Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2014 o 15:10, twardy90 napisał:

Mam pytanie odnośnie gry.
Planuję jej zakup (pudełkowa wersja PC) lecz odstrasza mnie skopany dubbing, czy kilka
miesięcy po premierze gry istnieje w końcu możliwość wybrania angielskich głosów i polskich
napisów lub w ostateczności pełnej angielskiej?


Nie. Musisz grać z dubbingiem. Jest jednak sposób tyle że nie jest w pełni legalny i istnieje ryzyko dostania bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 11:47, Ecko09 napisał:

Jest jakiś dodatek z mapkami z BC2 (do tj gry albo do bFa 3)?


Raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego BF-a zwanego 4 nie opłaca się kupować. Ale dlaczego? Spytają ludzie. Ano dlatego że jest to najbardziej niedopracowany BF w historii. DICE już łapie się tonącego aby poprawić grę wprowadzając Społeczność Testową Gry aby oni mogli coś zaradzić i poprawić grę. Tylu bugów to ja nawet w BF3 nie widziałem. Opinie swoją oczywiście daje po ponad 100 godzinach gry w BF4. Lepiej wrócić do 3 lub najlepiej do BC2. Szkoda że GameSpy upadł bo w sumie to ja nadal bym grał w BF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu gdy uruchamiał bf4 na ps3 pokazuje mi się takie coś " Aby kontynuować korzystanie z usługi PSN, należy wybrać opcję [PSN]>Wpisz się. Jeżeli uruchomiona jest gra lub inny program, należy je zamknąć, a następnie tę operację, 8002A240 .. Mimo to wpisuje swoje dane i tak samo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem z bf4 dziś podczas grania z 10x gra się wiesi, najwięcej to na mapie operacja blokada i fabryka. Czy jest jakiś sposób na te wiechy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 16:29, szaryczlowiek napisał:

Jak dziala ten "okres testowy" ? Startuje od momentu w ktorym zainstaluje gre czy jest
juz ustalone od kiedy do kiedy mozna grac?


Chyba od momentu pierwszego uruchomienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jest jeden plus tych free weeków na Origin. Nie marnuję kasy na te syfy, zarówno Titanfall jak i BF4 mi nie działał, a obie te gry planowałem kupić. Dzięki ci EA, że nie zmarnowałem kasy na ten syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac ze ten nowy BF to naprawde straszny syf nie wiem jakim cudem bf3 chodzi u mnie na srednio wysokich w 1680x1050,a ten wszystko na minimum rozdzialka na 1024 i sie tnie ze ledwo idzie grac jezeli ktos ma mocne nerwy,a gra w takich ustawieniach wyglada gorzej niz Bf2 !!! To jest chore grywalnosc jest naprawde slaba po 2 dniach grania w czworke wracam do trojki "Dont buy EA!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 22:44, Ecko09 napisał:

Titanfall jak i BF4 mi nie działał, a obie te gry planowałem kupić.

Może jakieś szczegóły tego nie działania? Jakoś inni problemów nie mają. Ja kupiłem w ciemno BFa 4, gdy jeszcze testowałem go na starym kompie (a był niegrywalny na najniższych detalach) i się nie zawiodłem. Właściwie podczas ogrywania singla tylko raz nie zaskoczył skrypt i musiałem się wrócić po swoich towarzyszy a tak to git.

@szaryczlowiek
>> Musze przyznac ze ten nowy BF to naprawde straszny syf nie wiem jakim cudem bf3 chodzi u mnie na srednio
>> wysokich w 1680x1050,a ten wszystko na minimum rozdzialka na 1024 i sie tnie
BF 4 jest na innym silniku, poczytaj sobie zmiany między Frostbite 2 a 3 to się dowiesz o ogromie prac. I to, że nie widzisz różnic wynika raczej z buractwa bo BF2 na nie-wiem-jakich-detalach dziś po prostu jest szkaradny, a BF4 na LOW nie może dobrze wyglądać przecież, zgodnie z teorią. Odpuść sobie albo kup coś lepszego niż toster. Osobiście nie uważam, by nowy Battlefield miał wysokie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie mogę nawet uruchomić tego niedorobionego produktu EA ponieważ zaraz po naciśnięciu graj, wyskakuje okienko że wystąpił błąd "Invalid license, reason code = missing dll dxgi.dll". Występuje to ciągle, a robiłem już wszystko co znalazłem gdzieś w sieci.
Próbowałem: przeisntalować directx, zainstalować najnowszą wersję, zainstalować wszysktie aktualizacje windowsa, przeinstalować grę, "naprawić" grę poprzez Origin, uruchamiać jako administrator i wiele pomniejszych kruczków jka włączanie wersji x64 i x86 (obie nie działają).

Mój komputer spełnia wszystkie wymagania, mam Windows Vista Sp2, i procesor AMD jakiś dwurdzeniowy, ale o wystarczającej mocy - nie mogę teraz sprawdzić dokładnie modelu. Minimalne wymagania są jednak zdecydowanie spełnione, mogę grać we wszystkie najnowsze produkcje oprócz B4 tej niedorobionej firmy.

Jak ktoś miałby pomysł lub sam natrafił na ten problem, to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Szkoda mi tych 90zł. za grę, która nawet nie startuje.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Battlefielda i w trakcie instalacji wyskakuje mi błąd: błąd konfiguracj DirectX. W efekcie gra się nie instaluje i nie idzie jej uruchomić. Dodam, że grałem w bete i było wsystko ok. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli mam podstawowa wersje bf4 na x360 i chce dokupic premium, to moge dokupic sam cd key z zawartoscia premium (ceny zaczynaja sie od 115pln) na platforme origin? ze wklepe sobie ten kod w aplikacji origin na pc, a jak wlacze konsole to te dodatki sie automatycznie sciagna? czy jednak musze miec kod specjalny pod x360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Napisze mi ktoś, jak jest z tymi unlockami za prawdziwe pieniądze? Nie mam mnóstwa czasu by wszystko maksować więc zakupiłem pakiet medyka na wyprzedaży za 14zł a do tego odblokowanie broni. Obecnie jednak połowa sprzętu jest i tak niedostępna bo trzeba ją zdobyć poprzez pakiety bojowe, a druga część świeci na szaro i nawet powiększonej apteczki nie mogę wybrać.
Identycznie było przy BF3, gdzie zakupiłem unlocka do wszystkich klas za jakieś 3 dyszki ale nadal nie mogę niczego wybrać ponad sprzęt odblokowany podczas rozgrywki.
Ktoś wie o co tu biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Edit:
>/ciach

Niestety nie jestem w stanie Ci pomóc, ale zalecam Ci kontakt z supportem. Wiem że dużo ludzi od niego stroni bo panuje powszechna opinia, że na odpowiedz trzeba czekać do następnych świąt wielkanocnych, ale ten na originie naprawdę daję rade. Wysłałem kiedyś do nich 2 zgłoszenia i za każdym razem odpowiedź przyszła po jednym dniu z rozwiązaniem mojego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2014 o 00:05, Agntx napisał:

BF 4 jest na innym silniku, poczytaj sobie zmiany między Frostbite 2 a 3 to się dowiesz
o ogromie prac. I to, że nie widzisz różnic wynika raczej z buractwa bo BF2 na nie-wiem-jakich-detalach
dziś po prostu jest szkaradny, a BF4 na LOW nie może dobrze wyglądać przecież, zgodnie
z teorią. Odpuść sobie albo kup coś lepszego niż toster. Osobiście nie uważam, by nowy
Battlefield miał wysokie wymagania.



To raczej bf mocno "gryzl" sie z moim sprzetem bo zwiekszylem ustawienia i cielo sie dalej tak samo,srednio chodzilo na 25-30 klatkach ale co jakis czas nastepowal straszny spadek.Osobiscie uwazam ze gra zostala wydana duzo za wczesnie.EA nie poraz pierwszy wydaje nie dopracowana wersje beta latajac ja latami by kolejnymi patchami cos nowego zepsuc,napewno sporo ma to wspolnego z polityka firmy ukierunkowana na maksymalny zarobek na wszystkim co sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam wyżej użyłem zbyt mocnego słownictwa, więc sorry. Ale jednocześnie napiszę bardzo krótko to, o czym wspominałem już kiedyś, ale nie było sensu tego powtarzać: otóż ja kupiłem BF4 Deluxe (ten ze steelboksem) a zacząłem w niego grać jakieś dwa miesiące po dniu premiery i tylko raz zdarzył mi się problem - na dodatek w singlu - że nie zaskoczyły skrypty. A tak to zdecydowanie byłem zadowolony z przebiegu rozgrywki SP i MP. Oczywiście jestem amatorem sieciówek i pewnie dlatego nie zauważam pewnych rzeczy, ale nie mniej jednak nie tylko ci pro pocinają w serię Battlefield. Zaś co do wymagań to ponownie napiszę, iż na średniej klasy karcie graficznej jak mój GTX 760, bez problemu gierka trzyma zakres 45-50 klatek na ULTRA w 1080p, co jest rzecz jasna daleko wystarczające, i to nawet podczas największych rozwałek jak choćby ostatnia misja na statku, gdzie sporo rzeczy wybucha. Frostbite to świetnie wyglądający i działający silnik, właściwie chyba tylko CryEngine jest lepszy (mówię o tzw. next-genowych engine''ach, bo w poprzedniej generacji rządziło UE3 zaś standardy wyznaczył drugi [ten z Crysisa 1] CryEngine).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować