Zaloguj się, aby obserwować  
Riddl3r

Battlefield 4

948 postów w tym temacie

Niestety problem powraca od 3 dni wieczorami w godzinach od 17 do 24. Wczoraj nie działały serwery, dzisiaj ponownie nie działają... Dziwne, że nie dostajemy żadnych informacji od EA ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś problem z aktualizacją 4? Jak ściągam jakąś małą 30 MB zdaję się, jest 100% a nic się nie dzieję, mimo że cała się pobrała. Próbowałem ściągać od początku kilka razy i nic a grać też nie mogę. Wie ktoś może jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pobrałem sobie bf4 wersje testową. powiedzcie mi jak zmienić język dźwięków na angielski bo nie da rady grać po prostu z polskimi głosami.. w ustawieniach dźwięku jest opcja ustawienia języka głosów ale nie mogę wybrać nic innego niż polski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie w bf na konsoli obraz miga podczas grania?. I lekko przycina mi się w niektórych momentach:> na początku tego nie było wina płyty czy coś z konsolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy ktoś mógłby mi wskazać na Allegro relatywnie tanią opcję cyfrowej wersji BF4? Bo przeglądałem, ale niektóre są podejrzanie tanie (11,90 za wersję premium nawet) i nie wiem czy to prawdziwa oferta, czy oszustwo, czy może coś innego niefajnego ;)

PS. Mówię o wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2015 o 20:36, darth_16 napisał:

Mam pytanie - czy ktoś mógłby mi wskazać na Allegro relatywnie tanią opcję cyfrowej wersji
BF4? Bo przeglądałem, ale niektóre są podejrzanie tanie (11,90 za wersję premium nawet)
i nie wiem czy to prawdziwa oferta, czy oszustwo, czy może coś innego niefajnego ;)

PS. Mówię o wersji PC.


Pierwszy link z brzegu:
http://allegro.pl/gra-wojenna-battlefield-4-pl-origin-cd-key-klucz-i5014514990.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem (pewnie już było, ale nie mogę znaleźć) - przy odpaleniu BF-a gra komunikuje mi coś o nieprawidłowej licenji lub zgłasza bład i każe zamknąć grę przez manager zadań. Ktoś wie co z tym zrobić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda obłożenie serwerów na PS4? Dużo ludzi jeszcze gra? Chciałbym zainwestować w czwórkę z dodatkami, ale nie wiem czy jest sens, skoro Hardline na horyzoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paaaaaanie, na x360 czasem nie ma miejsca na serwerach, takze na ps4 zapewne mocno podobnie jest. bf4 i hardline to mimo wszystko dwie rozne konwencje, nie kazdemu musi sie podobac zabawa w policjantow i zlodziei ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2015 o 18:52, Diverso napisał:

Jak wygląda obłożenie serwerów na PS4? Dużo ludzi jeszcze gra? Chciałbym zainwestować
w czwórkę z dodatkami, ale nie wiem czy jest sens, skoro Hardline na horyzoncie.

Właśnie kupiłem wersję z lutowej wyprzedaży. Ludzi do gry nie brakuje. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2015 o 18:52, Diverso napisał:

Jak wygląda obłożenie serwerów na PS4? Dużo ludzi jeszcze gra? Chciałbym zainwestować
w czwórkę z dodatkami, ale nie wiem czy jest sens, skoro Hardline na horyzoncie.


Masz pełne obłożwnie w BF3 i w BF4. Hardline tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie cały czas pusty kalendarz Premium? W ogóle nie wiem, co kiedy jest/będzie :P Myślałem, że wkrótce to się zmieni, ale czekam od poprzedniego dodatku i dalej kicha. Ciężko przewidzieć 2xXP eventy lub skąd się biorą złote pakiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem co prawda na wszystkich mapach, ale mam wrażenie, że te z dodatków są... strasznie słabe. Damn, gra mi się na nich naprawdę źle. Te z podstawki dają niezły fun, ale reszta... Przy BF3 nie miałem takiego odczucia, dodatki były całkiem fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 11:49, Damianuss1 napisał:

Zauważyłem na filmikach z YT, że ludzie grają na czymś takim jak Training ground. Gdzie
można wejść w tą mapkę? Bardzo fajna sprawa.


Online> w prawym dolnym rogu poligon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 19:42, doctorwho napisał:

Online> w prawym dolnym rogu poligon.

O matko... jest jak byk. Tak to jest jak człowiek wraca z pracy i jedyne co wybierają jego oczy i dłonie to online i od razu serwery. Swoją drogą ten trening zmienił diametralnie wręcz moją grę zwiadowcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zadawałem to pytanie pod wieloma tematami na temat Battlefield HardLine jak i 4 ,grałem w dwie bety Battlefield Hardline bez problemu na moim kompie czy gdy kupie pełną wersję też zagram tak samo jak w betete ?Chodzi mi czy wymagania wzrosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować