i polskich napisów lub w ostateczności pełnej angielskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować