Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Od niedawna posiadam ps4, mam podstawowa wersje bf4 . Pytanie jest takie: przy chęci zakupu premium sklep pyta mnie o wybor wersji, i tu pojawia się problem bo nie wiem ktora wybrac.
z góry dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ktoś podpowie? sćiągnąłem wersję darmowa tygodniową. Przy uruchamianiu wyskakuje informacją że karta graficzna nie spełnia wymagań dot. obsługi directX 10. Karta AMD Radeon 6950 obsługująca DirectX 11 więc o co kaman? (na wszelki wypadek doinstalowałem dx10)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2014 o 19:08, Kubson023 napisał:

Z jakiej to okazji EA dała mi 20 złotych pakietów bojowych :D? <prezent> dopiero
dziś zobaczyłem :D


Zależy jak długo nie sprawdzałeś pakietów, oni lubią dawać tak z zaskoczenia, albo jak mają dobry dzień :) jak są jakieś wydarzenia społecznościowe to może kilka pakietów wpaść. Ja raz też z tydzień nie sprawdzałem i miałem 5 czy 7 złotych pakietów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem odrobinę popykać sobie na multi, wbijam na origin, aktualizacja, odpaliłem nawet "Napraw grę", zaktualizowalem PB a tu lipa. Za każdym razem jak wczyta się server, zdąże może zaznaczyć odrodzenie i wywala z gry, bez żadnych info. Odpalam kolejny inny, to samo i tak w kółko na kilku. Nie chce mi się wszsystkiego od nowa ściągać, zreszta jak naprawa gry nic nie pomogła to reinstal pomoże? Co może być grane? Grałem już wcześniej bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie nieśmiertelników, które można znaleźć na mapach z ostatniego dodatku.
czy żeby je spotkać trzeba najpierw wykonać wszystkie zadania "widmo" ?
Bo mam nie wykonane zadanie i mnie to zaczyna zastanawiać. Spędziłem już sporo czasu na poszukiwaniach i na żaden nie trafiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 10:25, Chlorofil napisał:

Witam. Zastanawiam się nad kupnem BF''a na PS4. Mam tylko jeden dylemat. Brać wersję
zwykłą czy jednak dołożyć drugie tyle do edycji premium ?


Jak masz kasę to bierz z premium więcej map, broni, trybów, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak w opinii innych, ale chwilę pograłem (więc ocena może być przedwczesna), ale wydaje mi się, że ten ostatni dodatek jest naprawdę udany. Chyba obok przedostatniego będzie należał do moich ulubionych. Ciekawe mapki, latające czołgi ( :D ), tylko czemu nie ma śnieżnych kombinezonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 10:25, Chlorofil napisał:

Witam. Zastanawiam się nad kupnem BF''a na PS4. Mam tylko jeden dylemat. Brać wersję
zwykłą czy jednak dołożyć drugie tyle do edycji premium ?


Zdecydowanie premium. Najpierw miałem zwykłą edycję i naprawdę czułem, że jestem okrojony z zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemam ma pytanko miałem przerwę 3 tyg w bf4 :D z powodu tego ze na ps3 często mi się scinała :p, teraz zauważyłem ze obraz często na mapach miga czy u was też tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ale dałem się nabić w butelkę. Dałem za BF4 Premium Edition na PS4 240zł w tamtym tygodniu, a dzisiaj w PS Store jest ta sama edycja za 120zł. Super :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One year later a ja sobie myślę czy by się na Battlefielda 4 nie szarpnąć. Wersje premium można teraz kupić za 75 złotych na originie. Całkiem dobrze się bawiłem przy pierwszym Battlefieldzie, całkiem nieźle przy drugim - podobały mi się obie odsłony Bad Company (szczególnie część druga. Rewelacyjna gra przy której spędziłem ponad setkę godzin - chyba tylko CS:GO i SWAT 4 ją pobiły pod tym względem :). Battlefielda 3 core ruszyłem na PS3 i był całkiem dobry chociaż daleko mu było do BC2. Grałem jeszcze na PC w trójkę bez wersji premium jakiś czas temu ale jakoś mnie odrzuciła bo ograłem ją już na konsoli. No i miałem jeszcze nieprzyjemność wypróbować bete części czwartej i muszę przyznać, że było to bardzo nieprzyjemne doświadczenie. Ale minął rok. Powychodziły dodatki a temat krótko po premierze gry widzę zamarł. Jak gra prezentuje się teraz? Rozumiem, że pozbyto się większości błędów technicznych? Dodany content zatarł nieco wrażenie, że jest to Battlefield 3.5? No i co najważniejsze - wszystkie mapy są w miarę aktywne czy też może część z nich przez ten rok wychodzenia DLC popadła w zapomnienie i ciężko na nich zagrać? To nie są gigantyczne pieniądze - ale mimo wszystko nie chciałbym kupować gry która jest już jedną stopą po drugiej stronie przez topniejącą liczbę graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 18:28, SupremeOrangeMaster napisał:

One year later a ja sobie myślę czy by się na Battlefielda 4 /.../


Powiem ci że teraz z 4 jest całkiem nieźle, błędy naprawili, optymalizacja też nieco poprawiona sam od jakiegoś czasu zastanawiam się nad premium. Co do map to nie ma problemu z graniem np. na tych z podstawki, jest masa serwerów (przynajmniej na PC) także łatwo znaleźć konkretną mapę w danym trybie. Może jak dla mnie do 3 jeszcze trochę mu brakuję ale można kupić, warto też kupić w premium- więcej map, broni, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam,

Macie może problem z uruchomieniem multi Battlefielda 4 [również 3] w postaci ''brak serwerów''? Zastanawiam się czy mi coś siadło, czy padło coś po stronie EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 21:17, Cierpik182 napisał:

Cześć wam,

Macie może problem z uruchomieniem multi Battlefielda 4 [również 3] w postaci ''brak
serwerów''? Zastanawiam się czy mi coś siadło, czy padło coś po stronie EA.



Na jakiej platformie grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 21:17, Cierpik182 napisał:

Cześć wam,

Macie może problem z uruchomieniem multi Battlefielda 4 [również 3] w postaci ''brak
serwerów''? Zastanawiam się czy mi coś siadło, czy padło coś po stronie EA.



Dziś wszystko już działa, pewnie wczoraj jakieś prace były nad Battlelogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować